Кельтські ворожіння в День Святого Патріка

 

17-е березня, День Святого Патріка, відмінний привід для кельтських ворожінь, або як їх ще називають, ворожінь друїдів.

Ворожіння на гілочках на майбутнє

Для цього гадання зріжте по гілочці берези, яблуні, вільхи, сосни, дуба, горобини, річковий верби, глоду, тополі та ліщини (ліщини). Якщо ви не впевнені, що зможете потім відрізнити одну гілочку від іншої, то відразу позначте кожну з них, наприклад, видряпавши назва ножем. Гілочки повинні бути по 5-7 сантиметрів. Потім вдома складіть палички в полотняний мішечок і потрясіть. Навмання витягніть одну паличку і подивіться, що вас чекає в найближчому майбутньому:

Береза

Вас чекає якесь одкровення, яке змінить ваш світогляд і ваше життя.

Яблуня

Вас чекає сімейне щастя, відчувайте серцем.

Вільха

Вам належить зробити відважний вчинок, будьте рішучіше.

Сосна

Якщо не хочете залишитися на самоті, не вимагайте від навколишніх занадто багато чого.

Дуб

Поруч з вами з’явиться мудрий покровитель, не відмовляйтеся від чужих порад.

Горобина

Ви осягнете якусь таємницю, яка допоможе вам досягти того, чого ви хочете.

Верба

Не пливіть за течією, боріться, тоді найближчим часом вас чекає велика удача.

Глід

Вас чекає сварка з близькою людиною, але якщо ви зможете її подолати, вас чекає щастя. Через конфлікт прийде розуміння і єднання двох душ.

Тополя

Вас чекає кар’єрний ріст, але для цього може знадобитися щирість і чистота помислів.

Ліщина

Вам належить закохатися. Не закривайтеся від цього почуття, навіть якщо воно не буде взаємним, воно зміцнить вас духовно, виведе вас на новий рівень буття.

Ворожіння за допомогою каменів

Ворожіння на каменях прийшло з Британії — в давні часи їм користувалися стародавні друїди, могутні кельтські жерці. Ворожіння дозволяє отримувати односкладові відповіді на поставлене питання по розташуванню кинутих каменів.

Для ворожіння на каменях потрібні три камені однакового розміру, але різних кольорів. Перший камінь символізує північ і невідомість — чорного кольору (обсидіан, гагат, шунгіт). Другий символізує сутінки і жіноче начало — сріблястого, переливається або блакитного кольору (гематит, місячний камінь, перли, перламутр, бірюза, содалит, аквамарин і т. п.). Третій камінь — символ світанку і чоловічого начала — жовтого або золотистого кольору (пірит, бурштин, цитрин).

Щоб поворожити на каменях, потрібна рівна поверхня, наприклад, стіл, покритий білою скатертиною. Сформулюйте питання, який передбачає однозначну відповідь: Так або Ні. Потім потрібно не дивлячись кинути каміння.

Тлумачення ворожіння відбувається по розташуванню каменів:

Чорний камінь означає майбутнє гадателя. Якщо ближче до нього знаходиться жовтий камінь, то відповідь позитивний, якщо сріблястий — негативний. Якщо камені розташувалися приблизно на однаковій відстані, киньте їх ще раз — і так до першого чіткої відповіді.

Перший чітку відповідь і є ваш прогноз. Ставити одне і те ж питання можна тільки раз в день.

Ворожіння на бажання по голці з ниткою

Сорокодневный ритуал виконання бажання. Ворожіння на голці з ниткою — старовинне ірландське ворожіння, згідно з віруваннями, забезпечує швидке (протягом 40 днів після завершення ритуалу) виконання простих бажань, які не змінюють основного плину життя.

Для проведення ворожіння слід запастися довгою ниткою (щоб її вистачило на 40 стібків) всилити нитку в голку і одночасно ледь чутно вимовити вголос своє бажання. Якщо нитки не вистачить, взяти іншу, щоб закінчити обряд на дане бажання, не можна. Не слід повторно проводити ритуал на одне і те ж бажання — воно не здійсниться.

Сам прорахунок з довжиною нитки — сигнал, що говорить про те, що бажання нездійсненне або несвоєчасно. Після виголошення бажання слід зробити один стібок на обраної речі. Потім встромляють голку у шитті і ховають в темне місце до наступного дня. На наступний день робиться другий стібок з одночасним проголошенням вголос свого прохання. Він накладається на перший. Можна також розташувати їх поруч у вигляді рівної рядки.

Вона повинна бути пряма, інакше виконання бажання піде і довгим звивистим шляхом. Так слід робити 40 днів поспіль. Після 40-го стібка бажання вимовляється вголос чотири рази, звертаючись до чотирьох сторонах світу, і зав’язується вузлик.

Якщо не минув не один день і бажання не забуте, воно обов’язково збудеться протягом 40 днів після закінчення обряду.

Ворожіння на листочках конюшини

Якщо ви ще не зустріли свою другу половинку, шукайте конюшина з двома листочками. Знайдете — ваше щастя! Значить, ваша любов не за горами. Якщо ж особисте життя у вас вже влаштована, два листочки напророчать удачу у важкій справі.

Але, може бути, ви недавно розлучилися з коханим і ваше серце розбите? Не журіться! Все не так вже погано. Дволиста конюшина допоможе вам впоратися з тугою, і незабаром ви відчуєте в собі сили жити і любити знову.

А про що говорять три листочка на конюшині? Прислухайтесь, і ви почуєте прогноз: той, хто образив вас, скоро розкається і попросить вибачення. Три листки конюшини символізують перемогу над злом.

Хочете дізнатися ім’я свого майбутнього чоловіка? Шукайте четирехлістний конюшина. Коли знайдете, носіть його з собою до тих пір, поки не познайомитеся з новим чоловіком (це може бути колега, сусід, новий лікар в поліклініці тощо). Його ім’я і буде ім’ям вашого майбутнього чоловіка. А нерідко трапляється, що ця людина і стає судженим.

Але якщо ви знайшли конюшина з п’ятьма або шістьма листочками, ні в якому разі не зривайте його! Зірвати таку квітку — значить накликати на себе нещастя.

Конюшина-семилистник принесе удачу в усьому, за що не візьметеся. Кажуть, він навіть виконує бажання. Зірвіть квіточку, засушіть між сторінками книжки і не дивуйтеся, коли ваші мрії здійсняться одна за одною.

До речі, зірвавши квітку конюшини, не забудьте залишити там, де він ріс, монетку. Це символічний дар квітці-магу, який, навіть висихаючи, не втрачає своєї чарівної сили.