Популярний астролог Павло Глоба не перестає дивувати нас точністю своїх гороскопів. Вже багато людей знайшли любов і фінансовий достаток, регулярно дотримуючись його рекомендацій. Гороскоп любові на 2017 рік допоможе зміцнити ваші почуття і знайти компроміс у відносинах.

Гороскоп Павла Глоби, Овен

Представники самого гарячого знака Зодіаку давно хочуть змін і рік виправдає ці очікування. Життя в 2017-му нагадує стрибки на коні – є швидкість, є перемоги. Але іноді потрібно зупинятися, щоб не пропустити щось важливе. Постарайтеся наново відкрити для себе партнера – повірте, він набагато краще, ніж вам здається. Якщо відносини зайшли в глухий кут, візьміть паузу, відпочиньте один від одного, тільки не приймайте кардинальних рішень. Зараз можна все змести на своєму шляху, адже руйнувати набагато простіше, ніж будувати. Найкраще, на що варто направити свою неприборкану енергію – облаштування будинку, створення затишку. Самотні Овни повинні остаточно розпрощатися з минулим – і тоді вже до травня на горизонті з’являться цікаві і гідні претенденти на ваші руку і серце.

 

Гороскоп Павла Глоби, Телець

Стосунки з коханими людьми потребують оновлення і можливо, навіть струсу. Подумайте, що гальмує їх, і чого б хотілося – і спробуйте вивести сімейний човен на новий рівень – через відверті розмови, можливо через сварки – у вашому випадку це ознаки оновлення і звільнення від рутини. Зробіть все, щоб оживити і урізноманітнити сімейне життя – адже колись ви полюбили за що-то людини, яка знаходиться поруч з вами. Для Тельців, що поки не зустріли свою половинку, рекомендується більше дивитися по сторонах – доля десь поруч. Можливо, навіть серед ваших колег – тільки за щоденною рутиною ви її поки не розглянули. Кращий час для знайомств – жовтень.

 

Гороскоп Павла Глоби, Близнюки

В особистих стосунках все відбувається не так швидко, як хотілося б, але Всесвіт мудра, у неї свої задуми. Все, що ваше – прийде до вас рано чи пізно, а зайве і чуже – відсіється по дорозі. Спочатку ви будете сприймати це як втрату, але згодом зрозумієте, що це був закономірний хід подій. Стосунки з коханими людьми повинні радувати весь рік, і робити представників знаку до егоїзму, краще, альтруистичнее, і психологічно дорослішими. В цьому році можливе народження або зачаття дитини – і це стане новою радістю для вашої щасливої пари.

 

Гороскоп Павла Глоби, Рак

Яскравий, насичений, запальний рік-феєрверк. В особистому житті Раків – представників самого сімейного знака Зодіаку – чекає велике підсумкове довгоочікувана подія – зустріч другої половинки, весілля, пропозиція руки і серця, переїзд до коханої людини ( можливо, навіть в інше місто або країну), народження дітей чи онуків. Мої вітання!

Гороскоп Павла Глоби, Лев

У представників царського знака Зодіаку – серйозний і важливий рік, який потребує відповідального ставлення до подій. Два з чотирьох затемнень року відбудуться у знаку Лева. Перше – місячне 11 лютого, сонячне – 21 серпня. ( Найбільше впливу затемнень схильні пізні Леви, народжені з 11 по 22 серпня). На початку року в любовних відносинах належить перевірка на міцність. Але навіть якщо партнер не витримає іспит, не шкодуйте про це, у вас попереду багато цікавого, і зустріч зі справжньою половинкою. Леви-одинаки можуть зустріти свою пару з лютого по липень 2017 року. У сімейних Львів протягом півроку після першого затемнення очікуються зміни на краще у відносинах з половинкою і близькими людьми.

