Ідеальні пари за східним гороскопом

 

Взагалі, як показує практика, для щасливого і гармонійного шлюбу однієї зодіакальної сумісності часом буває недостатньо. На характер впливає і рік народження людини, і планети, які в момент його появи на світ знаходилися в тому чи іншому знаку. Поєднання планет в натальній карті — доля персональної астрології, тобто для кожної людини треба складати індивідуальний гороскоп. Тому давайте просто перелічимо, які знаки східного гороскопу ідеально підходять один одному.

Бик-Щур — відмінний союз, кожен отримує те, що хоче.

Півень-Бик — повна гармонія, Півень блищить, Бик забезпечує тил.

Мавпа-Щур — любов і всепрощення з боку Щури зроблять шлюб щасливим.

Кролик-Мавпа — все життя — суцільне свято.

Дракон-Мавпа — чудовий союз — Дракон захистить, Мавпа — порадить.

Тигр-Собака — вони не занудьгують в товаристві один одного.

Собака-Свиня — взаємна повага і взаєморозуміння.

Змія-Кролик — вони дорожать відносинами і милуються один одним.

Щур-Щур — прекрасна пара, вони ніжно люблять одне одного.

Кінь-Коня — їм дуже добре разом, але вони не душать один одного. Цим і сильні.

Варто додати, що якщо представники одного і того ж знака зодіаку не так вже й часто щасливі разом (за винятком Близнюків, і Козерогів, Водоліїв), то люди, народжені в один рік, практично завжди складають гармонійну пару. Природно, при наявності інших сприятливих показників. Винятком, мабуть, є тільки Півні і Кози (Вівці).

А взагалі, за великим рахунком, ужитися разом і бути щасливими можуть будь-які представники зодіакального і східного гороскопу. Головне — враховувати астрологічні особливості характеру свого партнера і мати бажання йти на компроміс. Однак це непросто. І тільки справжня любов здатна подолати суперечності, закладені в нас зірками.