2017 рік обіцяє бути багатим на несподівані події, і ключове слово тут — несподівані. Саме це буде ключовим фактором на протязі всього року. При цьому загальна атмосфера року може здаватися надто спокійною, навіть сонної, проте це враження буде оманливим — зірки попереджають, що в будь-який момент ситуація може різко змінитися, і ніхто не може сказати наперед, в яку сторону будуть розвиватися події через хвилину.

І ще цей рік обіцяє бути багатим на можливості. Однак даватися вони будуть не всім, а лише того, хто не боїться бути наполегливим і вміє швидко орієнтуватися в мінливому середовищі.

А це значить, що максимально сприятливими зірки будуть для тих, чиї імена припускають такі риси характеру, як впевненість в собі, сила волі і швидка реакція. А ось тим, чиї імена припускають розсудливість або зайву емоційність, для успіху доведеться чимало попрацювати.

Прогноз на 2017 рік для людей з реактивними іменами

Жіночі імена: Олександра, Аліса, Анастасія, Єлизавета, Зоя, Христина, Ксенія, Лариса, Оксана, Олеся, Раїса, Софія, Фаїна.

Чоловічі імена: Олександр, Олексій, Арсеній, Богдан, Борис, Василь, Владислав, Всеволод, В’ячеслав, Георгій, Гліб, Григорій, Денис, Євген, Єгор, Захар, Ігор, Максим, Михайло, Микола, Семен, Сергій, Станіслав, Степан, Тарас, Тимофій, Федір, Фелікс, Пилип, Ярослав.

Рік ніби спеціально створений для цих людей! Людям, чиї імена припускають гостру реакцію на події, що відбуваються, зірки нададуть всі шанси для того, щоб домогтися успіху в будь-якій області. Удача обіцяє сприяти їм і в бізнесі, і в любові, і взагалі в будь-яких їхніх починаннях і планах. Головне — не позіхати, а користуватися щедрими можливостями, які буде підкидати їм Доля. Це той самий рік, коли зайві міркування не вітаються, і треба думати не головою, а руками.

Єдине, від чого хотілося б застерегти власників цих імен, так це від зайвої різкості в спілкуванні. У 2017 році їх гострий язик може залишати в душі оточуючих занадто глибокий слід, так що якщо ви не хочете нажити собі в цей рік нових ворогів, стежте за своїми словами! Втім, навіть це не завадить власникам цих імен йти до успіху, адже друзів у 2017 році у них все одно буде значно більше.

Прогноз на 2017 рік для людей з владними, енергійно-напористими іменами

Жіночі імена: Алла, Альбіна, Ганна, Валентина, Варвара, Галина, Дар’я, Олена, Жанна, Інга, Інна, Любов, Маргарита, Марина, Марія, Надія, Неллі, Тетяна, Уляна, Юлія, Яна.

Чоловічі імена: Андрій, Валентин, Володимир, Геннадій, Дмитро, Іван, Ілля, Лев, Матвій, Петро, Юліан, Юрій.

Ці люди володіють дивовижною здатністю добиватися свого, незважаючи на будь-які перешкоди і труднощі. Найчастіше їх можна назвати упертюхами, але в 2017 році їх завзятість виявиться дуже потрібним. Володарів цих імен важко застати зненацька, вони завжди готові відстоювати свою думку і свої інтереси, а тому вони не тільки не втратять великі можливості, які обіцяє надати їм наступаючий рік, але і вичавлять з цих можливостей максимум.

Окремої згадки заслуговує і така риса цих людей, як підвищена енергійність. Вони не люблять нудьгу, не люблять сидіти без справи і тим більше не люблять чекати, що щастя саме впаде до них в руки. Вони — люди дії, готові в гонитві за поставленою метою не шкодувати сил, а це саме те, що в 2017 році буде максимально гарантувати успіх.

Прогноз на 2017 рік для людей з врівноважено-енергійними іменами

Жіночі імена: Віра, Вероніка, Діана, Катерина, Ірина, Каріна, Ніна, Тамара.

