Карти Таро. Як дізнатися своє призначення за датою народження

 

Існують різні способи співвіднесення арканов Таро з датою народження та іншими датами. В результаті можна дізнатися про найбільш важливі архетипи і енергіях, що діють в нашому житті, а також про таланти і здібності.

1. Запишіть свою дату народження у форматі: число, місяць, рік.

Наприклад, 26.12.1978. Якщо ви народилися з 23 по 31 число, відніміть від дати число 22. 26 — 22 = 4.

2. Запишіть цифри місяця. У нашому випадку 12.

3. Складіть всі цифри року між собою: 1+9+7+8 = 25. Якщо сума більше 22, відніміть 22. У нашому випадку: 25 — 22 = 3.

4. Підсумуйте отримані цифри: 4 + 12 + 3 = 19. Сума дня, місяця та року і повідомить вам про вашу завдання життя. Отже, завдання у людини, народженої 26 грудня 1978 року — 19.

5. Якщо сума виявиться більше 22-х, відніміть 22. Наприклад, 11.12.1991 = 11 + 12 + 20 = 43 — 22 = 21.

1. Маг

Ваше завдання — доносити інформацію до людей, допомагати мудрими порадами і через слово створювати гармонію і красу. Бесіда з вами може залишити глибокий слід у серцях людей, тому що ви можете словами зачіпати струни душі. Вам необхідно навчитися приймати себе будь-яким і працювати над своїм розвитком. Треба налагоджувати контакти з найближчим оточенням, сусідами, братами та сестрами, а також з ровесниками. Ви можете знайти себе в справі, пов’язаному зі словом, мовою, інформацією (як усній, так і письмовій).

Люди з числом 1 в задачі часто стають журналістами, письменниками, перекладачами, психологами, езотерикою.

2. Верховна Жриця

Ваше завдання — пізнати свій внутрішній світ, навчитися чути свою інтуїцію і працювати з великими обсягами інформації. Ваше увага повинна бути спрямована на справи, пов’язані з природничими науками, природою, в тому числі і з захистом тварин. Прагніть розуміти інших людей і допомагайте тим, хто збився зі шляху, знайти свою дороговказну зірку. Вам слід стати хорошим батьком своєї дитини, мудрим і справедливим, а також турботливим сином чи донькою для своєї матері.

Вам можуть підійти такі професії, як: еколог, психолог, лікар, вчитель таємних знань, аналітик, діагност.

3. Імператриця

Вашу увагу передусім повинно бути звернено на такі сфери, як: краса, культура і мистецтво. Вам треба стежити за своїм зовнішнім виглядом і зовнішністю своїх близьких, за оздобленням будинку, а також за тим, щоб ваша сім’я жила в гармонії і матеріальному достатку. Але, будуючи власний бізнес або прагнучи до шедеврів світової культури, треба шукати золоту середину між світом матеріальним і духовним. І ще, на більш високому рівні, вам треба стати «матір’ю», як у прямому сенсі, — народивши і виховавши дитини, так і в переносному — створити твір мистецтва або ноу-хау, тобто зробити те, що буде жити після вас.

Жінкам необхідно розкрити свою жіночність, а чоловікам — навчитися розуміти жінок і жити у злагоді зі своєю дружиною. Ви можете знайти себе в таких професіях, як: стиліст, дизайнер приміщень, художник, ювелір, мистецтвознавець, вихователь. І ще ви можете стати просто хорошим батьком.

4. Імператор

Ваше завдання — реалізуватися у своїй професії і залишити свій слід як професіонал. Але найголовніше — вам треба стати господарем не тільки в будинку, але і в своєму житті, навчитися нести відповідальність за те, що ви робите і за тих, хто знаходиться під вашим керівництвом. Слід ставити цілі і досягати їх, виробити правильне ставлення до влади. Необхідно навчитися розуміти свої справжні бажання від помилкових. Чоловікові слід звернути увагу на свою мужність, а жінці — не пригнічувати чоловіка, вийти заміж і навчитися жити в гармонії зі своїм чоловіком. Люди з Імператором в задачі можуть стати бізнесменами, директорами, адміністраторами, офіцерами.

