Кішки Тельці відповідають образу свого знака Зодіаку, тобто Бика: вони, як правило, дуже великі, міцні, а часом бувають такими впертими, як кажуть, твердолобыми. Але Ви навряд чи знайдете більш відданого і безкорисливого друга серед інших кішок, ніж спокійний, незворушний і впевнений у собі Тілець.

Кішкам Тельцям не властиві ексцентричні смаки і надмірні амбіції, а їх життєві запити вельми скромні: все, що їм потрібно, — це затишна домашня обстановка, постійне дружню увагу, а також безперебійне забезпечення смачної і якісної їжею. Опинившись з раннього віку у таких сприятливих умовах, Ваш маленький Тілець з часом стане прекрасним домашнім котом і надійним партнером на все життя.

Коли Телець виявляється у своєї миски з апетитно пахне м’ясним або рибним блюдом і починає жадібно і квапливо поглинати вміст, то мимоволі так і хочеться порівняти його дії з працюючим пилососом. Ось тут—то і криється головна небезпека. Дорослий Телець, особливо кіт, дуже розташований до надмірної ваги і навіть ожиріння, тому рекомендується контролювати його звірячий апетит і намагатися не перегодовувати, а то він може вирости до величезних розмірів і стати своєрідною знаменитістю усієї округи.

Велику вагу і пов’язаний з ним малорухливий спосіб життя може стати причиною розвитку у Вашої Тільця гіподинамії і ліні, які залишаться в нього назавжди. І хоча за своєю природою Телець не відноситься до фізично активних представників сімейства котячих, всі ж його навряд чи варто вважати природженим неробою і лежебокою. Звичайно, чим більше він буде переїдати і набирати зайву вагу, тим рідше він стане залишати своє улюблене крісло, та й те тільки, щоб поїсти в черговий раз. Тому ретельно стежте за його раціоном.

Одна з характерних особливостей кішок Тельців — прагнення до обзаведению особистою власністю у вигляді деяких предметів домашнього вжитку. У той час як у інших кішок проявляється всім відомі вроджений талант спокійно засинати в будь-якому, навіть самому невідповідному місці або ж їсти прямо на обробній дошці, Телець воліє мати свої власні крісло, ліжко, килимок, посуд і т. д., які він сам визначив виключно для особистого користування. Якщо Ви переїжджаєте в новий будинок і забираєте з собою Вашого Тельця, то перші кілька днів він буде ретельно обстежити кожен куточок оселі, одночасно уважно спостерігаючи за Вашими діями з наведення порядку в будинку.

Кішка Телець є знаком Зодіаку, який асоціюється зазвичай з голосом. Тому можете не сумніватися — Ваша кицька не залишиться мовчазним свідком непорядку, негаразди чи напруженості у відносинах, та й взагалі будь-якій ситуації в будинку. Вона висловить своє невдоволення з приводу того, що відбувається цілком виразно і у весь голос. Звичайно, іноді її виступ можна сприйняти, хоч і з натяжкою, як досить стерпне концертне виконання, тим більше, що Телець володіє глибоким грудним басом, а не пронизливим і крикливим голосом, таким характерним для менш солідних представників котячого сімейства. Коли ж навколо все в порядку і Телець задоволений життям, тональність його вдячного муркотіння часом може досягти критичного рівня децибел, однак ритмічне внутрішнє звучання цього муркотіння незмінно справляє приємне враження і пестить слух.

Будучи дуже прив’язаними до будинку, Кішки Тельці зазвичай проводять більшу частину часу всередині приміщення. За характером Тельці дуже спокійні, врівноважені і позбавлені будь—яких комплексів створення, для яких не становить ніякої праці повністю розслабитися в будь-яку хвилину. Тому вони чудово підходять на роль лідера в будинку, де є кілька кішок: солідний і твердий, як скеля, Телець впевнено домінує серед своїх побратимів, стоїчно спостерігаючи за їх гучними іграми та забавами, в той же час готовий будь-якої миті втрутитися і закликати до порядку надмірно розбушувалися ігрунов з допомогою своєї могутньої лапи. В принципі, Тільця досить важко вивести з рівноваги, і він дуже рідко злиться по—справжньому.

