В різних країнах світу вірять, що ворожіння і любовні ритуали на День святого Валентина мають особливу силу. Хочете і Ви випробувати на собі магію Дня всіх закоханих?

Ті, хто хоче мати дітей, чи хоче вберегти своїх дітей від неприємностей, ті хто хоче любити і бути коханими, 14 лютого проводять наступний ритуал. Потрібно взяти невеликий букет квітів, кинути його у відкриту водойму і вимовити вголос або подумки своє прохання, звертаючись від усієї душі і від усього серця до святого Валентина. Квіти бажано вибрати лісові, але так як в наших краях ще занадто холодно у цей час року для лісових квітів, то можна взяти і інші квіти, але тільки обов’язково улюблені Вами або ті, що символізують для Вас любов (червоні троянди, наприклад).

Читайте також:

Легенди про Святого Валентина

А ще, 14 лютого проводиться ритуал «Залучення другої половинки з допомогою заряджених духів». Для виконання цього ритуалу потрібно поставити перед собою заздалегідь підготовлений флакончик Ваших улюблених парфумів або туалетної води. Флакон з духами треба ніжно, з любов’ю, погладжувати, як пухнастого кошеня або цуценятко (кого більше любите). Ви повинні відчути енергію, яка почне поколювати у Ваших пальцях або руках. Впевнено і твердо слід вимовити:

«Любов завжди зі мною!»

Після цього Ваші духи «заряджені» і коли Ви будете ними користуватися, енергетика любові, що виходить від Вас, збільшить Ваші шанси зустріти другу половинку в 1000 разів!

Ще один «валентинівський» ритуал називається «любов». Цей ритуал можна виконувати або 13 або 14 лютого. Спочатку Вам потрібно облити себе з голови до ніг підігрітим червоним вином, уявляючи, як з вином з вас іде все негативне. «Як вино змивається з мене, так і з мого життя іде…» — вимовте цю фразу вголос, додаючи, що саме має піти. Потім Вам потрібно наповнити ванну водою, запалити рожеву або червону свічку перед дзеркалом (обов’язково!) і додати у воду піну, сіль або масло з ароматом троянд. Тепер Ви — богиня кохання Венера, найбажаніша, красива і улюблена. Саме з таким настроєм потрібно занурюватися у воду з ароматною піною. Лежачи у ванній, потрібно уявити собі те, як Ви бажаєте виглядати. Чітко уявляйте собі всі бажані зміни. Не менш важливо уявляти собі і внутрішні зміни, наприклад, те, як Ви стаєте більш впевненою в собі.

На наступному етапі ритуалу Вам потрібно вийти з води і намилити рожевим милом руки. Дивлячись у дзеркало, в якому відбивається запалена свічка, слід вимовити вголос таку фразу:

«Так, як бруд змивається цим милом з моїх рук, так і з мого життя іде…». Перерахуйте все погане, що має піти з вашого життя.

А тепер — найвідповідальніший етап ритуалу. Доторкнувшись до очей, необхідно вголос сказати, якими Ви хочете їх бачити, наприклад, радісними, сяючими. Те ж саме виконайте з своїм волоссям, наприклад, бажаючи їм пухнастості, шовковистості, довжини. Доторкнувшись до грудей, побажайте свого серця радіти любові і кожному прожитому дню. Кожної частини Вашого тіла, яку Ви хочете змінити зовні або внутрішньо, також побажайте змін. При цьому говоріть позитивно, без використання частки «не».

На завершення ритуалу потрібно посипати пелюстками троянд свою ліжко (і всю спальню) і заснути. Важливо зберегти той психологічний настрій, в якому Ви відчуваєте себе Богинею Любові. Дуже скоро всі задумані зміни обов’язково збудуться!