Характеристика ОВНА-чоловіки

Цей чоловік вважає себе суперменом і в цьому щось є. Він дійсно сильний і постійно доводить свою перевагу. Він імпульсивний, а невдачі, які інколи трапляються, його тільки стимулюють і збуджують його спортивний інтерес. Будь-якого ворога-конкурента чоловік-Овен «покладе на лопатки» у що б то не стало. Напористість чоловіка Овна може виявитися надмірним.

Але, перш, ніж дама прийме рішення поступитися йому, вона повинна чітко розуміти, заради чого вона йде на любовний зв’язок з ним і точно також знати його мотиви. У цьому зв’язку хотілося б звернути увагу на суттєвий момент у поведінці чоловіків цього знака. Не варто йти назустріч йому в тому випадку, якщо він вибирає вас в якості «віддушини» після попередніх невдалих любовних відносин. Озлоблений чоловік може просто стати нерозбірливим і «дати надію» жінці, яка йому в принципі не цікава.
Найкращі і найгірші риси характеру.

У любові він захоплений і впевнений у собі, амбітний і заповзятливий, завжди ініціативний і дуже гарячий, найчастіше — прямолінійний і в цілому — позитивний герой. До гірших його рис можна віднести егоцентричність і необачність, дратівливість і незговірливість, відсутність дипломатичних підходів і рідкісна настирливість.

Як діє чоловік ОВЕН

У любові він не сентиментальний. Верх бере сексуальність. Такий чоловік йде напролом і воліє швидкі перемоги! Якщо ж фортеця не здається, він зробить чергову атаку — ще більш потужну. Справа в тому, що при напорі чоловіка-Овна, якщо він щось для себе вирішив, встояти не може ніхто: просто не буде часу все обдумати. Енергія чоловік-Овна це вихор, який цунамі або шторм, що вам більше подобається? Він бере перешкоди штурмом і залишається переможцем.

Однак, не треба думати, що, якщо вас «завоювали», то це — на все життя — зовсім ні! Навколо так багато жінок, а чоловік-Овен любить новизну і завжди приймає виклик. Іншими словами, цей чоловік жадає наступних боїв. Якщо ви плануєте довге спільне життя, то вам доведеться кожен день бути різною: нової і хвилюючою, вислизає і веселою, пристрасної і холодною, загалом, цікавою для Овна настільки, щоб він одного разу запропонував вам стати його дружиною.

Які жінки подобаються чоловікові ОВНУ

Для чоловіка Овна краще інших підходять жінки Ваг, для яких Овен — межа мріянь; жінки знака Лева, які підтримають «горіння» Овна; жінки Стрільці, які теж люблять пригоди і незалежність.

Найважчим буде поєднання чоловіка Овна і жінки Козерога з-за її критичності, розважливості і непоступливості. Нелегко буде Овну з жінкою Раком, яка дуже вразливе і примхлива для Овна.

Любовний гороскоп ОВНА чоловіки

Він любить секс гарячий, обов’язково наповнений пристрастю, динамічний (швидкий) та, бажано, якомога частіше! Цей чоловікові дійсно більше інших любить секс, але не тільки заради власне фізичного задоволення. Для нього це — прекрасний спосіб довести своє чоловіче начало, свою мужність, спроможність як чоловіки, причому спосіб цей — самий легкий і, мабуть, самий приємний.

Який він коханець

Оскільки секс з чоловіком-Овном часто занадто швидкий і жінка може не встигнути за такий короткий час відчути всю гаму переживань, їй варто цілеспрямовано сповільнювати темп. Можна продовжити любовну прелюдію, але не можна давати зрозуміти, що Ви чимось незадоволені і, тим більше, в різкій, жорсткій формі. Зрештою, гірше швидкого сексу, може бути тільки його повна відсутність. Чоловік Овен повинен відчувати себе героєм і розумна жінка забезпечить йому таку можливість!

Чоловік-Овен часто розділяє жінок на дві категорії. З одними йому весело проводити час, а з іншими віддає перевагу вирушити в спальню. Він не виключає можливість вступити в інтимні стосунки з тими, з ким не пов’язаний емоційно. І в цьому випадку він — дуже відвертий і жорсткий коханець. Відверто розпусних дам він частіше обходить стороною, але на разові відносини піти може.

Для більш серйозних відносин він шукає даму серця і це — зовсім інший персонаж. Його збуджують жінки порядні, «чисті». Тривалі відносини, коли жінка стає не тільки коханкою, але і подругою, можливі тільки з тією, яка вільна від вад.

Чоловік-ОВЕН в шлюбі

Він не живе ні минулим, ні майбутнім, він завжди живе тільки в сьогоденні і тому не стане «стелити соломку» або «будувати світле майбутнє». Любовні стосунки і шлюб для нього — теж ситуація «тут і зараз», а що буде завтра він і сам не знає! Він здатний розірвати шлюбні узи швидко і легко, якщо вирішить, що його недооцінюють як чоловіка і главу сім’ї. Тим більше, він завжди готовий до нових відносин і його мало що може зупинити, якщо він хоча б одного разу вийде з дому з валізою… Повернути його практично неможливо!

Як зберегти шлюб з чоловіком-ОВНОМ, як його утримати

Коли пройде медовий місяць і пристрасність у відносинах втратить первісний напруження, чоловік-Овен стає дуже чутливим до слів та вчинків другої половини. Вона повинна чітко дотримуватися правил гри, інакше ризикує втратити цього чоловіка. Рутина тут неприпустима і на плечі жінки лягає весь тягар відповідальності за утримання та розвиток любовних і сімейних відносин з чоловіком-Овном.

Динамічність, нові враження, спільні захоплення, легкість і ніжність, здорове почуття гумору в побуті, пристрасність в ліжку — ось неповний список можливостей впливати на чоловіка цього знаку, щоб утримати його поруч. Народження дітей їм теж приймається з радістю і натхненням, оскільки в дітях він бачить продовження себе — йому завжди хочеться все більше утверджується в ролі головного!