Більшість людей цікавиться, хто і коли розбагатіє в новому році. Це в корені невірний питання, бо на ньому має бути лише «як», а не «коли» і «хто».

Астрологи відповідають на питання про те, як привернути удачу, яка, в свою чергу, допоможе вам розбагатіти. У кінцевому рахунку все залежить тільки від вас самих, а не від того, хто напророкують вам гори золота і купюр. Шанси виграти в лотерею зазвичай малі, рівно як і в лотерею долі, але не забувайте, що свої долі ми будуємо самі, так що кожен Знак Зодіаку має шанси на отримання фінансового успіху в 2017 році. Більше думайте про свій успіх, тоді він прийде до вас, бо думки матеріальні.

Кому 2017 рік принесе багатство

Астрологи кажуть, що прийдешній рік в енергетичному плані буде набагато більш приємним, ніж попередній. У цей період буде не важливо те, як ви намагаєтеся дійти до грошового успіху. Важливий сам факт наявності бажання — щирого і сильного.

Наприклад, найменше фінансова удача буде посміхатися в цьому році Дівам і Козерогам, проте цим двом Знакам не потрібно нагадувати про те, що тільки праця може зробити вас багатшими. В інших сферах життя ці два Знака можуть бути дуже успішними, але для фінансового успіху їм доведеться постаратися. Ніхто не говорить, що все буде легко, але без певної частки старання навіть у самих щасливих Стрільців може не вийти заробити стільки, скільки вони мріють.

Астрологи провели аналіз на основі прогнози нумерологів, екстрасенсів і східного календаря. В результаті вони прийшли до єдиної думки: цей рік створено спеціально для тих, хто бажає зробити все можливе для свого фінансового благополуччя. Що найцікавіше, удача чекає і тих, хто працює фізично, і інтелектуально. Подібна картина дуже рідкісна в астрології і східній культурі, тому чекати такого року, на думку східних мудреців і аналітиків календаря, потрібно буде 60 років. Астрологи менш категоричні і не так точні, тому говорять, що подібні позитивні періоди мають силу раз у 5-7, іноді 10 років.

Найщасливіші Знаки Зодіаку в 2017 році

У кожного з нас є свої переваги і недоліки. 2017 рік розкриває більшість переваг Стрільця, а також робить його недоліки менш помітними. Остерігатися ліні — ось що радять астрологи представникам цього Знаку Зодіаку. Зазвичай ці люди набагато менше залежать від настрою зірок з-за своєї і так високої енергетики. У 2017 краще не розслаблятися, бо розчарування можуть бути дуже сильними. Не забувайте займатися улюбленими справами, адже вони є кращими стимуляторами гарного настрою. Поряд з ними можна використовувати грошові афірмації. Думки — це джерело всього, що нас оточує. Негатив краще видаляти зі своєї свідомості будь-якими доступними методами. Афірмації — один з кращих способів.

Серед інших щасливих Знаків Зодіаку слід виділити Лева і Овна. У рік Вогняного Півня Левам і Овнам пощастить більше в любові, а не в грошах, але, як було сказано вище, заборони та обмеження відсутні. Левам потрібно більше думати наперед і менше витрачати гроші на те, що не приносить ніякої користі. Овнам ж необхідно ставити перед собою реальні цілі. Дівам, Тельцям, Скорпіонам і Водоліям потрібно, навпаки, запозичити у Овнів і Левів частку цієї безбашеності і сили характеру.

Один з найважливіших моментів для всіх без винятку Знаків — це позбавлення від заздрості. Заздрісні люди можуть опинитися на фінансовому дні з-за низької енергетики. Боріться з цим почуттям, яке знищує успіх.