У житті трапляються ситуації, коли енергетика буквально тане на очах. Це може бути наслідком спілкування з неприємними людьми, важких життєвих ситуацій і чийогось навмисного впливу. Втім, для кожного знака Зодіаку є свої хитрощі, що допомагають відновити біополе людини і повернути втрачену енергію.

Овен

Овни часто досить активно витрачають свій енергетичний потенціал, але, незважаючи на це, вони можуть так само легко і відновити свої втрати. Спортивні заходи, активний відпочинок на природі, екстремальні захоплення — все це дозволяє скинути напругу від невдалих контактів з оточуючими і налаштуватися на позитивні зміни. Кращий спосіб енергетичної підживлення для Овна — виграти у змаганні, показати себе кращим на тлі інших. Додатковим бонусом будуть вечірні медитації у джерела відкритого вогню — полум’я свічки або похідного багаття.

 

Телець

Тісний зв’язок з природою, з рослинним світом і стихією Землі — ось що може м’яко привести в почуття енергетично виснаженого Тільця. Якщо ви відчули втому після спілкування з конкретною людиною або втомилися від тривалого стресу на роботі, терміново беріть пару днів вихідних і вирушайте на природу. Якщо такої можливості немає, то навіть прогулянка по парку неодмінно піде вам на користь. Тактильний контакт з деревами, годівля птахів — все це допоможе вам перейти на позитивні емоції. А вдома постарайтеся завести такі рослини, як герань або диффенбахія — вони відмінно вбирають в себе енергетичний негатив, очищаючи обстановку навколо вас.

 

Близнюки

Дуже часто Близнюки вибирають для себе заняття, які передбачають інтенсивне спілкування з іншими людьми, що часом може призводити до занепаду сил. Представникам цієї повітряної стихії найпростіше відновлювати витрачену енергію, перемикаючись на активний відпочинок — краще в невеликій компанії близьких людей або на самоті. Поодинокі походи, екскурсійні тури вихідного дня — все це може відмінно підживити енергією втомлених Близнюків. А під вечір — захоплююча книга і ніяких обговорень прочитаного. Збирайте враження в собі, обмірковуйте і набирайтеся свіжих сил..

 

Рак

Представники цього знака Зодіаку воліють з обережністю витрачати свою енергію і точно знають, як зможуть її відновити. Витрачені сили найпростіше відшкодувати в самоті, або в спілкуванні з близькими родичами. Саме сприйняття сім’ї для Раків створює відчуття надійного тилу і стабільності. Крім того, Раки прекрасно можуть себе зайняти чимось, що вимагає роботи або роздумів на самоті, не намагаючись при цьому створити навколо себе компанію однодумців. Пройде зовсім небагато часу, і Рак зможе знову продовжити штурм поставлених цілей. До речі, садівництво і безпосередній контакт з природою теж є відмінними природними «енергетиками» для цього знаку Зодіаку.

Лев

Втомлений Лев навряд чи може продовжувати грати роль центру світобудови, а тому йому терміново необхідно підживитись енергією. Леви роздають свою енергію навколишнього світу з істинно царською щедрістю. Допомогти другові або просто хорошого знайомого, встановити нові контакти або просто показати своє неформальне лідерство у колективі — усе це вимагає витрат, які повинні бути заповнені. Відпочивати на самоті — це зовсім крайній випадок для Лева, коли вже всі інші засоби вичерпані. Найкраще, що можна запропонувати стомленому Леву — взяти відпустку на кілька днів і провести його максимально активно. Міняйте декорації, займайтеся активними видами спорту, а ввечері неодмінно сходіть на вечірку або виступ улюбленого виконавця.

 

Діва

Представники цього знака — не самі комунікабельні, але тим не менш, вони чудово вміють встановлювати відносини з різними людьми. І ця здатність дається їм непросто — у спілкуванні з оточуючими Діви витрачають колосальна кількість енергії, яку необхідно заповнити. Окрема стаття енергетичних витрат — турбота про майбутнє, про свій професійний статус і фінансах. Кращий засіб для цих робочих конячок Зодіаку — перемикання з роботи і спілкування на відпочинок на самоті. А йога та медитація допоможуть відключитися від думок про роботу на щось більш приємне. І ще Діви обожнюють вчитися, тому можна порекомендувати їм пошукати для себе курси, пов’язані з захопленнями і улюбленими хобі.

