Кожна з кішок Близнюків представляє собою певну «особистість», зі своїм неповторним характером, хоча його основі закладені такі типові для них риси, як б’є через край енергія, гострий розум і широке коло найрізноманітніших інтересів. Кішка Близнюк ідеальний партнер для тих, хто молодий серцем і схильний до романтики. Сама ж вона протягом усього життя зберігає допитливість маленького кошеняти і живий інтерес до навколишнього світу. Правда, хоч і рідко, але іноді все ж можна зустріти кішку Близнюка, переймається якимись невеселими думками. Але незабаром вона знову підбадьориться і відправиться на пошуки якого—небудь пригоди.

Ви повинні бути готові приділяти належну увагу своєму пухнастому другові, який буде часто залучати Вас до бесіди, і виявите, що Ваша кашка Близнюк володіє досить великим словниковим запасом». У неї десятки різних способів висловити свої побажання, наприклад, попросити молока або іншого корму, які своєю звуковою гамою абсолютно відрізняються від прохання, скажімо, випустити її погуляти па вулицю. Притому вона може навіть запитати Вас: «А Ви перевірили, чи немає там дощу?».

На щастя, Ваш пухнастик дуже доброзичливий від природи і володіє хорошим почуттям гумору, тому він не образиться, якщо Ви, в силу своєї обмеженості, не точно вловите сенс його звернення до Вас.

Кішки Близнюки добре знають, де можна пристойно перекусити і втамувати спрагу, де найкраще полювати на мишей, де гніздяться «смачні» птахи, де можна знайти корисні трави, а де відповідні клумби, які можна використовувати в якості «туалету». Кішки Близнюки відмінно пам’ятають не тільки всі затишні куточки свого власного будинку, але і будьте впевнені, у сусідніх будинках взяли на облік всі наявні там відповідні місця для їх можливого використання в якості резервних сховищ. Таємне проникнення на чужу територію імпонує їх постійного прагнення до пошуку гострих відчуттів, з’являється можливість зіткнення з потенційним супротивником « — інший кішкою, собакою чи ж людиною, яка терпіти не може кішок. А це в свою чергу допомагає кішкам Близнюкам відточувати свою спритність, кмітливість та швидкість реакції, а деколи, трапляється, навіть і свої кігтики…

Кішки Близнюки досить кмітливі, щоб не доводити справа до бійки. Але якщо їх притиснуть в кут, то вони сміливо зустрінуть «супротивника».

Кішки Близнюки ведуть досить активне життя в котячому співтоваристві. Вуличний кіт Близнюк швидко встановлює дружні стосунки з місцевими представницями прекрасної статі і легко домагається їх взаємного розташування. Без цього він не мислить свого життя. Вам ніколи не вдасться перетворити кота Близнюка до спокійного домашнього улюбленця, гуляння по кішкам — одна з основних рис цих котів. Втім кішки Близнюки не поступаються їм у любові до котів і схильності погуляти. Що стосується міських м’ясників, молочників, пекарів та інших представників аналогічних професій, то просте шапкове знайомство нашого Близнюка з ними швидко переростає в теплі дружні стосунки, і вони ні—ні та й обдаровують його від щедрот своїх.

Кішки Близнюки витрачають багато енергії, тому мають потребу в глибокому і тривалому сні. Народжені під знаком Зодіаку, зазвичай асоційовані з повітрям. Кішки Близнюки віддають перевагу відкриті місця. Дах будинку — ідеальне місце відпочинку. Спустившись на землю, вони знову занурюються в суєту життя вулиці, воліючи широкі прогулянкові доріжки, просторі газони і обсаджені деревами тінисті вулиці, а не маленькі дворики і вузькі провулки.

Перебуваючи тривалий час у закритому приміщенні з його незмінною обстановкою, кішки Близнюки починають відчувати себе пригнічено і незатишно. В цих умовах вони не можуть легко розслабитися, як це роблять інші їх побратими, тому вони стають дратівливими.

Крім того, кішки Близнюки не дуже великі любителі проявів ласки по відношенню до себе, і з трудом виносять настирливі спроби людини продемонструвати їм свою любов. В той же час вони будуть чарівні і великодушні по відношенню як до друзів вдома, так і незнайомим гостям, розглядаючи своє спілкування з ними як тимчасове явище. Але ці кішки не позбавлені почуття емоційної прихильності до людей, з якими вони живуть під одним дахом. Форми її прояву можуть бути досить різноманітні, але, як правило, в них присутній елемент руху: вони будуть вітати Ваше повернення додому, високо підстрибуючи і радісно муркотіння при цьому або витися навколо Ваших ніг і тертися про них по черзі то головою, хвостом, дивлячись Вам в очі або ж вспрыгивать Вам на коліна, коли Ви сидите, і тут же знову зіскакувати на підлогу. Якщо ж Близнюк погодиться посидіти поруч з Вами, то він негайно почне «розмовляти», вимовляючи самі незвичайні звуки і висловлюючи своє задоволення від такого інтелектуального спілкування.

Рух доставляє кішкам Близнюкам найбільшу радість. Вони, наприклад, обожнюють скидати папери зі столу, стягати подушки з крісел і диванів, витягувати квіти з ваз, горщиків, вивуджувати столові прилади з мийки… Будь-які предмети, які стоять, напевно, рано чи пізно, будуть зрушені ними зі своїх місць. Слід зауважити, що кішки Близнюки — великі нечупари і своїми діями можуть влаштувати цілковитий безлад у Вашому домі.

А тепер кілька слів про сумісність Близнюків з іншими знаками Зодіаку. Людина і кішка, що народилися під знаком Близнюків, складуть чудову пару і цілими днями будуть весело базікати. Кішки Діви також досить комунікабельні і, як і кішки Близнюки, не одержимі власницьким інстинктом. Особисті якості «Водоліїв» схожі з рисами характеру Близнюків. Овен і Близнюки також можуть скласти відмінну пару, так як обидва вони, будучи дуже активними, здатні заряджати один одного додатковою енергією. Те ж саме можна сказати про Левах і Близнюках, правда, з невеликою поправкою: схильність Близнюків до постійної зміни обстановки може викликати нервове напруження, зазвичай, дуже терпимих Львів, що неминуче призведе до загострення в їх відносинах.

Серйозні проблеми можуть виникнути між Рибами і Близнюками при першій же спробі встановити дружні стосунки. Справа в тому, що Риби — емоційно відкриті, дбайливі і чуйні за характером, до того ж великі домосіди і фантазери. Тому їм навряд чи сподобається схильність Близнюків до бродяжництва, як і їх трохи легковажне ставлення до життя. Те ж саме можна сказати і про перспективи союзу між Близнюками і Раками. Адже останні — це турботливі батьки, тому постійні відлучки Близнюків з будинку будуть гнітюче діяти на Раків. Тяга Близнюків до швидкої зміни обстановки навряд чи припаде до душі Скорпіонам. Телець може стати надійною опорою мятущемуся Близнюка. Терези схожі з Близнюками своєю товариськістю і чарівністю, тому партнерство між ними може розвинутися в міцний союз. Обидва вони пов’язані зі знаком, що символізує повітря, і тому природно доповнюють один одного. Кращою парою для Близнюків може стати представник знака Вогню — Стрілець. Ці знаки стоять один проти одного в колі Зодіаку, що передбачає сприятливу комбінацію.