Цей чоловік — безумовний лідер у всьому. Так, якщо Овен просто йде вперед, той Лев стає головним. Він завжди прагне стати господарем становища.

Гідність і сила виходять від цього чоловіка. Його впевненість приваблює інших людей. Чоловік Лев вміє захопити своєю ідеєю і організувати роботу по її здійсненню. Завдяки прояву кращих якостей свого характеру, чоловіки Леви дуже щасливі в усьому, чим би не займалися.

У любові чоловік Лев, звичайно, власник, але не тиран.

Він щедро обдаровує, але натомість вимагає обожнювання. Жінка, яка полюбить чоловіка Лева і буде його обожнювати, отримає всі мислимі і немислимі нагороди. Він сам подбає, щоб його дружина була найкрасивішою і самої вишуканою. У неї буде все найкраще!

Оскільки чоловік Лев любить робити людей щасливими, він сам буде щасливий усвідомлювати, що його сім’я живе в достатку і в радості завдяки його зусиллям.

Чоловік-Лев любить дітей і обожнює свою сім’ю.

Дуже вдало можуть скластися любовні стосунки з жінкою-Водолієм, яка допоможе здійснити багато планів Лева. Жінки Овни й жінки Стрільці — теж вельми відповідні партнери для чоловіка Лева.

Важко складуться стосунки з жінкою Скорпіоном — егоїсткою номер «2» після Лева і з жінкою Тельцем — занадто впертою і норовливої особливою для чоловіка Лева.