Представники різних зодіакальних сузір’їв по-різному справляються з узятими кредитами і боргами. Дізнайтеся, кому зірки сприяють у цьому невдячному справі, а кому ніколи не варто зв’язуватися з різними видами фінансової допомоги. Отже, кредитний і боргова гороскоп для всіх знаків Зодіаку.

Якщо для одних людей гороскоп кредитів за знаками Зодіаку вважає більш вигідним рішенням взяти один великий, то для інших краще брати декілька більш дрібних. Одні знаки Зодіаку великі гроші, взяті в борг, стимулюють і змушують на себе працювати більш інтенсивно і плідно. Для інших кредит може стати обтяжливим, перетворитися в тяжкий хрест. Ви роздумуєте, на якому вигляді позики зупинитися і чи варто зв’язуватися з ним взагалі? Можливо, кредитний гороскоп допоможе вам дізнатися, який ви позичальник, як віддають борги різні знаки Зодіаку.

Кредитний гороскоп. ОВЕН

Овен – чоловік спонтанний і схильний до ризику, але в той же час досить практичний, коли мова йде про фінанси. Він здатний ефективно використовувати позичені гроші — за умови ретельного осмислення всього заходу і хорошої підготовки до нього. Однак часто під впливом емоцій Овен бере кредит з високою процентною ставкою, щоб купувати речі недешеві і в підсумку непотрібні. Пізніше він довго не може зрозуміти, що це на нього таке найшло. Гороскоп боргів Овна стверджує, що йому краще брати 1-2 не дуже великих кредиту з коротким терміном погашення – тоді Овен і гроші відмінно «спрацюють» разом. Занадто великий термін виплат призведе тому, що позичальник буде відчувати пригніченість, що погано позначиться на його діях і душевному стані.

Кредитний гороскоп. ТЕЛЕЦЬ

Телець в змозі вміло поводитися з фінансами і може реально покращувати умови життя за допомогою кредитів. Гроші для Тельця – це ступінь комфорту, тому такі люди можуть дозволити собі великі позики, розстрочку при покупці дорогих речей або іпотеку. Він повинен оточувати себе розкішними речами, за які готовий платити по повній. Людина такого знака ніколи не позичає гроші навмання, все його позики завжди добре продумані, тому Телець віддає борги, як правило, без проблем.

 

Кредитний гороскоп. БЛИЗНЮКИ

Близнюки і гроші – непроста комбінація. У цього знака Зодіаку складаються заплутані стосунки з фінансами: їм вічно бракує заробленого, щоб забезпечити собі комфорт тут і зараз. З цієї причини вони часто змушені гроші одолжать. Близнюки часто запалюються думкою терміново придбати яку-небудь річ, незалежно від того, цей ноутбук або нова машина. Всі об’єкти прагнення купуються з легкістю, без довгих роздумів і коливань. Досить часто ці люди беруть кілька позик одночасно. Близнюкам кредитний гороскоп не рекомендує користуватися пропозиціями, розрахованими на строк більше чотирьох-п’яти років, тому що довгий термін погашення вплине на них вкрай негативно.

 

Кредитний гороскоп. РАК

Представники цього зодіакального сузір’я дуже обережні і з недовірою ставляться до кредитів, намагаються жити на те, що в даний час заробляють. Якщо Рак зважиться на борг, то тільки після ретельного зважування всіх за і проти, вибравши оптимальний варіант. Але навіть і при цьому розкладі він буде журитися, що щось позичив. У такій ситуації краще всього Ракам кредити не брати взагалі, хіба що тільки на невеликий термін і дрібну суму.

Кредитний гороскоп. ЛЕВ

Леви воліють комфортну і повну фарб життя і часто вдаються до кредитів і позик, не надто звертаючи уваги на відсотки. Тяга до розкоші часто уплутує цих людей у справжню кабалу. А з яким успіхом вони будуть з неї вибиратися, як Леви будуть віддавати борги – це, як кажуть зірки, залежить від індивідуальних рис характеру, уміння стримуватися і фінансового везіння.

