Левам у сексі не дано контролювати свої почуття та емоції. Споконвічне прагнення до лідерства і влади над партнером призводить до того, що представники цього знаку часто розбивають серця.

Лев в сексі: загальні характеристики

Часто Львів долають різні сексуальні комплекси, які вони приховують. Щоб довести собі та іншим свою повноцінність, вони можуть вступати в різні любовні авантюри і заборонені зв’язку. У сексі для Львів найважливіше — це постійна похвала і лестощі. Пристрасті вистачає ненадовго: задовольнивши свої бажання, представники цього знаку, як правило, не особливо піклуються про потреби свого партнера.

Дуже важливо, щоб інтимне життя була різноманітною та насиченою: швидкий секс в публічних місцях, рольові ігри і збудлива одяг — найпоширеніші фантазії. Щоб розпалити пристрасть, достатньо одного погляду або жесту, але чуттєве бажання після фізичного контакту миттєво згасає.

Лев в ліжку: пристрасть не вчасно

Секс для Львова — це можливість самоствердження і емоційна розрядка. Тому не варто дивуватися, коли такий партнер проявляє наполегливість і пристрасність в самі невідповідні моменти (наприклад, під час робочої перерви або після бурхливого скандалу). Основна стратегія — домінування над слабким і менш досвідченим партнером. Саме з цієї причини найбільша кількість нерівних шлюбів (різниця у віці, дистанція в соціальному плані) відбувається саме з представниками цього знаку.

Більшу частину сексуальної енергії Леви сублімують в роботу, тому домагаються великих кар’єрних успіхів. Інтимні стосунки з колегами і діловими партнерами досить поширене явище. Романтизм і трепетне ставлення до жінки Леви можуть виявляти тільки під час залицяння, до першого сексуального контакту. Потім вони воліють не витрачати час на непотрібну прелюдію, відразу переходячи до сексуальної близькості.

Леви в ліжку завжди знаходяться в центрі уваги протилежної статі. Значиму роль грає їх вроджена сексуальна харизма. Але, піддавшись впливу такої магнетизму, складно буде оцінити недоліки і негативну сторону Львова.

Поради партнеру Львів сексуального гороскопом

Щоб утримати Львів від любовних зв’язків на стороні, потрібно постійно змінювати свої образи, підлаштовуючись під їх швидкоплинні бажання. Обов’язкова похвала після кожного сексуального контакту дозволить розтопити серце і задовольнити амбіції. Ніколи не варто навіть робити спроби навчити їх сексуальним тонкощам або підказати що-небудь під час інтимного спілкування.

Щоб завоювати стабільну прихильність Львів, доведеться постійно працювати. Леви в сексі цінують мудрість і терпимість свого партнера до своїх недоліків. У сімейному житті вони завжди займають позицію домінуючого лідера. Пам’ятайте, що якщо хоч один раз Ви зіткнетеся з зрадою, ця ситуація з часом тільки посилиться. Один з варіантів стабільного шлюбу — це шлюб за розрахунком, коли у випадку складнощів в інтимному житті, Ви дозволяєте Леву задовольняти свої нестандартні сексуальні бажання на стороні. Один з найбільш серйозних недоліків представників цього знака — безпричинна ревнощі. Леви, як правило, ревнують до неіснуючих суперникам, наприклад, до першого сексуального партнера. Не варто йти на поводу, якщо Вас намагаються схилити до довірчій бесіді, бажаючи обговорити подробиці першого сексуального досвіду.

Леви не терплять, коли в їх присутності партнер звертає увагу на представників протилежної статі, такі ситуації завжди спричинюють конфлікт і бурхливу драму. Дізнатися найпотаємніші інтимні бажання представників цього Знака досить просто: варто лише заговорити про сексуальних фантазіях і формах їх задоволення.

Сексуальна сумісність Львів

Найбільш конфліктні і нестійкі спілки — зі Скорпіоном і з Раком. Такі відносини завжди будуть напруженими і наповненими бурхливими конфліктами. Сексуальна сумісність Лева з Овном або з Водолієм — досить висока: стійка комбінація. У таких союзах сексуальна гармонія буде доповнюватися мудрістю і терпимістю партнерів, які зможуть зберегти шлюб.

Бути супутником Лева — це завжди жертва, буде потрібно постійне вдосконалення і вміння швидко реагувати на його чуттєві бажання. В любовних інтригах і зв’язки на стороні Леви займають лідируюче місце. Не можна розглядати випадковий сексуальний контакт, як зраду, адже для Львів секс — це лише фізіологічна потреба і зняття напруги.