Василина Володіна не раз зводила разом людські серця, керуючись своїми знаннями в області астрології. Спеціально для тих, хто все ще знаходиться в пошуку своєї другої половинки, вона склала гороскоп, за допомогою якого можна дізнатися, де ж вас чекає справжня любов. Де знайти підходящого партнера для створення серйозних стосунків і шлюбу? Про це розповість гороскоп від Василини Володіної.

 

ОВЕН

Овни зможуть знайти свою другу половинку в місцях, пов’язаних з мистецтвом. Це можуть бути театри, виставки, музеї, концерти і творчі заходи. Представники даного Знаку Зодіаку зможуть привернути до себе увагу протилежної статі, але і знайти того, хто зможе відповісти всім їхнім вимогам.

 

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям судилося знайти свою любов в місцях обслуговування, таких як магазини, лікарні, хімчистки, салони краси тощо. Саме в подібних закладах вони зможуть зустріти ідеального партнера для створення сім’ї.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки знайдуть свою другу половинку там, де панує робоча ділова атмосфера. Удачу в справах серцевих обіцяють їм офіси, освітні установи, юридичні фірми та громадські організації. Крім цього, Близнюки можуть знайти партнера через інтернет, наприклад, на сайтах знайомств або в соціальних мережах.

 

РАК

Ракам Василина Володіна радить вирушати на пошуки коханої людини в місця таємничі і загадкові. Це може бути салон магії або лавка з фен-шуй товарами. У подібній атмосфері представники даного сузір’я зможуть розгледіти в самому звичайному людині свій ідеал.

ЛЕВ

Леви можуть знайти собі партнера у літаках, поїздах далекого слідування, а також у престижних навчальних закладах. Успіхи в справах любовних їх можуть очікувати також у книжкових магазинах та на курсах іноземних мов. Крім цього, Леви можуть зустрітися зі своєю любов’ю на світських заходах, автосалонах, театрах і ресторанах.

 

ДІВА

Дівам найлегше знайти другу половинку на роботі. Найчастіше представники цього Знака Зодіаку крутять любов, як кажуть, прямо не відходячи від каси. Крім цього вони можуть познайомитися з потенційним партнером поряд із будівельними майданчиками, а також у магазинах господарських та будівельних матеріалів.

 

ВАГИ

Терези можуть зустріти свою любов у розважальних закладах, клубах за інтересами, на гарних природних ландшафтах, а також через спільних знайомих.

 

СКОРПІОН

Скорпіонам слід записатися в басейн. Саме там, згідно з гороскопом Василини Володіної, вони зможуть завести масу цікавих знайомств. Удачу в любові їм принесуть всі місця, які яким-небудь чином будуть пов’язані з водою.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям пощастить у коханні на різних мітингах, громадських заходах. Знайти свою любов вони можуть у місцях, пов’язаних з вогнем, а також там, де багато алкогольних напоїв.

 

КОЗЕРІГ

Козероги зможуть знайти собі гідну пару на природі, на дачі, в лісі або парку. Так само їм може пощастити в салонах краси і місцях, де займаються рукоділлям.

 

ВОДОЛІЙ

Водоліям судилося зустріти любов на прогулянці, в громадському транспорті, а чергах, в гостях у родичів, поряд з освітніми установами і в магазинах.

 

РИБИ

Риби можуть знайти другу половинку в зоопарках, на прогулянці з тваринами, у парках, дворах та на вокзалах. Також їм може повести в далеких поїздках і незвичайних місцях.