Сильні і великодушні, незалежні і щедрі — ті, хто народився під знаком Лева, можуть стати просто ідеальним партнером для любові і шлюбу. Керовані Сонцем, Леви випромінюють світло і тепло в такій кількості, що цього вистачить на щасливе сімейне життя не тільки їм, але і тим, хто знаходиться з ними поруч.

Виявляє благородство і великодушність

Народжений під знаком Лева часто є самим втіленням благородних якостей і великодушності. Приховувати образу на близьку людину і роками згадувати про завданих йому ранах він точно не стане. Леви нерідко першими роблять крок до примирення з партнером, тому що не бачать сенсу в затяжний психологічній війні. Навіть якщо він відчуває себе правим, він може поступитися, і справа не в бажанні уникнути суперечок, а в прагненні якнайшвидше відновити контакт з близькою людиною. Лев з гумором ставиться до недосконалості людської натури, хоча і не забуде похизуватися власною досконалістю.

Щедрий і любить дарувати подарунки

Тут, звичайно, все залежить від розміру бюджету, яким розпоряджається Лев, але скупитися він точно не стане. Якщо Вам пощастило стати коханою Лева, то він буде обсипати Вас подарунками, дарувати розкішні букети квітів і взагалі дуже красиво залицятися. Причому відповідь щедрості він чекає не завжди — Леву важливо мати саму можливість проявляти подібним чином свої почуття. Улюблена жінка Лева завжди повинна виглядати як королева або, принаймні, відчувати себе нею. Тому безглуздо дорікати Лева у надмірній щедрості, часом межує з марнотратством, адже саме так він проявляє свої почуття. Краще з’ясуйте те, про що мріє Ваш коханий-Лев, та зробіть йому цей подарунок.

Вміє уникати рутини

Якщо Ви задастеся метою зрозуміти, на що Лев воліє витрачати свій вільний час і чим він наповнює дозвілля коханої людини, то приготуйтеся до справжньої феєрії свят та емоцій. Вечорами ходити в один і той же кафе, а всі вихідні проводити в господарських клопотах — явно не в стилі Лева. Сьогодні Ви потрапляєте з ним на одну вечірку, завтра — запрошені на відкриття модного кафе або виставки, а на наступних вихідних на Вас чекає незабутній вікенд, наповнений екстремальними видами відпочинку — ось приблизно так розписується вільний час того, хто народжений під знаком Лева. Так що забудьте про тихих рутинних вечорах, якщо Ви стали коханої представника цього знака Зодіаку. З ним Вам ніколи не буде нудно.

Захищає свою сім’ю

Незважаючи на певну тягу до публічності, головним і найціннішим для Лева залишається сім’я. І саме на захист свого маленького «прайду» Лев готовий кинути всі сили, пожертвувати амбіціями і славою, а часом і собою особисто. Навіть якщо внутрішньо Лев абсолютно впевнений в тому, що його близькі були неправі, він ніколи цього не визнає публічно і буде люто відстоювати свою позицію. Дружина і діти Лева — вище усіляких підозр, і ця позиція доводиться до оточуючих всіма способами. Лев буде намагатися забезпечити своїй сім’ї гідний фінансовий рівень так, щоб його маленькі левенята не відчували себе обділеними іграшками в порівнянні зі своїми однолітками. Та й дружині Лева теж можна не хвилюватися за фінансове майбутнє родини, адже Лев — справжнє втілення мисливця, який завжди повертається з видобутком.

Обожнює робити сюрпризи

Рутина і нудьга у відносинах — явно не для Лева. Так що не дивуйтеся, якщо, прийшовши додому, Вас буде чекати романтична вечеря зі свічками, загадково поблискуючими в інтимному півмороку. До речі, цілком можливо, що це тільки перша частина сюрпризу, а протягом вечора Ви опинитеся на прем’єрі в кінотеатрі або відвідайте оглядовий майданчик Вашого міста. Левам подобається дивувати кохану людину, вносити різноманітність у відносини і насичуватися новими враженнями. Навіть звичайний перегляд кінофільму будинку Лев здатний перетворити на маленьке подія — достатньо замовити додому коробку піци або заздалегідь купити попкорну, і «ефект кінотеатру» Вам забезпечений.

Привабливий і вміло користується своєю чарівністю

Будучи коханої Лева, Вам доведеться постійно її завойовувати і забути про спокій, особливо коли він знаходиться в оточенні прекрасної статі. Будучи вірним і моногамним по своїй натурі, Лев все-таки з радістю приймає компліменти від протилежної статі. Більше того, він навіть сам часом на це напрошується. Так що суперниць у Вас, начебто, немає, але від охочих проявити увагу і симпатію до Вашого обранця теж відбою не буде. Так що забудьте про свій улюблений пошарпаний домашній халатик з катишкамі і не з’являйтеся при ньому в бігудях, з маскою на обличчі — Ваше завдання завжди бути в ідеальній формі, відповідати його очікуванням і навіть перевершувати їх. Натомість Ви отримаєте неймовірно привабливого, але, в той же час, по-справжньому вірного чоловіка.

Проявляє відповідальність

Леви, незважаючи на свою тягу до задоволень і розкоші, завжди відповідальні і готові взяти на себе тягар турбот, пов’язаних з близькими людьми. Лев ніколи не покине Вас у важку хвилину, але неодмінно розділить Ваші тяготи, запропонувавши конкретну і швидку допомогу. Лев безкорисливий і щирий, але не варто користуватися цими якостями без поважного приводу, адже так Ви можете поранити того, хто від усієї душі запропонував Вам свою допомогу. У складній ситуації народжені під знаком Лева проявляють справжні чудеса стійкості і оптимізму, допомагаючи пережити скрутні часи всім, хто знаходиться поруч. На слово, дане Левом, можна сміливо покластися — воно непорушно. Якщо Лев пообіцяв бути з Вами і в смутку, і в радості — Ви можете бути впевнені, що він щиро вірить в те, що говорить, і не візьме своїх обіцянок назад.

Відкритий і сонячний Лев може стати ідеальним партнером для любові і шлюбу, адже в його характері гармонійно поєднуються такі якості, як щедрість і відповідальність, чарівність і вірність, благородство і вміння уникати рутини у відносинах. Так що бережіть свої стосунки з коханим. І будьте щасливі!