 

Гороскоп Павла Глоби, Діва

У відносинах з родичами і близькими людьми можливі кризи, у чоловіків Дів з обома батьками, у жінок Дів – з чоловіком або батьком. Належить переоцінка цінностей – ви раптом можете виявити, що перед вами зовсім не той чоловік, якого колись полюбили. Діви, народжені в середині знаку, можуть зіткнутися з тим, що партнер обманює і видає себе не за того, ким є насправді. Але ваші розум і раціональність не дозволять довго залишатися в омані – ви «розкусите» будь-які хитрощі і зможете прийняти правильне рішення. Зате у Дів може трапиться творчий підйом – ви несподівано зацікавитесь музикою, живописом, тренінгами особистісного зростання – загалом, абсолютно новою і несподіваною сферою. Там ви зустрінете багато приголомшливих людей, в тому числі майбутню половинку, якщо у вас її немає.

 

Гороскоп Павла Глоби, Ваги

2017-й для вас – золотий час, один з найщасливіших років у житті. Немов відчувши це, багато Ваги вже з кінця грудня 2016-го перебувають в райдужному настрої, і знаходять самі екзотичні приводи для оптимізму. Радий за вас, але не розслабляйтеся, на одному чарівності і усмішках далеко не заїдеш. Якщо у відносинах з партнером є невирішені питання – вони загостряться в березні-квітні, тому ситуацію краще пом’якшити заздалегідь – відверто поговоривши зі своєю половинкою, поступившись у спірній справі, налагодивши дипломатичні відносини з його родичами або іншими необхідним способом. На порядку денному може постати питання сімейної нерухомості, і в їх вирішенні необхідно проявити дипломатичність і чесність.

 

Гороскоп Павла Глоби, Скорпіон

Рік пройде під знаком великих змін у всіх сферах життя. У самого сексуального знака Зодіаку найкраще справи складаються в сфері особистих відносин – в сім’ях більшості представників знаку панують любов і взаєморозуміння. Багатьох Скорпіонів в цьому році наздожене глибоке і справжнє почуття, яке називають «кохання всього життя». Відносини будуть розвиватися так стрімко, що вже з другої половини року вам захочеться офіційно їх оформити і отримати штамп у паспорті.

Гороскоп Павла Глоби, Стрілець

Прекрасний рік, повний сюрпризів і приємних пригод. Велике значення для особистого життя придбають поїздки – в них ви зможете зустріти свою любов або освіжити вже існуючі відносини. Ваші бажання будуть просто магічною силою. Як захочете – так і станеться. Тому зірки радять бути акуратніше з формулюваннями, щоб отримати саме те, що ви замовляли у долі. У питаннях вибору партнера або шляху є ризик потрапити під чужий вплив. Тому завжди запитуйте себе – ви цього самі хочете, або виконуєте нав’язану ззовні чужу волю.

 

Гороскоп Павла Глоби, Козеріг

Спокійно і мирно буде тільки в сім’ях у «ранніх» і середніх Козерогів, а ось у «пізніх», народжених після 8 січня, киплять пристрасті. Щоб згладити напруження, придумайте зі своєю половинкою якесь загальне, спільне діло, краще з галузі фізичної навантаження. Взагалі, намагайтеся частіше бувати на природі, в коротких поїздках вихідного дня, запишіться удвох на танці – все це позначиться на любовних стосунках самим позитивним чином.

 

Гороскоп Павла Глоби, Водолій

На частку Водоліїв дістанеться два з чотирьох затемнень року (11 лютого та 21 серпня), але навіть це не затьмарить мирне життя представників знаку в 2017-м. Це буде яскравий, радісний, щасливий рік. Навесні любов розцвіте й заграє новими фарбами, ваша пара твердо й остаточно вирішить бути разом. Ті представники знаку, які давно перебувають в довгих міцних відносинах, зможуть розглянути в партнері нові якості, і любити його ще сильніше.

 

Гороскоп Павла Глоби, Риби

Романтичному і мрійливому знаку «дістанеться» всього одне затемнення року – сонячне, 26 лютого. Лютий ж і принесе зміни на краще. Вже в кінці січня вас затягне вир подій, доведеться встигати на кількох фронтах одночасно. Але зараз про особисте. Ті, хто шукає другу половинку, зможе зустріти її протягом року, починаючи з травня. У сформованих парах панують ніжність і гармонія – так що можна радіти життю і насолоджуватися моментом.