Для багатьох держав, особливо провідних і мають вплив в усьому світі, рік Вогняного Півня стане роком великих змін. У деяких державах варто чекати нових лідерів, десь вони вже обрані або будуть обрані в самому кінці року Мавпи. Їх прагнення будуть спрямовані на докорінні зміни в політиці цих країн, от тільки невідомо, який характер буде носити ці зміни.

Але астрологи схиляються до думки, що зміни в політиці провідних країн світу будуть позитивними, можливо навіть, що тривалий конфлікт між Росією і Заходом піде на спад.

Пошуки компромісів у питаннях глобального масштабу будуть продовжені і більшість з них, увінчається успіхом. Ось такі зміни на міжнародній арені обіцяє Червоний Вогняний Півень, хоча він володіє складним і суперечливим характером, але в цілому всі його наміри спрямовані на позитив.

Що чекати в 2017 році народженим у рік Півня

Люди, що народилися під знаком Вогняного Півня, у 2017 році відчують себе у своїй стихії, для них стан боротьби, вогню, буйства стихій, цілком природно. Тобто, червоний колір буде супроводжувати їм весь рік. Буквально червоний колір буде тільки в одязі, інтер’єрі, а в решті життя, червоний, мається на увазі яскравий, зухвалий.

Значить, рік буде заповнений якимись яскравими явищами, переживаннями, подіями, зустрічами. Щоб ці події не стали яскравими зі знаком мінус (таке теж може бути), власникам знака Вогняного Півня слід проявляти витримку і терпимість в питаннях, які вони зазвичай вирішують зопалу, не звертаючи увагу на думку оточуючих. Зарозумілість, пиха і зайва гордість теж може призвести до виключно яскравим, але неприємних ситуацій.

І ще одне останнє застереження Півня володарям цього знака, велика ймовірність того, що, використовуючи лестощі, перебільшуючи ваші можливості і заслуги, вами намагаються маніпулювати. Можливо ці недоброзичливці будуть представниками знаку Тигру, Кролика, Щури і Коні.

У будь-якому випадку, спілкування Півника з цими знаками в 2017 році не доставить йому приємних хвилин. А ось Дракон, Змія і Бик, навіть якщо не внесуть кардинальних змін у життя Півня, можуть стати надійними партнерами, вірними друзями і несподіваною любов’ю.
2017 рік, рік Півня: прогнози, очікування

Півень — це дуже російська національна пташка, недарма він часто згадується в російських народних казках «півник-півник, золотий гребінець, ласкава голівонька, шелкова бородушка». Хоча він розташований і не бажає зла людям, особливо прихильний до росіян.

Червоний Вогняний Півень приготував у 2017 році всім знакам Зодіаку чимало несподіванок і непередбачуваних змін. Відомі астрологи стверджують, що зодіакальний Півень несе з собою очищення, початок чогось нового, незвіданого, можливо, крутий поворот у долі.

Тому кожній людині варто чекати в 2017 році, в рік Півня, якихось змін, як у кар’єрі, так і в особистому житті. А ось які це будуть зміни, позитивні чи негативні, залежить багато в чому від самого людини. В основному своє життя кожна людина будує самостійно, зірки лише застерігають, радять, допомагають, іноді направляють.

Що чекати в 2017 році в діловому плані

Заповзятливим Людям, енергійних, захоплених справою Півень буде активно допомагати. Швидше за все, у таких людей в 2017 році буде багато ділових пропозицій, перспективних, на перший погляд, проектів. Але поспішати реалізувати якісь із них, не варто. Потрібно дуже ретельно все прорахувати і продумати. Півень буде пропонувати безліч варіантів змін у роботі та житті, але потрібно буде правильно вибирати.

Вогненний Півень, особистість творча, тому успіх у рік Півня буде супроводжувати людям творчих професій, тим, хто займається інтелектуальною працею, і навіть тим, для кого будь-яка творчість — хобі. Оскільки рік Півня — рік змін, будь-які зміни, спрямовані на підйом, прорив, покращення життя будуть сприйняті їм позитивно і увінчаються успіхом.

