У кішки Раку манери примадонни і чутливість сейсмографа. Вона хоче, щоб про неї дбали, за нею доглядали і захоплювалися нею, як коштовністю. Чудова актриса, уловлювальна найменша неувага до власної персони. Нею треба захоплюватися і носити її на руках, інакше вона негайно стає нещасною. Вона схильна до того, щоб все приймати на свій рахунок, її дратує втомлене або сердитий вираз обличчя, навіть якщо воно не має до неї ніякого відношення.

Завжди виглядає втомленою і не думає про те, щоб перемагати за допомогою фізичної сили. Вона досягає своїх цілей, звертаючись до людського готовність допомогти і співчувати своїх власників. Майже завжди вона робить вигляд, що у неї зовсім немає апетиту і що вона погоджується поїсти тільки з уваги до своїм дбайливим господарям.

Вона дуже делікатна і у неї є свої особливі пристрасті. Іноді важливим є не корм, від якого вона відмовляється, а колір нової миски.

Свою чутливість вона використовує для того, щоб примусити господарів до підвищеної пильності. Це доходить до того, що вона отримує психосоматичну травму, якщо до неї доторкаються не в «лайкових рукавичках» і не балують, як принцесу. Символом Раку є вода і постійні припливи і відливи Ви виявите і в душевному житті Вашої кішки Раку. Якщо тільки вона захоче, вона може бути спокійною і холоднокровною, як Будда.

Її артистичний талант гідний театральної сцени. Якщо вона помічає, що хтось вимагає від неї занадто багато або занадто довго грає з нею, вона зображує смертельну втому і втому, що викликає жалість, відправляється на своє «місце». Але навряд якийсь процес поблизу пробуджує інтерес, її втому і біль миттєво зникають: «нумо, покажіть мені, що Ви можете мені запропонувати!»

Справжній страх відчуває кішка Рак перед грозою. Задовго до того, як починають гриміти грім і виблискувати блискавки, вона ховається, тремтячи, в кут або шукає захисту на Ваших руках. Тут вона і стає самою собою. По меншій мірі, до тих пір, поки не перестане гриміти грім.

Її прагнення до порядку виражається в тому, що вона відшукує вибрані нею місця із завидною регулярністю. За винятком цього, кішка Рак є приємним мешканцем, вона нічого не руйнує і так само як і Ви, прив’язана до Ваших прикрас.

Так як тиха і непомітна кішка Рак не завжди хоче перебувати на задньому плані, вона прив’язується до можливо більш сильній людині. Глибоко в її душі жевріє мрія, що власники зможуть виконати всі її бажання і відкрити всі шляхи. Буде потрібно якийсь час, поки вона переконається в цьому і почне ставитися до Вас дійсно тепло. Якщо кішка Рак потрапляє дорослого в новий будинок, вона буде протягом тижнів і часто місяців вести себе стримано і недоступно. Якщо за цей час вона дізнається, що деякі люди заслуговують того, щоб вона їх любила, то у неї зароджується зворушлива любов і вірність, і вона серйозно прагне тримати під контролем свою примхливість і образливість.

У спілкуванні з одноплемінниками вона все ж залишається складною і образливою. У той час як захоплення вона може відчувати, але не може висловити, зате вона чудово вміє драматично продемонструвати свою образу і образу. Якщо вже у спільному житті з одноплемінниками у неї є значні проблеми, то спільне утримання кішки Раку і собаки є, як правило, неможливим. Тільки якщо собака готова визнати кішку як вчительку і підкорятися їй у відповідності з її настроями, кішка Рак буде терпіти собаку поруч з собою.

Любовна життя кішки Раку проходить мрійливо і поетично. Але також можливо, що Ваша кішка Рак ніколи не закохається. Це відбувається не тому, що вона надто холодна, а тому що вона ідеалістка: вона категорично відкидає компроміс в любовних справах. Тут вона краще залишиться одна зі своїми любовними мріяннями.