ОВНИ

Дружина: Легко закохуєтеся, швидко остываете. Але якщо ви закохані по-справжньому, то і проживе ця любов все життя. Ви здатні рухати чоловіка до успіху. У спілкуванні з Овнами слід зберігати такт, так як Овни схильні до образ.

Чоловік: Назватися мудрими Овни можуть ближче до 30 років, при цьому вони привабливі і за словом в кишеню не лізуть. Їх дружини завжди на п’єдесталі. Однак їм частенько не вистачає твердості, трохи імпульсивні, але це зовсім не страшно.

 

ТЕЛЬЦІ

Дружина: Легкий і дуже практичний характер присутня у всіх Телят. Вона буде гарною господинею, турботливою. Розлучитися з ними, якщо вони самі того не хочуть вкрай складно, адже шлюб для них дуже важлива штука і косяки тут вкрай рідкісні.

Чоловік: Шлюб варто у них завжди на першому місці, Ці чоловіки завжди надійні, вірні, справжні господарі в своєму домі і своїй життя.

 

БЛИЗНЮКИ

Дружина: Близнюки — дружини дуже жіночні і винахідливі. На першому місці завжди стоїть любов і краса. Прекрасні матері, все віддадуть заради своєї дитини.

Чоловік: «Любов — гра», ось все що потрібно знати про чоловіків Близнюків. Люблять пофліртувати, і їх недюжій інтелект їм у цьому допомагає.

 

РАКИ

Дружина: Ідеальна дружина і мати. Найчастіше діти стоять на першому місці, навіть вище чоловіка. Чудові господині і пристрасні коханки.

Чоловік: Немає в житті сенсу без любові, так думають чоловіки Раки. Пристрасть і почуття перемагає все… Дуже віддані. Іноді через чур економні.

ЛЕВИ

Дружина: Привабливі господині, кулінарки. Пристрасні в ліжку. Але мають завищені вимоги до матеріальних благ. Добре себе почуваю у великих компаніях.

Чоловік: Романтичні, але вимагають до себе повного і беззастережного обожнювання. Люблять робити подарунки і не скупляться на цю справу.

 

ДІВИ

Дружина: Аналізують завжди, емоції йдуть вже за аналізом. Можливо занадто захоплені своїм здоров’ям і чистотою в будинку. Раціональні у всьому.

Чоловік: Вкрай суперечливі, але холодні сентиментальні. Критику на дух не переносять. Часто безмежно захоплюються своїми дружинами.

 

ВАГИ

Дружина: Сентиментальна і жіночна. Обожнює коли її підносять. Якщо не отримує чого хоче, то дуже схильна до депресії. Дуже ревниві. Затишок в будинку іноді затьмарює собою любов.

Чоловік: Одні з найбільш вірних супутників. Щасливі коли все взаємно, але ставлять дуже високу планку для ідеальних відносин. Дуже честолюбні.

 

СКОРПІОНИ

Дружина: Динамічна, дуже не любить одноманітність і плавне протягом життя. Не прощають зрад, і правильно роблять. Дуже віддані дітям і чоловікові.

Чоловік: найгарячіший з усіх представників. Владні. Любов для них — все. Власники і ревнивці.

СТРІЛЬЦІ

Дружина: Менше всіх розташована до романтики і її проявів. Для партнера вони в першу чергу найкращі друзі. Гостинні господині. Цінують свободу і домашній затишок.

Чоловік: Добродушним і дуже товариський. Дуже щирий, але любов далеко не на першому місці. Чудові батьки.

 

КОЗЕРОГИ

Дружина: Прагнуть до впливовості і практичності. Дуже вірні. Самі критикують, але критики в їхню сторону не виносять.

Чоловік: Дуже практичні, але бояться самотності. Лідери за життя. Люди справи, а не слова. Можуть добре готувати.

 

ВОДОЛІЇ

Дружина: Високі запити до свого супутника, люблять стабільність. Відмінні матері і господині. Велика частина часу йде на духовне вдосконалення.

Чоловік: Ідеалісти по своїй натурі. В любові дуже постійні і вкрай вірні. Легко йдуть на компроміс.

 

РИБИ

Дружина: Цілком віддається любові і розуміння чоловіка. Вірна й віддана як ніхто. Лестощі їх друге ім’я. Люблять смачно поїсти і не менш смачно приготувати.

Чоловік: Дуже вимогливі до фізичної та духовної складової любові. Ніколи не командують і не ображають дружин, ставляться до них як до опори. Зациклені на ліжку.