Кого чекає успіх у рік Вогняного Півня? Фен-Шуй прогноз на 2017 рік

 

28 січня, згідно з китайським гороскопом, вступив у свої права господар 2017 року — Червоний Вогняний Півень. У нього є свій характер і інтереси, тому будуть і свої улюбленці. Так, особливо прихильною в цьому році Півень буде працівникам творчий професій, а в червні і вересні він може спровокувати конфлікти, вважає фахівець з Фен-Шуй Наталія Ткалич.

— Це рік вогняного Півня. Енергія неба в цьому році належить стихії іньського Вогню, енергія Землі відноситься до стихії Метал. Це конфліктне поєднання, в якому, Вогонь буде прагнути зруйнувати структуру Металу. І хоча, це иньский (малий, слабкий ) вогонь, все-таки, це негармонійне поєднання стихій. Тому, ми можемо припустити події року конфлікти, сварки, сутички і чвари. Особливо важливо зберігати спокій, не вступати в суперечки з оточуючими в місяць червень і вересень. В ці періоди, стихійні елементи Вогню і Металу, будуть особливо гостро ворогувати між собою. Ось чому, варто утриматися від з’ясування відносин і уникати будь-якого роду конфронтацій в цей час.

У фінансовому відношенні, рік буде успішним для молодих чоловіків та жінок середніх років. Для зрілих чоловіків, рік буде складним, змусить бути обережним у питаннях здоров’я і фінансових витрат. Найскладніші місяці для керівників-чоловіків у 2017 році будуть лютий, червень, вересень і листопад.

Подорожі як ділові, так і з метою відпочинку краще всього здійснювати в напрямку Південного Сходу. Категорично не використовувати напрямку Північний Захід і Схід. Ділові поїздки в цих напрямках не дадуть бажаних результатів і, можливо, приведуть навіть до фінансових збитків. А подорожі не принесуть задоволення, оскільки дані напрямки вражені присутністю негативних енергій року.

Найуспішніші сфери діяльності року Півня це — журналістика, шоу-бізнес, дизайн і всі види мистецтва, ювелірна справа, фешн-індустрія, — передбачила Наталія Ткалич.