Надійні і практичні, врівноважені і завбачливі — ті, хто народився під знаком Діви можуть стати ідеальними партнерами для любові і шлюбу. А заступництво Меркурія щедро додає представникам цього знаку дотепності й уміння підтримати бесіду практично на будь-яку тему.

Не кидають слів на вітер

Той, хто народжений під цим знаком Зодіаку практично завжди віддає звіт у своїх обіцянках і почуттях. Можливо, Діві спочатку буде складно зізнатися Вам у коханні, але це не означає, що всі Діви холодні і нечутливі. Просто представникам цього знаку необхідно час, щоб розібратися у своїх емоціях і визначитися з перспективами відносин. Подумки розклавши все «по поличках» і переконавшись у своїх почуттях, Діва неодмінно скаже заповітне «люблю» і вже після точно не візьме своїх слів назад.

Цінують стабільність

Постійна жадоба новизни і життєва нестабільність — ось це вже точно не про Дів сказано буде. Діви по своїй натурі обачні і дещо консервативні, але саме ці якості оберігають їх від непотрібних пригод, без яких цілком можна прожити довге і щасливе життя. Сказане зовсім не означає, що всі Діви — зануди. Щиро зацікавлена у високій якості відносин з партнером, Діва докладе всі сили до того, щоб коханій людині поруч не було нудно. Так, здебільшого дозвілля буде заздалегідь спланований, але в цьому і є сутність представників цього знака. Вони твердо переконані у тому, що найкращий експромт — той, який спланований заздалегідь.

Ведуть грошам рахунок

З коханою Дівою Вам не страшний навіть найлютіший фінансова криза, так як представники цього знака чудово вміють економити на непотрібних витрат, не обмежуючи при цьому самого якості життя. У цих передбачливих меркурианцев є особливе чуття на фінансові катаклізми, а також вроджена здатність відкладати гроші… якщо і не на «чорний день», то на безбідне майбутнє для себе і своїх близьких. Однак не здумайте запустити руку в скарбничку Діви — подібні дії будуть розцінені як безоглядне марнотратство, і кредит довіри Вам буде суттєво зменшений. Куди спокійніше усвідомлювати те, що у запасливой Діви у важкі часи завжди знайдеться заначка, нехай і невеликий.

Винахідливі в сексі

Міф про те, що Діви холодні і байдужі до плотських утіх, вже давно набрид самим астрологам і пора розвіяти цю оману. Представники земної стихії, Діви з великим інтересом ставляться до сексуальних задоволень і цілком можуть самі запропонувати своєму партнерові спробувати щось новеньке. Причому можуть це зробити навіть з цікавості. Правда з зовнішньої неупередженості цього знака складно здогадатися про те, які вулкани пристрастей, що вирують в їх серцях. А крім того, Діви досить рідко йдуть на зраду — невірність їм не до вподоби з багатьох причин, однією з яких є небажання призвичаюватися до нового партнера. Тому все розмаїття і буйство їх фантазії дістається тому, на кого вони зупинили свій вибір.

Відповідальні батьки

Батько-Діва, яким би потужним не був його робочий графік, завжди знайде час для перевірки домашнього завдання своєї дитини, а заодно проконтролює, щоб малюк не засиджувався за гаджетами замість читання книг. Комусь такий підхід може здатися надмірно строгим і консервативним, але практично будь-Діва твердо переконана в тому, що черпати мудрість і прописні істини в шкільному віці найкраще з книг, а не збирати їх на просторах Всесвітньої Павутини. Схильні до точних наук, Діви з величезним задоволенням будуть повторювати зі своїми чадами досліди з шкільного курсу фізики та хімії, а на канікулах разом спробують виконати який-небудь особливо привабливий науковий експеримент. Діви дуже люблять вчитися і в необхідності допомагати своїй дитині освоювати шкільні предмети бачать відмінну можливість освіжити і підтягнути свої власні знання.

Прагнуть до комфорту і грунтовність у всьому

Ви, звичайно ж, пам’ятаєте дитячу казочку про трьох поросят і при бажанні можете припустити, ким по знаку Зодіаку був власник кам’яного будиночка. Так, звичайно, Діва час від часу геть не зірватися в заміський похід з рюкзаками, наметами і багаттям, але всі ці пориви мають свої особливості. Передбачлива Діва не забуде взяти з собою засоби від комарів і кліщів, та не одну баночку, а з запасом. Більше того, з усіх учасників походу саме у Діви буде повністю заряджений телефон і міркування щодо того, де можна знайти розетку для зарядки гаждетов. Та інші дрібниці побуту теж будуть передбачені загалом, стараннями грунтовної Діви відпочинок вийде славним. Діви прагнуть в кожну життєву сферу вносити солідність і надійність, вони обожнюють комфорт і всіма силами намагаються забезпечити собі і своїм близьким.

Прихильники здорового способу життя

Турботлива Діва неодмінно докладе всі сили для профілактики сезонного авітамінозу та ГРВІ не тільки у себе, але і своїх близьких людей. Серед представників цього знака дуже багато тих, хто стежить за правильністю харчування і відмінно розбирається в тому, як приготувати смачні і одночасно корисні страви. Втім, Діви не егоїстичні, а налаштовані допомагати своїм близьким вносити в їх життя комфорт і благополуччя. А тому не дивуйтеся, якщо одного разу Ваша улюблена Діва заговорить про те, що було б непогано удвох ходити у фітнес-клуб або записатися на парну хатха-йогу. Це всього лише один з багатьох способів сказати «я тебе люблю» в розумінні того, хто народжений під знаком Діви.

Незважаючи на зовнішню стриманість, народжені під знаком Діви часто відрізняються сильним характером і пристрастю. А їх природне вміння адаптуватися до складних ситуацій і піклуватися про свого обранця робить їх просто чудовими партнерами для любові і шлюбу