Джулія Ванг не проводить приватні консультації із звичайними людьми. Віщунка вважає, що проблеми людей — лише ілюзії, які недостойні уваги Духа Хаосу. Тим не менш, Джулія цілком охоче береться за пророкування долі людства. Що ж чекає Росію, Україну та інші країни в 2017 році на думку одного з найвизначніших психіатрів сучасності?

Передбачення Джулії Ванг для Росії

Оптимістичним прогноз провісниці вже точно назвати не можна. Як стверджує Джулія Ванг — для Російської Федерації 2017 рік стане дуже важким. Приміром, провидиця стверджує про те, що наближається спад підприємницької активності. Про це щосили сурмлять і професійні економісти. Також Росію чекає погіршення макроекономічної ситуації і цілий ряд глобальних катаклізмів, які торкнуться різні регіони.

Фото опубліковано Джулія Ванг (@midnignt_rose666) Лют 4 2017 о 8:15 PST

Також Джулія Ванг пророкує кардинальні зміни на політичній арені. Як говорить провидиця, з-за жалюгідного становища країни з’явитися багато людей, яких не влаштовує політика Путіна. З-за тотального безробіття та низького рівня життя станеться переворот і зміна влади в країні.

Північний Кавказ і Чеченська республіка, не визнають нову владу і відмовляться підкорятися Москві. А в Сибіру і на Далекому Сході хвиля сепаратизму, при спонсоруванні з боку Китаю, продовжить зростати. У підсумку, як заявляє провісниця, до кінця 2017 року Росія опиниться на порозі громадянської війни. Тим не менше, шанси на світле майбутнє все ще є.