Кожен з нас напевно чув про існування кармічних завдань, які стоять перед кожним із нас. Цією областю займається кармічна астрологія. Таких завдань завжди кілька у кожного з нас і вони дуже різні. Це завдання стоїть перед усіма, хоча і проявляється у кожного з нас по-різному. І якщо чоловік не впорався з нею до всіх інших кармічних завдань у власному житті йому буде дуже важко підступитися.

Йдеться про опрацювання свого Сонячного знака. Всі ми знаємо, що ми народилися під тим або іншим знаком Зодіаку. Але це і є одна з найважливіших наших завдань — виявити своє Сонце, а не піти в його Тінь. Що ще за «Тінь» запитаєте Ви? Тінь — це спотворення енергії власного сонячного символу. І у кожного знака це відбувається по-своєму, однак з цілком конкретними, типовими ознаками.

Овен

Чи є у Вас знайомий Овен, абсолютно нездатний до посидючою, терплячої роботи і живе постійними ривками — від роботи до роботи, від захоплення до захоплення, з депресіями і нападами домашнього деспотизму в проміжках? Нерідка картина правда? Це тіньова сторона Овна, або кажуть астрологи — «погана опрацювання сонячного Знаку». Опрацьований Овен — це здатність бути витривалим і терплячим першопрохідцем, бути загартованим вістрям меча в прогресі людства. Овен — це харизма воїна.

 

Телець

У Тельця своя тінь. Як часто Ви бачили свого знайомого Тільця, який не цікавиться нічим, крім того життєвого «лужка», на якому пасеться? Небажання що-небудь робити, крім життєво необхідного і тотальна лінь при першій же можливості розслабитися — це Тельцовская тінь. Є правда не менш складний варіант — Тельці схиблені на екстримі і сильних емоціях. Завдання Тільця — бути потужним тягловою Биком, який тягне на собі непідйомні для інших, іноді — історичні справи.

 

Близнюки

Близнюки мають більш цікаву зворотний бік. Деякі навіть перетворюють це в професію. Тінь Близнюків полягає в тому, щоб пурхати по життю в контактах, розмовах і в погано перевареної книжкової інформації, замінюючи якість — кількістю. Постійне довіру новим авторитетам і розхожим ідеї, відсутність власної позиції — це і є тінь Близнюків. Справжні Близнюки — це вміння орієнтуватися в людях і в будь-якої інформації, відрізняти фальшиве, смертне від справжнього, безсмертного (пам’ятаєте легенду про Касторе і Поллуксе?).

 

Рак

Тінь Раку багато хто знає не з чуток. Видовище це малоприємне. Крайній консерватизм в суміші з істеричністю, емоційними сплесками і невпевненістю у власному майбутньому — це безумовно гримуча суміш. Завдання Раку — зберігати і передавати традицію, стати колодязем, з якого черпають мудрість часу та історії, оберігає, а не караючим початком.

Лев

Не менш відома і Левова тінь. Ви мало знаєте Львів, які заради того, щоб відчувати себе унікальними готові плазувати і підлещуватися перед усіма хто їх хвалить, «розуміє» або «любить»? Схиляння перед чимось особливим, винятковим (вченням, людиною, ідеєю), претензії на обраність і неприйняття всіх, хто думає інакше — це теж зворотна сторона Лева. Справжня роль Лева — бути стійким маяком світла і Сонця для всіх інших знаків. Джерелом, а не споживачем любові і творчості.

 

Діва

Тінь Діви проявляється двояко. Іноді як дрімучі забобони і нерозбірливий містицизм. Іноді — як максимальний скептицизм і недовіра ні в що, крім загальновизнаного. А найчастіше — як чудова для стороннього спостерігача суміш того й іншого. Завдання Діви — струнка система і класифікація, наведення порядку і прагнення до досконалості.

 

Ваги

Тіньовий комплекс Ваг, якщо він яскраво виражений, може вивести з себе кого завгодно. Такі Ваги майже безперервно сахаються в крайнощі — то люблять, ненавидять, то плачуть, то сміються, а в підсумку вічно ходять по одному і тому ж колі. Коливаються від майже повної нездатності діяти і вирішувати, коли це дійсно необхідно, до категоричного разрубания Гордієвих вузлів, коли навпаки потрібна точність і акуратність. Завдання Ваг — насамперед знайти рівновагу в собі, щоб мати право вказувати той самий знаменитий Серединний Шлях іншим, стати камертоном рівноваги.

 

Скорпіон

А Скорпионья Тінь і зовсім увійшла в нашу культуру цілими областями і явищами. Скорпіон жалкий сам себе, що страждає від власних страждань і насолоджується ними — своїми ревнощами, своєї уявної никчемностью або своєї перебільшеною душевним болем — ось вона, Тінь Скорпіона. Справжній Скорпіон — найвитриваліший знак Зодіаку, вміє перетерпіти все і відкинути все особисте заради досягнення Мети. На дурниці справжній Скорпіон не розмінюється.

Стрілець

Бажання здаватися більш важливою і значущою особистістю, ніж воно є насправді, легковірність і мінливість, гра в духовну особистість при елементарної некомпетентності, а то і неосвіченість — все це характерні риси Тіні Стрільця. Справжня мета Стрільця — дальня розвідка в світі культури, донесення далекого і незрозумілого знання до всіх інших людей без претензій на персональну винятковість.

 

Козеріг

Козерожья зворотна сторона теж багатьом знайома. Хворобливі самокопання і прихований комплекс неповноцінності, жалість до себе при безмежний егоїзм і душевної черствості — такі ознаки можливого духовного тупика у людини з сильним Козерогом в гороскопі. Справжній Козеріг легко стрибає через гірські ущелини, тверезо оцінює свої можливості і жалість до себе його не мучить під час підйому в захмарні вершини.

 

Водолій

Кармічний комплекс Водолія зустрічається не так вже часто, але якщо Ви його бачили — то легко дізнаєтеся. Тінь Водолія проявляється у прагненні бути весь час на видноті, почувати себе значимою і яскравою фігурою, «пупом Землі». Такий Водолій абсолютно не переносить, якщо він раптом перестає бути центром уваги або його оцінили не так, як йому хотілося б. Він готовий на досить дивну поведінку, лише б його знову помітили і оцінили. Мета істинного Водолія — бути провідником майбутнього в сьогодення, бути найважливішою частиною колективу — його душею, але не його центром. Водолій — втілення свободи від власного Его.

Риби

Тінь Риб, як Сонячного знака, проявляється в фатализме, безвольності і депресивному небажання боротися за власне життя. Є правда і не менш складний варіант — хаос у житті, у світогляді, у відносинах. В Зодіакальному символі Риб дві риби. І справжня мета Риб — стати тією Рибою, яка цілеспрямовано пливе, можливо проти течії за своєю далекою і незрозумілою для інших, і можливо ідеальною і абстрактного, але дуже важливою Метою..