ДІВА і ОВЕН

Союз рідкісний, так як Діва не розуміє, не сприймає імпульсивну, нетерпеливую енергію. Холодність, ввічливість і кокетство Діви можуть розпалювати Овна і штовхати його до дій, але, не зустрівши відповідь вогню, Овен буде вражений і швидко перейде від пристрасті до подразнення. Овен вирішить, що його обдурили, не розуміючи, що така емоційна структура Діви. Діву образить така різка зміна, вона почне діставати Овна по дрібницях, але ніколи не зможе осягнути імпульсивної стражденної натури. Вони швидко розійдуться або будуть жити як чужі: адже для Овна любов — творчість, а для Діви — нерозгадана таємниця.

 

ДІВА, ТЕЛЕЦЬ

Частий і щасливий союз. Обидва — прекрасні господарі, тверезі, практичні реалісти. Якщо Телець виявляє упертість, Діва йде на будь-які поступки, щоб зберегти в будинку спокій і мир. Діва захоплена гармонією Тільця. Вона вчиться у нього смаку до життя, радості буття. Телець щасливий постійністю, хазяйновитістю і терпінням Діви. Об’єднує їх і обопільне прагнення до земних задоволень. Діти роблять цей союз нерозривним, так як дуже багато значать в житті обох. Відносини можуть загострюватися через напади ревнощів Тельця, викликаних кокетством і прохладностью Діви (це відноситься і до Дів-чоловікам).

 

ДІВА і БЛИЗНЮКИ

Незважаючи на те, що два цих знака об’єднує Меркурій (покровитель і Діви, і Близнюків), проявляється він у них абсолютно по-різному. Їх тягне один до одного, але союз буває міцним, тільки якщо заснований на спільних інтересах і якщо вони йдуть на взаємні поступки, що дуже важко без стресів для Близнюків. Тримається шлюб, як правило, на терпіння та розумності Діви.

 

ДІВА і РАК

Діви більше інших знаків здатні пробачити і зрозуміти капризи нервових, хаотичних Раків. Діва дарує Раку необхідну йому свободу грішити і каятися, йти і знову повертатися. Хто, як не вона, зрозуміє, прийме, простить і залікує рани розкаявся Раку, кожен раз вірячи, що це в останній раз! Ракам подобається постійність Дів, розумність і здатність пожертвувати собою заради дітей, родини, закрити на все очі. А Дівам — чутливість і тонкість Раку.

І ЛЕВ ДІВА

Союз, повний нерозуміння і відчуження. Прохолодна і кокетлива Діва, яка фіксує будь-яку дрібницю, в перший час майстерно розпалює Лева. Але потім вони починають бачити один в одному масу недоліків. Дріб’язковість і прискіпливість Діви ранить Лева в саме серце, особливо якщо жінка — Левиця. Лев Діва здається холодною. Або її кокетлива природа (навіть якщо вона не зраджує йому) доводить Лева до сказу. Шлюб може бути успішною лише за умови спільних високих творчих інтересів або при нетиповості знаків.

 

ДІВА, ДІВА

Союз найчастіше буває вдалим і щасливим, так як тільки дві Діви в змозі зрозуміти смаки і вимоги один одного.

 

ДІВА і ВАГИ

Також частий і дуже вдалий союз. Їх об’єднує обопільне прагнення до рівноваги, до створення комфорту, затишку і благополуччя. Терези знають про все потроху, а Діви глибоко вивчають проблему, аналізуючи всі сторони питання. Обидва доповнюють відсутні якості один одного.

 

ДІВА, СКОРПІОН

Скорпіон (подібний союзу Плутона і Прозерпіни). Для того щоб союз був благополучний, у Діви та Скорпіона повинні бути сильні характери. В такому шлюбі не чекайте спокою — подружжя весь час як би відчувають один одного, їх взаємини залишаються на грані кризи. Магнетизм і сверхчувственность Скорпіона розбурхують Діву. Щоб протистояти йому, вона напружує всі сили, від цього — вічне стан бойової готовності. Тільки лагідна, мудра і терпляча Діва здатна приборкати пристрасного, активного Скорпіона. Приклад — Федір Михайлович (Скорпіон) і Ганна Григорівна (Діва) Достоєвські.

ДІВА і СТРІЛЕЦЬ

Рідкісний союз. Економна Діва страждає від марнотратства і щедрості Стрільця. Їх може об’єднати взаємне служіння суспільству в соціальній чи релігійній сферах. В цьому союзі Діва служить цілям і планам Стрільця, як і її покровитель — Меркурій —служить Юпітеру.

 

ДІВА і КОЗЕРІГ

Урівноважений і міцний союз. Обидва реально дивляться на життя, тверезі і практичні. Розумні вимоги і критичний розум Діви імпонують Козерогові, він також цінує в ній вміння підмітити ту деталь, без якої не вирішити глобальну проблему. А Діва пізнає з Козерогом приховані для неї таємниці любові, їй потрібні його ніжні слова, вихваляють її гідності. Діти роблять шлюб непорушним.

 

ДІВА, ВОДОЛІЙ

Союз рідкісний. Діва любить будинок, порядок, домострой. Водолій вільний, для нього головне, щоб, втомившись від друзів, від подорожей, від проблем, було куди повернутися. Шлюб триває, поки вистачає терпіння у Діви.

 

ДІВА і РИБИ

Складний і рідкісний союз. Діва господарча, шлюб для неї — ощадливість і накопичення. У любові Діву можна уподібнити прекрасною Снігуроньці: і мила, і чиста, але «хочу любити, а слів любові не знаю». Особливо погано, якщо Риба — жінка: її принижує критичність Діви-чоловіки. Містичні, розсіяні Риби і конкретні Діви часто зовсім не розуміють один одного. Насправді у них просто різна енергетика і світосприйняття.