5. Верховний Жрець

Ті, у кого в задачі вийшла «п’ятірка», можуть стати дуже хорошими вчителями, яких учні запам’ятають як мудрих, справедливих і цікавих особистостей. Вам у житті наказано отримувати знання та передавати їх іншим, займатися науковими дослідженнями, вивчати історію народів і їх звичаї, зберігати традиції своєї родини і бути їх духовним продовжувачем. Багато людей з цією картою, крім учительської стежки, вибирають професії, пов’язані з історією, філософією, стають лідерами соціальних рухів і науковими діячами.

6. Закохані

Ваше завдання — навчитися вибирати серцем, приймати самостійні рішення на основі власного вибору. Вам треба любити всією душею і кожною клітинкою свого тіла. Ви повинні пізнати всі грані любові: турботливу материнську, сексуальну та страсну, піднесену і платонічне, і знайти їх ідеальний рецепт у відносинах з партнером, щоб стати гармонійним партнером у своєму любовному союзі. Ще важливо навчитися не ділити людей за матеріальним, соціальним і расовою ознакою, розуміючи, що кожна людина гідна бути коханим і щасливим. Люди, які відкрили в собі всі грані «шестірки» можуть стати хорошими лікарями, акторами, довіреними особами, люблячими і коханими дружинами.

7. Колісниця

Ви повинні прагнути змінювати світ навколо себе за допомогою власних успіхів, професійних здобутків та визнання. Вам не можна бути сірою мишею і ховатися за плінтусом, вас і ваші результати праці повинні бути видні іншим. Вчіться працювати з безліччю контактів, великими обсягами інформації, будьте мобільні і рухливі, але не метушливі. Ще вам обов’язково треба навчитися говорити «ні» тому, що заважає вам у досягненні результатів, і тим, хто використовує вас шкоди вашим інтересам. Багато хто люди з «сімкою» у задачі знаходять себе у бізнесі, в професіях, пов’язаних з транспортом, з великою кількістю контактів і переміщень, у військовій справі і політиці.

8. Справедливість

Ваше завдання — глибоке розуміння справедливості, турбота про те, щоб дотримувалися права інших людей, і захист цих прав. Вам не можна проходити повз ситуацій, де несправедливо ставляться до кого-небудь, будь то ваш будинок, або вулиця. Не можна ховати голову в пісок, когдакто-то поруч страждає від нечесності. Ще вам обов’язково треба навчитися нести відповідальність за всі свої вчинки, розуміючи, що будь ваше дія буде мати наслідки, всі сходи ваших справ проростуть. Посієте хороші вчинки — пожнете добро; посієте погані справи — пожнете нещастя. Також вам треба вчитися витримки і здатності зберігати душевну рівновагу тоді, коли навіть дрібниці виводять з себе.

Ви можете знайти себе в професіях, пов’язаних з судово-правовою системою: адвокат, суддя, зоозахисник, захисник прав людини, а також в професіях, де основна робота пов’язана з оформленням документів, або де вимагається уважність і акуратність.

9. Відлюдник

Завдання вашого життя — духовний розвиток, постійна робота над собою, отримання мудрості і досвіду, які в ідеалі треба потім передати іншим. Вам треба вчитися на чужих помилках, поважаючи досвід попередніх поколінь. Також слід вивчати стародавні культури і традиції. Ви повинні з великою увагою і повагою ставиться до літніх людям, допомагати їм. Люди з «дев’яткою» в задачі можуть стати хорошими викладачами, езотерикою, філософами, вченими, істориками, працівниками соціальної сфери, які займаються допомогою літнім і самотнім людям.

10. Колесо Фортуни

Вам треба навчитися правильно розпоряджатися грошима і знайти рівновагу між світом духовним і фізичним, зрозуміти, що сталість лише на кладовищі, а в житті все змінюється. Ваше завдання — матеріальне забезпечення себе і своїх близьких, а потім — матеріальна допомога іншим людям. Вам ні в якому разі не можна вести себе нечесно у фінансових питаннях або жити за чужий рахунок. Треба бути обережним в азартних іграх, щоб вчасно зупинитися. На більш тонкому рівні вам необхідно свідомо віддавати кармічні борги, розуміючи, що все, що ви зробите, повернеться. Також треба звернути увагу на повторювані ситуації, зрозуміти їх урок і виправити помилки. Ви можете знайти себе в професіях, пов’язаних з грошима, ставши економістом, банкіром, бізнесменом, бухгалтером, а також спеціалістом з реінкарнації.

