Квітковий гороскоп базується на календарі друїдів, згідно з яким рік ділиться на 36 періодів, які перебувають під заступництвом певних кольорів. Дізнатися, який з них ваш і що він принесе вам в 2017 році, можна дати народження.

Квітковий гороскоп базується на календарі друїдів, згідно з яким рік ділиться на 36 періодів, які перебувають під заступництвом певних кольорів. Дізнатися, який з них ваш і що він принесе вам в 2017 році, можна дати народження.

Тирлич жовтий (1-10 січ)

В цьому році побережіть себе, коханого, не переохолоджуйтеся. Будьте менш недовірливим в своєму колі спілкування, не робіть з мухи слона — шкурка вичинки не варта.

Будяк (11-20 січ)

Щоб домогтися нових кар’єрних досягнень в рік Півня, астрологи рекомендують вам стати більш розкутими. Ви здатні вирішувати з вогником і запалом навіть нецікаві завдання.

Безсмертник (21-31 січ)

Ваше особисте життя вимагає особливої уваги. Ваш обранець нічим не заслужив спалахів ревнощів з вашого боку, не сумнівайтеся у виборі партнера.

Омела (1-10 лют)

Поставтеся з увагою до свого здоров’я в цьому році. Воно вам дуже знадобиться для трудових подвигів. Повірте, начальство не пропустить ваше завзяття і обов’язково нагородить за старанність.

Красавка (11-19 лют)

Астрологи не радять в 2017 Красавкам намагатися підпорядкувати і придушити волю своєї другої половинки. Щоб не руйнувати свою, спробуйте піти на поступки. В іншому разі ваші відносини чекає розрив.

Мімоза (20-29 лютого)

У 2017 році легка на підйом Мімоза буде нарозхват, потрібні зв’язки допоможуть їй досягти небувалих висот на професійній ниві.

Мак (1-10 мрт)

Ви повинні стати трохи впевненіше у своїх здібностях, говорите собі: «Я можу все». І ви побачите, удача вже чекає вас за найближчим поворотом долі.

Лілія (11-20 мрт)

Щоб уникнути чорних плям на вашій репутації, перестаньте плести інтриги. Інакше вас чекає неминуче викриття.

Наперстянка (21-31 мрт)

Ймовірність втрати грошей в 2017 році дуже велика, так як ви іноді мислите спонтанно. Постарайтеся уникати сумнівних пропозицій, пам’ятайте: гроші люблять тишу і рахунок.

Магнолія (1-10 кві)

Магнолія в 2017 році може сміливо присвятити себе індивідуальними проектами, а про те, чим зайнята, краще не поширюватися всім підряд.

Гортензія (11-20 кві)

В цьому році не сваріться по-крупному з родичами — саме від них вам доведеться отримати допомогу, тільки вони підставлять своє плече.

Жоржин (21-30 кві)

Станьте нарешті серйозніше в інтимному житті, не всім подобається ваша легковажність у стосунках. Також зберігайте добрі відносини з друзями, вам доведеться просити допомоги у них в 2017 році.

Конвалія (1-10 травень)

У цьому році ви повинні навчитися говорити «ні», інакше так і просидите на першій сходинці кар’єрних сходів.

Портулак (11-20 травень)

Астрологи радять не розкладати все по поличках, ваша розважливість і тотальний контроль над всім і вся заважає вам побачити красу навколо вас, насолоджуватися життям повною груддю. Пам’ятайте про це в 2017 році.

Ромашка (21-31 травень)

Не варто підганяти вашого партнера під вигаданий образ, це може закінчитися конфліктом. Не потрібно ідеалізувати обранця, сприймайте його як є.

Дзвіночок (1-10 червня)

Не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції в цьому році. Легкі гроші вам не світять, щоб уникнути втрат, просто відмовтеся від авантюр і будьте тричі обережні.

Маргаритка (11-21 чер)

В цьому році вам варто обмежити контакти з малознайомими людьми. Не все так милі та ласкаві, як може здатися з першого погляду.

