Чому змінюють знаки Зодіаку

 

Немає нічого більш жахливого, ніж зрада близької людини. Далеко не всі люди зраджують, але, коли це відбувається, хочеться хоча б спробувати знайти цьому якесь пояснення. Виявляється, зірки дають таку можливість! Ви можете заздалегідь вивчити причини, за якими представники різних зодіакальних знаків (в теорії) могли б піти на зраду. Почнемо!

 

ОВЕН

Чому змінюють знаки Зодіаку

Вони дуже швидко закохуються, тому віддаються почуттям цілком і повністю. Проблема в тому, що так само швидко їм може все це і набриднути. Овен захоче нових відносин і відчуттів, при цьому абсолютно не бажаючи вам зла. Таким людям складно будувати тривалі стосунки з однією партнеркою.

 

ТЕЛЕЦЬ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Вони дуже довго відкриваються людям, а коли це відбувається, то вимагають від них безмежної віддачі. Тельцю необхідно відчувати, що заради нього готові піти на все. Якщо ж він цього не бачить, то цілком ймовірно, що піде шукати собі нову партнерку.

 

БЛИЗНЮКИ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Вони кокетливі і товариські. Близнюки шукають ідеальну партнерку, з якою зможуть з’єднатися і на інтелектуальну, і на емоційному рівні. Якщо вони знайдуть таку, то вже точно не стануть змінювати, а якщо ні, то…

 

РАК

Чому змінюють знаки Зодіаку

Вони вірні, тому що буквально прилипають до своїх партнерів. Єдина причина, по якій представники цього зодіакального знака можуть піти на зраду, — емоційна несумісність. Вони довго будуть її терпіти, але потім просто підуть далі.

ЛЕВ

Чому змінюють знаки Зодіаку

У них дуже завищена самооцінка. Представникам цього знака важливо відчувати себе кращими і в любові, і в сексі. Вони хочуть чути похвалу, самостверджуватися і насолоджуватися своїм авторитетом. Якщо цього не відбувається, то в якийсь момент вони можуть сходити “наліво”.

 

ДІВА

Чому змінюють знаки Зодіаку

Цим чоловікам важливо відчувати себе потрібними і коханими. Поки в сім’ї панує гармонія, то вони будуть вірні. Якщо ж часто відбуватися конфлікти, то в якийсь момент вражений представник цього знаку може зважитися на невірний крок.

 

ВАГИ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Це вірні і стабільні партнери. Вони понад усе цінують гармонію в родині, тому будуть робити все, щоб всі були щасливі. Але Терези не люблять усамітнення, тому, якщо партнерка залишає їх без уваги изо дня в день, то почнуть шукати іншу.

 

СКОРПІОН

Чому змінюють знаки Зодіаку

Це палкі партнери, які прагнуть проявляти і пристрасть, і чуттєвість у відносинах. Якщо партнерка буде задовольняти всі потреби Скорпіона і зможе викликати в нього найсильніше почуття довіри, то все буде чудово.

СТРІЛЕЦЬ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Це дуже спонтанні люди, яким не сидиться на місці. По суті, саме з-за цього вони можуть зважитися на зраду. Якщо ж партнерка буде такою ж спонтанної і готової на експерименти, то Стрілець буде щасливий і задоволений!

 

КОЗЕРІГ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Завоювати серце Козерога дуже важко, тому вони не схильні змінювати, якщо вже знайшли підходящу партнерку. Козероги здатні на зраду тільки якщо їх зрадили. Око за Око.

 

ВОДОЛІЙ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Їм потрібна інтелектуальна партнерка, яка зможе стати цікавим співрозмовником. Водолій дасть своїй дівчині багато свободи, щоб вона продовжувала розвиватися і пізнавати світ. Їм подобаються стосунки, побудовані на рівності.

 

РИБИ

Чому змінюють знаки Зодіаку

Їм потрібна ніжність і романтика. Вони будуть намагатися задовольнити свою партнерку, але якщо побачать, що всі спроби марні, то не придумають нічого кращого, ніж піти і спробувати щастя з кимось іншим.

Намагайтеся помічати і враховувати переваги своїх партнерів, щоб бути впевненими в тому, що у вас міцний і стабільний союз. Не робіть нічого собі у збиток, але намагайтеся будувати відносини, в яких комфортно обом партнерам!