11. Сила

У вас два основні завдання в житті — турбота про своє фізичне тіло і справжня любов в її земній прояві. Вам необхідно займатися спортом, підтримувати своє тіло в хорошій формі і допомагати іншим. Також треба розвивати в собі такі якості, як сила, відвага, сміливість, потрібно позбавлятися від страхів і вчитися відстоювати свої переконання і бути справжнім лідером, за яким хочеться йти добровільно. Вам треба зрозуміти, що любов — це синтез духовного і фізичного аспекту, а почуття без сексу і секс без почуттів — це неповноцінні відносини між чоловіком і жінкою, які називають себе парою. Люди з Силою в задачі знаходять своє місце у силових відомствах і військових організаціях, стають спортсменами, масажистами, а також експертами у сфері знайомств і парних відносин.

12. Повішений

Ваше завдання — навчитися контролювати свої емоції і переживання, позбутися страхів і невпевненості. Вам треба навчитися оцінювати ситуацію з різних сторін, розвиваючи багатогранне бачення. Ще одна ваша задача — розвиток медиумических можливостей і здатності тонко відчувати красу світу, музики, душі людини. Також вам треба вчитися жертвувати малим в ім’я чогось більшого і при цьому піти від позиції жертви. Вам не можна захоплюватися алкоголем та іншими наркотичними засобами, навпаки, необхідно позбутися від шкідливих звичок самому і допомагати в цьому тому, хто потребує допомоги. Ви можете знайти свій шлях у науці, психології, філософії, мистецтві.

13. Смерть

Ваше завдання — навчитися правильно і спокійно реагувати на раптові зміни, відпускати старе і віджиле, очищати внутрішнє і зовнішнє простір. Ви повинні розвивати в собі альтруїзм і допомагати іншим людям в екстремальних і важких ситуаціях абсолютно безкорисливо. Вам не можна проходити повз чужого страждання, не спробувавши допомогти. Люди з тринадцятим аркан таро в задачі часто стають лікарями, медсестрами, ветеринарами, соціальними працівниками, знаходять своє місце в професіях, пов’язаних з ризиком для життя і порятунком людей (пожежники, мнсівці, каскадери).

14. Помірність

Ваше завдання — привносити гармонію свого оточення, знайти рівновагу між внутрішнім світом і зовнішнім, а також навчитися робити все вчасно. Вам необхідно вчитися знаходити компроміси і золоту середину в будь-якій ситуації. Ви можете стати хорошим провідником для інших і зв’язковим між двома людьми або групою незнайомців, щоб об’єднати їх, познайомити. Люди з Поміркованістю можуть стати хорошими посередниками, миротворцями, соціальними працівниками, екскурсоводами, провідниками, годинникарями, цілителями.

15. Диявол

Вам дісталася непроста карта, і у вас багато завдань у житті. Вам треба навчитися контролювати свою енергію і правильно її розподіляти. Слід позбутися всіляких спокус і залежностей, які зв’язують вас, обходити стороною світ криміналу і уникати чорної магії. Вам належить зрозуміти, чим відрізняється вимушена жертва від позиції жертви. Вам потрібно зрозуміти роль сексу в житті і навчитися керувати сексуальною енергією. Ви можете мати цілительськими і різними езотеричними здібностями, тому важливо навчитися правильно до цього ставитися і направляти свою енергію на допомогу іншим людям. Ви можете займатися бізнесом, стати цілителем, эзотериком, шоу-меном, психологом і… чуттєвим і вмілим сексуальним партнером.