Для Тельця кота практично не існує питання про своїх територіальних володіннях, особливо на віддалених ділянках. Може бути, там щось і відбувається, але те, чого наш Телець не бачить, його не дуже й хвилює. Однак якщо якийсь необережний кот—прибулець дуже наблизиться до його безпосередньої домашньої окрузі і порушить його спокій, то він про це гірко пошкодує.

Дрімаючий пухнастий звір, який, на думку прибульця, веде себе дуже нерозумно і, очевидно, не розуміє небезпеку, що загрожує йому раптом пробуджується. Наш Телець повільно піднімається на ноги, весь свої величезний ріст, шерсть у нього встає дибки, від чого він ще більше збільшується в розмірах. В очах прибульця з’являється переляк, йому стає страшно, і він починає розуміти, що тут не все так просто, як він уявляв собі спочатку. Якщо цього попередження виявляється недостатньо і чужинець не відступає, потужна, на короткій шиї голова Тільця починає повільно рухатися вперед і вниз, вуха щільно притискаються до голови, ноги напружуються, як стиснуті пружини, а хвіст люто кидається з боку в бік. І ось Телець вже готовий до стрімкого стрибка на супротивника. А коли кіт—Бик кидається в атаку, його практично неможливо зупинити. Тому знаходиться дуже небагато суперників, які вирішуються опинитися на шляху стрімко атакує Тільця.

Спокійні і врівноважені кішки Тельці, люблять спокій і порядок в будинку, зазвичай ніколи не створюють проблем для проживаючих з ними партнерів. Правда, часом у них проявляється тенденція до повної інертності і пасивності, що практично виключає розвиток доброзичливих відносин з нетерплячими і неспокійними Овнами і пустотливими і неслухняними Водоліями. Надмірно незалежним Близнюкам навряд чи припаде до душі спокійна солідність і тверде сталість Тельців. Що ж стосується Стрільців, які знаходяться в постійному пошуку нових вражень, то вони можуть просто прийти у відчай від того, що кішки Тельці віддають перевагу залишатися вірними своїм усталеним звичкам, є великими домосідами і тому вперто відмовляються від участі в різних авантюрах і пригоди.

Хороші перспективи, в принципі, має союз Тельців з Дівами, так як прихильність останніх до організованості і ідеального порядку в домі повністю відповідає прагненню перших мати комфортні домашні умови, хоча і в цьому союзі можуть виникнути проблеми: у Діви мінливий характер.

Леви і Тельці є однаково сильними особистостями, тому і союз з ними може виявитися дуже міцним, особливо у випадку спільної зовнішньої небезпеки, але якщо між ними виникнуть серйозні внутрішні розбіжності домашнього або побутового характеру, то тут важко розраховувати на мирне врегулювання конфлікту.

Раки, Козероги, Ваги і Риби — від природи мирні і злагідні створення, вони можуть по достоїнству оцінити ненав’язливий характер Тельців. Тому між Раками і Тільцями особливо може виникнути міцна взаємна прихильність, в результаті якої вони будуть постійно шукати тісної, щоденного спілкування один з одним. У свою чергу Скорпіони з їх складним внутрішнім світом практично повна протилежність декілька прямолінійних Тельців. Проте не виключається можливість відмінного союзу між ними.

Серед людей кращим партнером для кішки Тільця є, мабуть, представник цього знака Зодіаку, так як обидва вони дотримуються твердого переконання, що головне в житті — це дружнє взаємне розташування, міцний домашній затишок та комфорт, ніж вони готові безтурботно насолоджуватися протягом усього довгого спільного життя.