Тюльпан (22 червня-1 липня)

В цьому році відсуньте екзотичні захоплення на задній план, а ще краще забудьте про них. Станьте більш серйозним, адже в 2017 ви повинні нарешті стати людиною, яка заслуговує на довіру.

Латаття (2-12 лип)

Ви зможете домогтися більших професійних висот в цьому році тільки за однієї умови — навчіться спокійно сприймати критичні випади на свою адресу.

Фіалка (13-23 липня)

Постарайтеся не вимагати від своєї другої половинки нездійсненного, щоб не спровокувати негатив в свою адресу. Ваша інтуїція допоможе вам у цьому році добитися фінансового успіху.

Шипшина (24 липня-2 серпня)

Щоб домогтися серйозних висот, направте свою невгамовну енергію в правильне русло. В цьому році вам по плечу підкорити гори фантастичної висоти.

Соняшник (3-12 серпня)

Якщо випаде шанс змінити місце роботи — міняйте не замислюючись! На новому місці роботи вас чекає приголомшлива кар’єра!

Роза (13-23 серпня)

У 2017 році потрібно приділити особливу увагу своєму здоров’ю. Бажано хоча б влітку відпочити на морі і зарядитися його енергією.

Дельфініум (24 серпня-2 вересня)

Будьте обережні в цьому році з любовними відносинами, не кидайтеся у вир кохання без оглядки, зробіть паузу і, якщо відчуєте сумнів, сматывайте вудки!

Гвоздика (3-11 сент)

Якщо ви посваритеся з ким-небудь в 2017 році, стримуйте в собі напади природного мстивості і, тим більше, відмовтеся від помсти. Ваша сварка цього не варто.

Астра (12-22 сент)

Не задушите партнера у своїх вогняних і пристрасних обіймах. Ви неймовірно велелюбні, партнер може не витримати такого напору. Давайте своїй другій половині більше життєвого простору.

Вереси (23 сент-3 окти)

2017 рік вам варто провести спокійно у фінансовому плані — жодних рухів у бік азартних ігор або авантюрних операцій, крупно заробити вам не вдасться, а от вилетіти в трубу запросто.

Камелія (4-13 окт)

Представники Камелії — в основному творчі особистості, а їм дуже симпатизує Півень — господар 2017 року, це ваш рік. Творіть свої шедеври, світ буде пишатися вами.

Бузок (14-23 окт)

У 2017 році вам варто відмовитися від ризикованих підприємств і грошових авантюр: велика ймовірність втратити все, що встигли заробити за довгі роки.

Фрезія (24 окт — 2 листоп)

Ви харизматичні і амбітні, а ваша друга половина вже втомилася чекати прояву уваги з вашого боку. Не давайте їй відчувати себе самотньою у вашій присутності.

Орхідея (3-12 листоп)

Проявіть самостійність у прийнятті рішень. У вас є свій досвід, орієнтуйтеся на нього, а природна інтуїція допоможе не допустити помилок.

Півонія (13-22 листоп)

У 2017 році використовуйте своїх друзів на повну котушку. Вони будуть тільки раді допомогти вам і не стануть просити нічого натомість, на те вони і друзі.

Гладіолус (23 листоп-2 дек)

Ви давно мріяли про кріслі керівника? 2017 рік дає вам шанс, не втрачайте його. У цьому році ви реалізуєте практично всі свої задуми, адже Півень, господар року благоволить Гладиолусу за працьовитість і невичерпну потяг до знань.

Кульбаба (3-12 дек)

Іноді ваша природна нахабство не вміщується в рамки розумного, астрологи радять зменшити силу напору. У рік Півня вас чекає приємне любовну пригоду.

Лотос (13-22 дек)

Не хочете розриву союзу з партнером? Тоді стримайте градус напруження в стосунках. У кожної людини є недоліки, змиріться з цим і постарайтеся знайти його плюси.

Едельвейс (23-21 дек)

Можливі великі втрати у фінансовому плані, якщо не обуздаете свою самовпевненість. І якщо ви начальник, будьте терпиміше до того, хто у вас в підпорядкуванні.