Що чекати в рік Півня щодо фінансів

Не дивлячись на свою непередбачуваність, ексцентричність і любов до змін, Півень якщо і сприймає зміни у фінансах, то тільки в кращу сторону, але в основному, як не дивно, у фінансовому плані, він за стабільність. Тобто, величезних доходів і прибутків в рік Півня очікувати не доводиться.
Тим більше, зазвичай після якихось змін, в сенсі роботи і кар’єри, фінансове поліпшення стану настає не відразу. Але ця мудра птиця обіцяє, що фінансовий стан людей, які, звичайно, не будуть лежати на боці і «чекати у моря погоди» в 2017 році буде стабільним, можливо з невеликим приростом.

Відпочинок, пропонований Півнем, де і як відпочивати

Півень любить непередбачувані вчинки і дії, не варто чекати від нього чіткого, заздалегідь продуманого плану на відпустку. Хоча півник — пташка російська, сільська і йому до вподоби відпочивати на сонячній галявині, біля чистої річки, брати участь у сільському, ранковому хорі своїх побратимів, клювати зернятка на зеленій травичці, він нітрохи не буде проти, якщо ви захочете відпочити і не на рідній сторонці.

Просто не потрібно вибудовувати довготривалих планів на відпочинок, Півник, в цьому питанні він виступить у вигляді випадку, несподіваного рішення, сам підкаже, де і як краще відпочити. А якщо ви вже зважившись на якийсь відпочинок, раптово кардинально зміните рішення, і змініть відпочинок за кордоном на рідні простори, або навпаки, відпочинок все одно буде щасливий. Як вже говорилося, Півень любить раптові зміни.

Здоров’я в 2017 році. Чого чекати?

Як і у фінансових питаннях, непередбачуваний Півень, у питаннях здоров’я воліє стабільність. Тобто, чекати якихось неприємних ситуацій зі здоров’ям у рік Півня не потрібно. Це, звичайно, не скасовує ні профілактичних заходів, ні турботи про здоров’я. Як кажуть, Бог береже того, хто сам себе береже. Ось і Півень збереже ваше здоров’я, якщо про нього (про здоров’я) піклуватися і підтримувати в нормальному стані.

Імідж і зовнішній вигляд в рік Півня

А ось в питаннях зовнішності та іміджу в 2017 році чекати якихось підказок від непередбачуваної пташки не варто. Півень за повну незалежність у питаннях моди і одягу. Можна експериментувати з будь-якими стилями одягу, різко міняти імідж, фарбувати волосся в самий неймовірний колір. Півень обожнює будь-яку імпровізацію в іміджі, одязі, зачісці, він за нехтування будь-яких суворих канонів і підтримає вас у будь-яких експериментах із зовнішністю.

Що чекати в рік Півня у стосунках з оточуючими і в особистому житті

Півень — птах миролюбна, якщо він і б’ється, то тільки з такими ж півнями, тому ніяким знаків Зодіаку не загрожує війна з господарем року. Відкритих ворожих дій не передбачається, але тим не менш, Півень радить, у будь-яких конфліктних ситуаціях, яких іноді не уникнути, потрібно бути терплячими, витриманим і намагатися знайти компроміс.

Півень дуже чутливий, щирий, але його велелюбність і непередбачуваність, не дасть нікому сумувати в 2017 році. У рік Півня можна чекати безліч знайомств і ненавмисних зустрічей. Кожному, хто хоче зустріти свою любов, буде з кого вибирати.

Тим, хто любов вже зустрів і пов’язаний узами шлюбу, Півень теж не дасть нудьгувати, коханий чоловік, та й члени сім’ї в цьому році будуть дивувати несподіваними і непередбаченими вчинками і почуттями. Щоб пережити другий медовий місяць, здивуйте свою половинку якимось несподіваним приємним сюрпризом, і Півень вам допоможе оновити відносини, зробити їх такими ж яскравими, як у перші роки шлюбу, не забувайте, що Півник любить все несподіване і непередбачуване.

Головне, що треба чекати і пам’ятати в рік Червоного Вогняного Півня, господар року обов’язково допоможе всім, хто сам намагається щось змінити у своєму житті в кращу сторону.