 

Кредитний гороскоп. ДІВА

Діви – це прагматичні і раціонально мислячі люди, які беруть кредити тільки в кризовій ситуації. Вони зазвичай вибирають довгострокові позики з невеликими процентними ставками. Великі щомісячні суми, які підлягають виплаті, можуть негативно вплинути на моральний стан Дів, великі борги пригнічують їх.

 

Кредитний гороскоп. ВАГИ

Ваги прагнуть зручно влаштованої життя, але не завжди їм вдається домогтися комфорту за рахунок власних коштів. Тому ці люди купують що-небудь у кредит, але тільки необхідні речі, вибір яких, як правило, добре обдуманий. Ваги воліють короткострокові кредити і дрібні, але все ж спочатку шукають можливість позичити грошей у знайомих, щоб уникнути виплати відсотків. І часто їм це дійсно вдається, адже перед чарівністю людей цього знаку Зодіаку не може встояти ніхто – хіба що банківські працівники.

 

Кредитний гороскоп. СКОРПІОН

У більшості Скорпіонів немає особливих проблем з грошима для задоволення основних потреб. Такий чоловік, швидше, не стане купувати дорогу машину в кредит, обере більш дешеву альтернативу, але зате за свої кошти. Однак за своєю природою Скорпіони є людьми ризиковими, тому люблять брати позики і кредити на розвиток бізнесу. Якщо вони зважаться взяти гроші для себе, то тільки на покупку чого-те, що згодом набуде цінність, наприклад нерухомість. Як стверджує кредитний гороскоп, Скорпіони добре справляються з довгостроковими фінансовими зобов’язаннями, такі люди і гроші «дружать». Представники цього знака – ідеальні позичальники.

Кредитний гороскоп. СТРІЛЕЦЬ

Стрільці дуже обережні і демонструють розумний підхід до грошей, у тому числі запозиченим. Вони не можуть дозволити собі безрозсудні, шалені витрати. Якщо Стрільці і купують щось у кредит, то тільки після ретельного вивчення всіх за і проти. Тому представники цього знаку можуть розглядати будь-які способи кредитування: Стрільці беруть у борг рівно стільки, скільки в змозі виплатити.

 

Кредитний гороскоп. КОЗЕРІГ

Народжений під цим знаком Зодіаку люблять гроші і при цьому дуже важко переживають будь-які заборгованості. Кредити і борги для Козерогів стають нестерпними. Людина цього зодіакального знака втрачає свої сили, якщо знає, що повинен віддавати позичені гроші. Тому найкращий варіант для Козерога, як стверджує кредитний гороскоп – це життя на власні кошти. Тим не менш, якщо буде прийнято рішення про взяття в борг, бажано запозичувати гроші ненадовго і прагнути до максимально можливо раннього погашення.

 

Кредитний гороскоп. ВОДОЛІЙ

Водолії гроші не вміють використовувати раціонально і тому часто виявляються в боргах як у шовках. Така ситуація їх не дуже хвилює, тому що вони прагнуть до комфорту і зручності. Зазвичай Водолій тягне лямку відразу декількох фінансових зобов’язань одночасно, з якими часто не справляється у визначені терміни. Гороскоп кредитів і боргів радить Водоліям докладно розписувати свої позики на папері, графіки їх виплати, щоб не заплутатися і не потрапити в неприємну ситуацію.

 

Кредитний гороскоп. РИБИ

Свої фінансові проблеми Риби намагаються вирішити оперативно, що часто призводить до непродуманих витрат — і боргами. При великих витратах ці люди впадають в своєрідний транс, а потім намагаються погасити позику в стислі терміни. Гороскоп кредитів цього знаку Зодіаку радить: бажано, щоб Риби брали гроші в борг лише ненадовго.