Чоловічі імена: Вадим, Данило, Павло, Платон, Роберт, Роман, Едуард.

Людям урівноваженим і спокійним цілком може здатися, що 2017 рік нічим не відрізняється від будь-якого іншого року, що все йде як завжди і ніяких несподіванок в їх житті не відбувається. І почасти вони будуть праві, але лише частково. Насправді рік буде наповнений безліччю цікавих можливостей, здатних вивести ваше життя на новий рівень, але для цього потрібно не тільки ці можливості помітити, але й зуміти швидко скористатися ними, поки цього не зробили більш спритні конкуренти!

Іншими словами, власникам врівноважених імен в 2017 році може перешкодити їх звичка все ретельно зважувати і обдумувати. Так, у будь-який інший рік таке якість інакше як корисним не назвеш, але тільки не зараз! На відміну від будь-якого іншого року в 2017-му зірки чекають від нас швидких рішень і блискавичної реакції, інакше всі великі можливості пройдуть повз. Втім, чи так уже це страшно? Зрештою, спокійний, розмірений рік, який обіцяють власникам цих імен зірки, це, погодьтеся, теж непогано.

Прогноз на 2017 рік для людей з емоційно-легкими іменами

Жіночі імена: Альона, Аліна, Валерія, Людмила, Лідія, Лілія, Ольга, Світлана, Еліна, Поліна.

Чоловічі імена: Валерій, Леонід, Олег.

Людям емоційним в 2017 році не заважає пам’ятати про такі корисні якості, як стриманість і обережність. Рік у них обіцяє бути наповнений великою кількістю різноманітних пригод, головним рушієм цих пригод буде… нудьга. Штука в тому, що у людей емоційних у 2017 році в глибині душі раз за разом буде виникати відчуття нестачі яскравих вражень та, відповідно, бажання з цього стану вирватися.

Найшкідливіше, що можуть зробити власники цих імен, це знайти емоційну віддушину в книгах і фільмах. Але швидше за все цього їм замало, і тому захочеться пригод, що називається, тут і зараз. Обережніше! У 2017 році ваші емоції легко можуть вийти за всі розумні межі, і невинне, здавалося б, пригода може несподівано обернуться небезпечною авантюрою, наслідки якої ще довго будуть відгукуватися у вашому житті.

Так що вам як нікому в 2017 році рекомендується стриманість, стриманість і ще раз вона ж! Ну а якщо тягу до пригод зовсім вже перемогти не вдасться, постарайтеся хоча б щоб ці пригоди не супроводжувалися вживанням міцних напоїв. Так всім буде краще!.

Прогноз на 2017 рік для людей з логічними іменами

Жіночі імена: Вікторія, Кіра, Наталія.

Чоловічі імена: Анатолій, Антон, Аркадій, Артем, Артур, Віктор, Віталій, Кирило, Костянтин, Михайло, Микита, Микола, Тимур, Яків.

Людям, чиї імена припускають розсудливість і пріоритет логіки, слід бути готовими до того, що події в 2017 році будуть розвиватися зовсім не так, як вони планують. Щоб зайвий раз не засмучуватися, їм потрібно пам’ятати, що не всі і не завжди підкоряється законам розуму, що крім логіки в нашому житті велику роль грають емоції, і в 2017 році ці емоції обіцяють бути настільки глибокими і настільки хаотичними, що прорахувати їх заздалегідь не вийде.

Тому якщо власники логічних імен будують на 2017 рік якісь плани, їм потрібно враховувати цей факт і на всяк випадок завжди мати під рукою кілька запасних варіантів. А випадки можуть бути самими різними: надійний друг може несподівано підвести, найточніші годинник — зламатися, та й самі ви ні з того ні з сього можете змінити свою думку у вже прийнятому рішенні. Якщо всякий раз приймати подібні збої близько до серця, ніякого серця не вистачить. Так що краще просто приймати ці накладки філософськи, такий вже це рік…