16. Башта

Ваше завдання — будувати: своє життя, характер, будинок, — словом, все, що підлягає будівництву. Але найголовніше — треба навчитися залишати в минулому те, що вже вичерпало себе, що заважає рухатися вперед, щоб на місце старого і віджилого прийшло нове і актуальне. Починаючи будувати нове, треба доводити розпочате до кінця і видаляти вже завершені програми. Найбільша помилка, яку ви можете допускати в життя — це прагнення до стабільності і бажання нічого не змінювати, використовуючи старі і часом нежиттєздатні програми. Ви можете знайти своє місце в адміністративній діяльності, в архітектурі, програмуванні сайтів і організаціях з широкою філіальною мережею або просто в будівництві власного будинку.

17. Зірка

Вам обов’язково треба розвивати свій артистичний або художній талант, креативно підходити до будь-якої справи і вчитися відчувати прекрасне. Ви повинні наповнювати світ красою, причому, неважливо, в чому буде виявлятися ця краса: у музичних творах, у художніх полотнах чи в оздобленні будинку. Ви можете бути хорошим другом, і дружба у вашому житті завжди буде займати не останнє місце. Люди із Зіркою можуть стати відомими художниками, мистецтвознавцями, астрологами і чудовими друзями.

18. Місяць

Ваше завдання — позбутися страхів, невпевненості, працювати над розвитком інтуїції та уяви. Вам потрібно навчитися розуміти себе, бачити підказки, які вам посилає підсвідомість. Ваші сфери, в яких ви можете черпати енергію — домашній затишок, кулінарія, турбота про дітей і близьких. Ви повинні створювати комфорт і затишок іншим людям, задовольняти їх потреби в душевному теплі, створювати гармонійну обстановку в колективі, де знаходитесь. Вам не можна ігнорувати почуття інших людей, ставитися до них сухо і формально, а також створювати безлад у своєму будинку. Ви можете реалізувати себе, ставши кухарем, психологом, лікарем, радником, астрологом, провісником, хорошим батьком і чудовим господарем будинку.

19. Сонце

Ваше завдання — стати сонцем для себе, а потім для інших: зігрівати, допомагати, вселяти впевненість і заряджати оптимізмом. Вам необхідно сформувати правильну самооцінку, без перекосів у бік егоцентризму і самознищення. Слід розвивати в собі такі якості, як: благородство, доброта, чесність, вміння вести за собою. Вам треба відмовитися від прагнення дізнатися, що про вас скажуть або подумають інші. Ви можете реалізуватися в політиці, на керівній роботі, в творчих професіях.

20. Суд

Ваше завдання — створення і підтримання гармонійних відносин у родині, допомогу батькам і родичам. Вам необхідно дізнатися історію своєї родини, свого роду та передати її наступним поколінням. Ще одна ваше завдання — створення власної системи цінностей, в основі якої буде вселенська справедливість і гуманізм. Але при цьому ви не повинні нав’язувати свої цінності іншим грубо і фанатично. Маючи Суд у завданні, ви можете вибрати професію історика, сімейного психолога і сімейного лікаря, працювати в судово-правовій системі, і, звичайно, можете стати люблячим і улюбленим членом сім’ї.

21. Світ

Ваше завдання — бути відкритим для всього нового, незвичайного, «чужестранного». Вам необхідно вчитися толерантному і неупередженому відношенню до різних народів, рас, соціальним верствам населення. Ще одна Ваша задача — створення навколо себе гармонійного простору і досягнення стану спокою. Ваша роль у цій життя полягає в роботі з іноземцями з метою об’єднання людей різних культур, вивчення «заморських» традицій та іноземних мов, впровадження новинок у життя. Люди з цією картою в задачі вибирають професії перекладачів (або просто вивчають мови), мандрівників, експертів по культурах різних народів, стають фахівцями в галузі сучасних технологій.

22. Блазень

Ваше завдання життя — робота з дітьми, створення нового і незвичайного, подорожі. Вам обов’язково треба брати ініціативу в свої руки, діяти з ентузіазмом, спонтанно, легко і весело дивитися на життя. Ви повинні нести оточуючим людям радість, зберігати в собі дитячу безпосередність і контакт зі своїм внутрішнім дитиною, бути відкритим для всього нового і незвичайного. Ви можете знайти себе в професіях, пов’язаних з дітьми, сміхом і подорожами. Також люди з Блазнем в задачі часто вибирають якісь незвичайні професії або вносять елемент нестандартності в звичну діяльність.