 

Ваги

Ваги часто не можуть помітити того моменту, коли особисті сили починають убувати і цим нерідко користуються ті, хто не проти поживитися чужою енергією. Перш за все, для того, щоб запобігти марна перевитрата енергії, Терезам треба навчитися відмовляти маніпуляторам і при цьому не відчувати провини і зобов’язань. І ще для них дуже важливо грамотно відновлюватися після всіх цих втрат. Терезам допоможе все, що пов’язано з мистецтвом і культурою — походи в музеї, прослуховування улюбленої музики. Вибирайте свій улюблений стиль і насолоджуйтеся творами композиторів, художників та письменників. А ще — спілкування по душам з кращим другом або подругою допоможе вам знову прийти в себе і повірити в те, що дружба може бути безкорисливою та щирою.

 

Скорпіон

Скорпіони часто витрачають енергію на протистояння тим, з ким вони принципово не згодні, або спалюють її всередині себе такими емоціями як сумніви, недовіру і ревнощі. Звичайно, найпростіше — спробувати довіряти тим, хто поруч, не ревнувати без об’єктивного приводу сумніватися у вірності коханої людини. Але сказати простіше, ніж зробити, тому є і більш доступні способи швидкого відновлення енергетичного тонусу. Медитація біля джерела відкритого вогню, дихальні практики і Ци-гун, відпочинок на природі. При цьому бажано все-таки постаратися відключитися від тривожних і тяжких думок, повністю зосередившись на навколишній вигляді. Скорпіонам також допомагає швидко прийти в себе спостереження за розгулом стихії — морським штормом, грозовими зливами або поривчастим вітром.

Стрілець

Енергетика типових Стрільців зазвичай вдало збалансована, і її перевитрата часто не викликає серйозних проблем, адже її легко поповнити. Стрільці відкриті для світу і вміють радіти навіть самим простим речам — ранкового світанку, смачної їжі, цікавій книзі. Але найбільше задоволення для Стрільців — подорожі, радість нових відкриттів, знайомства з іншою культурою. Саме це може швидко відновити енергетику виснаженого Стрільця. Навіть якщо у вас немає ні часу, ні грошей на розкішний відпустку в екваторіальних широтах, простий тур вихідного дня по околицях вашого міста чудово підійде для самовідновлення. Зміна обстановки завжди швидко йде на користь Стрільцям, які потрапили в енергетичний «обкладинка».

 

Козеріг

Козероги можуть наполегливо працювати над поставленою метою, часом і не помічаючи того, що вже перейшли ту межу, за якою починаються серйозні енергетичні втрати. Для того, щоб втома не переросла в хронічну, а виснаження не перетворилося на емоційне вигорання, діяти треба без зволікань. Стомленому Козерогові хронічно протипоказано моніторити корпоративну пошту, нервово перегортати щоденник і прислухатися до робочого телефону. Від дво-триденного відпустки нічого поганого не трапиться, а відновлюватися теж треба. Звернення до сили роду, предків і своїй родині — ось найбільш ефективний засіб корекції енергетичної для Козерогів. Зателефонуйте батькам, сходіть з дітьми в невеликий похід, навчіть дитину яким-небудь корисного навички або просто погортайте сімейні фотоальбоми. Життя — це не тільки безкінечне сходження по кар’єрних сходах, але ще й близькі люди, яких часом так не вистачає уваги улюбленого Козерога.

 

Водолій

Яскраві і товариські Водолії нерідко в буквальному сенсі «викидають» цілими порціями свою енергію. Правда, часто їм буває так само нескладно і відновитися. Але тільки за однієї умови — необхідно відключитися від сумних думок і повністю відгородитися від спілкування з важкими, нав’язливими людьми. Коло інтересів типового Водолія досить широкий, і в цьому для багатьох з них полягає справжній порятунок. Якщо Водолій втомлений, виснажений і відчуває себе «на нулі», треба терміново попрацювати з допомогою улюблених захоплень. А їх варто розділити з близькими і перевіреними друзями. Вихідні, наповнені приємним спілкуванням і цікавими заняттями — запорука того, що до Водолія знову повернеться його ентузіазм і смак до життя.

 

Риби

Співчуваючі і всі розуміють Риби нерідко щедро діляться енергією не тільки з тими, хто цього заслуговує, але і просто дарують її різним енергетичним вампірам. При цьому самим Рибам буває непросто навіть попросити близького друза про допомогу, якої вони можуть серйозно потребувати. Рада Рибам, які відчувають серйозний перевитрата енергії — просіть підтримки у друзів і близьких, діліться своїми проблемами теж. Ви теж маєте повне право на допомогу і щире участь. А крім довірчого спілкування швидко повернути вас до змін самопочуття можуть водні процедури. В ідеалі, звичайно, вам варто відправитися до відкритої водойми — хоча б на берег річки, а краще — прямо до моря. Але навіть звичайний контрастний душ може повернути втрачений тонус і позитивне сприйняття навколишнього світу.