Чоловік обережний і думаючий. Такий тип характеру можна порівняти з монахом — він боїться нових знайомств і взагалі будь-яких ситуацій, які можуть «зачепити» за живе.

Чоловік Діва в любові — чутливий чоловік. Він постійно живе в неспокої і нервозності, але мало хто знає, що він просто добре маскується і справляє враження спокійного, розважливого і готового до компромісів чоловіки.

У всякому разі, жінок, поруч з якими чоловік Діва, слід знати його тонку натуру і розуміти, що він ні на секунду не припиняє розумової роботи, постійно щось аналізуючи, складаючи і розбираючи все, що відбувається навколо. Звичайно, це стомлююче заняття і чоловік Діва, періодично накопичуючи напруга, втомлюється від себе і може зірватися: накричати на когось, напитися чи ще якось скинути цей тягар.

Зате любов чоловіка Діви дає жінці впевненість у завтрашньому дні, гармонію в сімейних відносинах, турботу про дружину і дітей. Він серйозний і відповідальний. Якщо він вирішив, що настав час створювати сім’ю, то буде скрупульозно підбирати собі жінку: спокійну і доброзичливу, ділову і при цьому ніжну, не надто амбітне і при цьому господарську.

Його найкращі і найгірші риси

Самими основними якостями цього чоловіки вважають його логіку, ефективність і раціональність. Він дуже практичний, інтелектуально розвинений, хороший аналітик. У взаєминах він порядна і охайний, скромний, прагне бути завжди корисним, потрібним, серйозно піклується про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких.

До негативних рис чоловіка Діви можна віднести схильність до критичності, святенництву і дріб’язковості. Він часто демонструє невдоволення і знає що таке цинізм. Буває занадто корисливим, неромантичним, млявим і одноманітним, нецікавим, буркотливим. Якщо він впадає в депресивний стан, може стати вкрай неврівноваженою, вічно сумнівається, надто нерішучим, думаючим тільки про своїй практичній вигоді.

Який він чоловік

Одружується чоловік Діва тільки тоді, коли зважить всі «за» і «проти». І тому, коли жінка отримує пропозицію руки, вона повинна розуміти — цей чоловік готовий до шлюбу на всі 100%. Він буде забезпечувати сім’ю, буде піклуватися про дружину і дітей, це — чудовий чоловік, чітко знає реальні потреби сім’ї.

Чоловік Діва — вірний і відданий чоловік. Він не схильний до імпульсивності і ніколи не зважиться на зраду під впливом миттєвого настрою. Його відданість абсолютно особлива, головне знати, що такий чоловік повинен відчувати свою потрібність, він потребує доброму слові і чекає, що йому скажуть — який він уважний і турботливий чоловік і батько. Знаючи, що він приносить користь сім’ї — практичну, реальну, нехай навіть побутову, чоловік Діва може звернути гори і ніколи не відправиться на пошуки кращої долі.

Вдало можуть скластися стосунки з жінкою Рибами, але, як правило, в більш пізньому віці, а також жінкою Тельцем або Козерогом. непогано взаємодіє чоловік цього знака з жінкою Близнюками, Водолієм, Скорпіоном. Не занадто вдало може скластися шлюб з жінкою Стрільцем або Вагами.