ЛЕВ і ОВЕН

Важкий, але творчий і яскравий союз. Любов такої пари нагадує захоплюючу гру. Вони заводять один одного безпосередністю почуттів. Овни рвучкі, імпульсивні, але їх різкість і брутальність може ускладнювати життя з Левами. Якщо Лев благородний і «не хворий гординею», а Овен — тихий баранець, любов і благополуччя забезпечені. Шлюб типового Овна-військово – го або Овна-амазонки з Левом можливий і за умови, якщо Лев честолюбний і прагне до влади. Таких людей часто об’єднує спільна творчість в професійному плані або будинку, у вихованні дітей. Якщо Овен — лицар духу, а Лев — королева, про них можна сказати: «Вони жили довго і щасливо і померли в один день!»

 

ЛЕВ і ТЕЛЕЦЬ

Союз любові і пристрасті. Королівське пишність Лева притягує Тільця, але він боїться «загубитися» в цьому пишноті. Лев постійно потребує поклоніння, обожнювання і захоплення, шукає пригод, а Телець віддає перевагу спокійну прихильність, врівноважений спосіб життя. Світська «гра» Лева в суспільстві викликає у нього напади роздратування, ревнощів і гніву, чого горді Леви не прощають. Союз може триматися на сексуальної сумісності. Телець міцно тримає Лева в будинку, але з роками цей союз може вичерпати себе.

 

ЛЕВ і БЛИЗНЮКИ

Близнюки засліплені яскравістю Лева, його щедрістю, різноманітністю і багатством натури. Якщо Левиця — жінка, то чоловік-Близнюк — її закоханий слухняний паж. Якщо, навпаки, чоловік — Лев, то до жінки-Близнюкам він ставиться, як до дитини, яку пестить, тішить і розважає. Грайливі, рухливі й веселі Близнюки своїми різноманітними інтересами і товариськістю імпонують Леву. З часом у них складаються дружні стосунки, що ще більше зміцнює шлюб. Правда, вони можуть пересититися один одним, але якщо обидва вміють прощати, союз ніколи не розпадеться.

 

ЛЕВ і РАК

Спілка любові, таємничий і цікавий, але мало придатний для шлюбу. Рак обплутує Лева покривалом таємниць, його прийоми, хитрощі та приманки роблять Львів абсолютно безпорадними. У шлюбі вони важко пристосовуються один до одного. Льва неможливо навічно зробити домашнім. Йому потрібні блиск, суспільство, підмостки. А Рак хоче володіти ним цілком. Починаються взаємні образи, сварки. Або Рак терпить все мовчки, але його страждання роблять обстановку в домі нестерпним для Лева. Якщо обидва примітивні люди з низьким інтелектом, то союз, схожий на затемнення, швидко розпадається. В іншому випадку, навчившись розуміти і прощати один одного, вони живуть, немов брат і сестра, Луна і Сонце, розділяючи сфери впливу і вічно оновлюючись.

ЛЕВ і ЛЕВ

Союз рідкісний, але можливий і навіть вдалий за умови нетиповість і того, і іншого. У них народжуються цікаві діти, яскраві і творчі. Рідше буває навпаки: діти при яскравих батьків виявляються зовсім безбарвними, що доставляє подружжю масу прикростей.

 

ЛЕВ і ДІВА

Союз, повний нерозуміння і відчуження. Прохолодна і кокетлива Діва, яка фіксує будь-яку дрібницю, в перший час майстерно розпалює Лева. Але потім вони починають бачити один в одному масу недоліків. Дріб’язковість і прискіпливість Діви ранить Лева в саме серце, особливо якщо жінка — Левиця. Лев Діва здається холодною. Або її кокетлива природа (навіть якщо вона не зраджує йому) доводить Лева до сказу. Шлюб може бути успішною лише за умови спільних високих творчих інтересів або при нетиповості знаків.

 

ЛЕВ і ВАГИ

Царствений Лев і гармонійні, врівноважені Ваги. Їх чекають у шлюбі блиск, гармонія, сталість. Ваги — найкращий партнер для Лева з усіх повітряних знаків.

 

ЛЕВ і СКОРПІОН

Союз, об’єднаний сильним чоловічим початком і неймовірним жіночим магнетизмом. Народжує шалену пристрасть, неподвластную розуму. Але жити разом в такій напрузі неможливо, якщо тільки з роками їх почуття не перегорають, як згасла лава. Тоді вони живуть кожен сам по собі спогадами про минуле.

ЛЕВ і СТРІЛЕЦЬ

Їх любов і шлюб часто побудовані на взаємній авторитеті, на загальному світогляді і спільної роботи. Обидва люблять пригоди, подорожі, схильні до азарту і авантюр. Їх відносини носять не тільки характер свята, задоволень, світського життя, але і напруженої спільної творчості. Удвох вони домагаються неможливого.

 

ЛЕВ і КОЗЕРІГ

Союз важкий, але можливий. Козеріг часто одурюється, подкупаемый щедрістю Лева і обіцянкою півцарства. Лев, звичайно, може і не виконати обіцяного, але Козеріг буде чекати і чекати, поки не зрозуміє, що його обдурили. Тоді — потрясіння, розчарування. Лев шукає за зовнішньою суворістю Козерога пристрасть (і часто не помиляється), але втомлюється від постійної прямої стратегії життя Козерога — йому хочеться змін.

 

ЛЕВ і ВОДОЛІЙ

Перший час вони відчувають велике тяжіння один до одного, але потім, зрозумівши свою повну протилежність, як правило, розходяться. Лев любить бути в центрі уваги. Водолій свою особистість не виділяє, намагається триматися непомітно і незалежно. Не додає значення «дрібницям», які для Лева — символи. Тільки при високому духовному потенціалі і в більш зрілому віці ці люди розуміють, що дві протилежності суть ціле.

 

ЛЕВ і РИБИ

Самий складний союз з усіх знаків для Лева. Лев тут подібний лицарю, приніс в дар ніжній дівчині весь світ. Він тане і розплавляється від глибини і таємничості Риб. Адже ця любов для нього трагічна, вона несе смерть. Або переродження особистості, якщо Лев готовий до метаморфоз і без оглядки йде за Рибами.