Характеристика чоловіка-БЛИЗНЮКІВ

Цей чоловік тікає від усього, що його обмежує, йдучи все далі і далі від того, що було ще вчора.

Його приваблює нове і незвідане. Розум його постійно працює — вдень і вночі. Відключитися від розумової діяльності хоч на секунду він не може, із-за чого його нервова система перебуває в постійному напруженні. Встигнути за ходом його думок неможливо, і тому неможливо прорахувати його подальші дії. Саме тому за ним закріпилася слава абсолютно непередбачуваного людини.

У любові чоловік Близнюки, як ви розумієте, непостійний, і будь-яким пристрасним і довгим романів воліє легкий флірт, який ні до чого не зобов’язує і не змушує змінювати звичний вільний спосіб життя.

Він любить інтелектуальні задачі, що суспільство людей: друзів, родичів, мало знайомих і зовсім сторонніх — усіх, з ким можна поговорити. Він володіє хорошим почуттям гумору, постійно в курсі новин, знає багато анекдотів і смішних історій — з ним не заскучаєш! Перебуваючи в гущі подій, така людина ловить кайф!

Цей чоловік — великий життєлюб, наділений гострим розумом і прекрасними здібностями в комерції. Але, треба пам’ятати, що такий характер досить незалежний і не варто розраховувати на можливість повного володіння цією людиною. Близнюки мінливі, розвиваються кожну хвилину і ніхто не знає, хто або що зацікавить його завтра.

Він ніколи не стає солідним ЧОЛОВІКОМ — він задерикуватий хлопець, легкий і рухливий. Навіть сімейне життя не може змінити заводний характер.

Найкращі і найгірші риси характеру

Розумний і надзвичайно цікавий, красномовний і логічний, завжди молодий, оскільки юний душею і володіє живим, рухливим інтелектом. Дуже моторний і легко перебудовується, якщо потрібно для справи, якщо піде вигідну або просто цікаву пропозицію. Людина багатосторонній і вельми талановитий, зазвичай, веселий і життєрадісний.

До гірших рис можна віднести мінливість і занепокоєння, хитрість і ненадійність, нервовий і тому нестриманий, галасливий. Не всі Близнята поверховими, хоча цю рису характеру міцно закріпили за представниками знаку. Лукавий і тому небезпечний суперник.

Перш, ніж ця людина вас заінтригує, вирішите, чи хочете ви цього

Він дуже розумний і спритний, йому нічого не варто вмовити жінку на що завгодно. Він володіє словом і легко заплутає будь-якого, маніпулюючи в тому числі словами інших, і все для того, щоб домогтися свого. Але, ось у чому біда — він знає що хоче зараз, а завтра він захоче зовсім іншого, але буде діяти також — «водити за ніс» і придумувати купу причин і приводів, мільйон нових історій все з тією ж метою. Змагатися з ним, щоб зіграти в іншу гру, де ви будете вирішувати що хочете і спробуєте залучити до здійснення ваших бажань Близнюка, практично нереально. Він буде «глухий» до чужих планів, якщо вони не перетинаються з його особистими.

Така поведінка, ймовірно, можна порахувати занадто жорстоким, оскільки ні одна дівчина, яка закохалася в Близнеця (а не закохатися в нього просто неможливо) не знає напевно, як вести себе з ним.

Які жінки йому подобаються? Сумісність

Як правило, чоловік цього знака рідко віддає перевагу якомусь одному типу жінок. Блондинки, брюнетки, руді, худорляві і «в тілі», скромні і галасливі, спортсменки і секретарки, письменниці і моделі — йому цікаві жінки в принципі, оскільки він — дослідник і експериментатор за життя. А найкраща жінка для нього — пані Різноманітність. Чим легше спілкуватися з жінкою, тим більше у неї шансів затриматися поруч з ним на довго. Міцна інтелектуальна зв’язок — ось основа для тривалих відносин.

Йому підходить жінка Стрілець, яка теж любить подорожі і богемний спосіб життя. До вдалому можна віднести союз з жінкою Вагами і Водолієм, так як вони з однієї стихії Повітря. Не дуже ладиться сімейне життя з Дівою і Рибами. Діва надто критична і чопорна, а Риби дещо пасивні.

Сексуальний гороскоп

Секс Близнюків відрізняється тією ж швидкістю і різноманітністю. Він не завжди вважає себе професором в цій області, відчуваючи себе «як риба у воді» у флірті. Його головна зброя — інтелектуальне спокушання. Тому не варто дивуватися, якщо в ліжку цей чоловік не проявить себе палким, шаленим, витривалим коханцем. Ласки і поцілунки, ніжні дотики і легкість доставлять чимале задоволення. А сам акт для нього може не бути чимось надважливим, супер цікавим. У всякому разі, з часом здасться чимось буденним, зовсім не захоплюючим.

Секс для нього — не сенс життя, а всього лише спосіб ближче пізнати жінку, особливо в порівнянні з іншими. У ліжку він може думати про що завгодно, причому відбувається це автоматично — не треба ображатися, замикатися в собі, і, тим більше занадто сильно переживати з цього приводу. У міру розвитку відносин, близькість для нього стає все менш цікава, тому необхідно освіжати зв’язок чимось новим, додавати різноманітності, можливо спонтанності.

Чоловік Близнюки в шлюбі

У шлюбі він залишається таким же безпосереднім і веселим. Вантаж відповідальності чи затьмарить його існування, оскільки він мало що приймає всерйоз настільки, щоб стати важким занудою. Навпаки, у нього з’являється тил і осередок суспільства, де він — не остання людина: його слухають, з ним розмовляють, обговорюють і все це може відбуватися 24 години на добу. Правда, він — не домосід і буде як і раніше зайнятий купою справ поза домом, але йому буде навіщо поспішати додому!

Як зберегти шлюб

Цей чоловік рідко думає про майбутнє і тому живе сьогоднішнім днем. Жінка, яка пов’язує з ним своє життя повинна знати, що зберегти шлюб можливо тільки при її невсипущу працю. Мова йде про можливості підтримувати свіжість і інтерес у відносинах. Треба мати чималий запас сил, розвивати свою уяву, постійно включати фантазію, підтримувати і розвивати свій інтелект. Чим цікавіше буде жінка самій собі, тим простіше буде втримати поруч такого чоловіка.