Чоловік ТІЛЕЦЬ в любові і шлюбі

 

Характеристика ТІЛЬЦЯ-чоловіки

Чоловік Телець спокійний і воліє розмірене життя. Любить відпочинок на природі. У силу свого темпераменту, намагається облаштувати своє життя таким чином, щоб було зручно, спокійно і без хвилювань. Тому чоловік Телець шукає міцного і стабільного положення.

Це — земний чоловік, який цінує фізичну красу і гарну кухню. Легкий і швидко закінчується роман його не надто цікавить. Чоловік Телець підбирає собі дружину, враховуючи її красу, її здібності в ролі матері та господині. Але, це ще не все. Дружина при цьому не повинна перетворюватися в домашню курку». Улюблена жінка Тільця повинна мати професію та перспективну роботу, щоб надихати його на нові успіхи в житті.

Найкращі і найгірші риси характеру

Він — відданий партнер, твердий і практичний. Про його надійності ходять легенди! І це справді так. При всій його реалістичності, працьовитість і природності, він — дуже артистичний, у близькому спілкуванні може бути м’яким і легким. Часто представники чоловічої половини цього знаку люблять музику, предмети мистецтва, небайдужі до красивою одязі, цінують все дороге і якісне.

Найгірші риси можуть проявлятися по-різному, але, дуже часто відзначається багатьма його владність і поблажливість до самого себе, упертість, відсутність гнучкості навіть у дрібницях, ненаситність і лінь, повільність та інертність свідомості.

Як діє

Якщо цей чоловік в даний момент самотня, то обов’язково налаштована на романтичні стосунки — йому важко жити без відчуття закоханості в принципі! Оскільки, він — відомий цінитель краси, то не пропустить будь-яку цікаву жінку. Але, він не завжди готовий відразу проявити свій інтерес, оскільки часто сумнівається в собі. Саме з цієї причини проходить чимало часу, перш, ніж Телець прийме певне рішення щодо симпатичною дами. І, звичайно, він повинен бути переконаний, що має шанси на успіх у неї, тільки тоді повною мірою проявить себе.

Якщо він зацікавлений, то буде уважно вивчати предмет своєї любові, щоб знайти підходящу можливість опинитися в потрібний час у потрібному місці. Спочатку він буде призначати побачення і природним чином створювати ауру приятельських, душевних відносин, атмосферу симпатії і, можливо, взаємодопомоги. Рватися в бій, як це робить чоловік-Овен відразу при першому ж побаченні, він, звичайно, не буде — це не його стиль! Потрібно терпіння.

Тільки після довгих зустрічей і за умови, що жінка проявляє своє добре ставлення до нього, чоловік Телець наважиться на перший поцілунок або щось більше. Він дуже сприйнятливий до руху тіла, поглядами, але не завжди реагує на слова. Жести і поведінку йому говорять набагато більше будь-яких промов! Тому жінці, яка хоче йому сподобається повинна освоїти цю мову.

Період залицяння може тривати скільки завгодно часу, але жінка відчує коли настане момент можливої близькості.

Сексуальний гороскоп

Сексуальна сумісність із жінкою дуже важлива для чоловіка Тельця, оскільки задоволення займають далеко не останнє місце в житті чоловіка Тельця. Секс для нього як смачна їжа і вино. Найважливіше чуттєвість і тривалість. Можливо, комусь дії Тільця здадуться дещо одноманітними, а сам він — надто приземленим, але зате у вас буде час насолодитися близькістю скільки завгодно довго. На це здатний далеко не кожен чоловік в Зодіаку! Його любов буде виснажливої і спустошливої, що запам’ятовується майстерною прелюдією.

Він не соромиться повністю оголеного тіла і на ньому немає ні одного «забороненого» сантиметра

Необхідно пам’ятати, що справжнє задоволення від близькості з жінкою чоловік цього знака отримує тільки в атмосфері абсолютного комфорту. Займатися любов’ю можна після доброї вечері, в чуттєвій або природній обстановці. Все повинно бути красиво і приємно не тільки оку, але і тілу.

Незважаючи на важливість навколишнього оточення і відчуття комфорту, представник цього знаку може комфортно себе почувати і під відкритим небом на природі і не обов’язково за розкладом. Він цілком сприймає секс і в саду, і на сіннику, на пляжі і де-небудь ще, причому при світлі дня. Йому не потрібна винахідливість, він шукає чисту пристрасть і зробить все, щоб жінка запалала цією пристрастю теж!

Який він коханець

Цей чоловік бажає відчувати буквально тваринну пристрасть і йому вистачить сил відповідати на протязі всієї ночі кохання. Такий витривалості може позаздрити будь-який чоловік! Між тим, він досить уважний, дуже чуйний на дотики і ласки, поцілунки. Випробовуй неземне блаженство, сам готовий себе проявляти як чуйний і ніжний коханець.

Чоловік Тілець у шлюбі

Маючи сексуальний зв’язок з жінкою (а на інтимну близькість він піде далеко не з кожною дамою!), він уже вважає себе в шлюбі. Так, чоловік Тілець в любові вірний, оскільки, не шукає кожен день нових вражень і не схильний до легковажності. Занадто довго він обходить предмет своїх прагнень, занадто дорого йому стоять ці залицяння з шикарними подарунками і елітними ресторанами. Він не розмінюється на дрібниці і не витрачається миттєвому бажанню або настрою. Він дійсно надійний і всіма силами буде намагатися зберегти шлюб і сім’ю. Навіть не маючи штампу в паспорті — таке теж буває, особливо в нинішній час, він вважає себе чоловіком і батьком — він пов’язаний узами і відчуває себе при цьому спокійно, впевнено. Жінка, яка поруч теж не може скаржитися на недолік матеріальних засобів, так і на відсутність уваги, піклування з його боку.

Для Тельця сім’я грає дуже важливу роль. Діти — його гордість і джерело радості. Чоловік Телець буквально черпає позитивну енергію в сім’ї і прагне створити максимальний комфорт для себе і своїх близьких.

Які жінки йому подобаються

Найбільше фізичне задоволення чоловік Телець знаходить з жінкою-Скорпіоном. Однак, спільне життя з нею навряд чи буде щасливою. Спокійний шлюб з Дівою або Козерогом дуже хороший для Тельця, а союз з Левом або Водолієм буде суцільною проблемою.

Зовні чоловік цього знака найчастіше звертає увагу на жінок повнокровних, повногрудих — загалом, з гарними формами. Все в ній повинно бути гармонійно — як зовні, так і внутрішньо. Добре, якщо жінка фінансово самостійна, має нерухомість та перспективи в кар’єрі. Матеріальна складова дами теж має вагу!