Якщо купюри різного номіналу розкласти в різних місцях квартири (так, щоб вони не траплялися нікому на очі), а через 3 дня купити на них що-небудь (речі, продукти…), гроші почнуть працювати на вас. Пояснити це можна так: пущені в оборот гроші, які увібрали в себе силою Місяця. Вважається, що протягом місяця вони повернуться до вас, збільшившись вдвічі.

 

Добре працює «грошова квитанція», яку ви пишете на своє ім’я. На звичайному аркуші паперу ставите дату, вказуєте, що видана вона саме вам (пишете своє прізвище та ім’я), вказуєте необхідну вам суму грошей. Внизу квитанції розписуєтеся і додаєте слово «оплачено». Після цього квитанцію необхідно заховати і забути про неї. Ті, хто проводив цей ритуал, запевняють, що протягом місяця необхідна сума з’являлася у них.

?

Молодик 5 червня 2016 року

Поліпшення матеріального становища сприяє і вода, налита в склянку і залишена на ніч на підвіконні. Вранці цією водою слід умитися.

Можна, зібравши всі наявні у вас гроші, капнути на них масло кориці або розмарину, а потім покласти під подушку. Прокинувшись, не встаючи з ліжка, необхідно перерахувати гроші 3 або 7 разів. До цього (коли збираєте, кладете під подушку) вважати гроші не можна. Тепер можна прочитати будь-який грошовий змова або просто поговорити з грошима. Повернуться до вас примножені гроші в тому випадку, якщо за місяць ви їх витратите.

Для залучення грошей у своє життя можна вдатися і до симоронским ритуалів. Для цього на пральній машині маркером написати: «Обіг грошей». А папці «спам» дати нову назву — папка «долари». Непотрібні листи відправляти в цю папку, уявляючи, як збільшуються ваші долари.