ОВЕН

Овен — дитя вогняної стихії. Він дуже любить пригоди. Природжений борець! Його палітра — червоний, жовтий і всі відтінки в діапазоні між ними. Манікюр для Овна: за основу беруть вогненно-червоний лак. Зодіакальний знак малюють помаранчевим кольором. Давши лаку трохи підсохнути, точно по гіллястим рожкам наклеюють блискучі золоті камінчики, і фіксують безбарвним лаком.

 

ТЕЛЕЦЬ

Телець — знак Землі. Він любить владу і віддає перевагу матеріальні, а не духовні цінності. Стовідсотковий Телець консервативний. Мабуть, його з повним правом можна назвати педантом. Зодіакальний гороскоп пропонує йому орієнтуватися на рожевий, зелений, ніжно – і темно-блакитний кольори. Манікюр для Тельця: в якості основи — рожевий лак. Знак Тельця — стилізована голова бика. Її зображують дуже просто: у вигляді кола та півкола. Щоб натякнути на деяку меркантильність представників цього знака, можна ускладнити дизайн металевими пластинками. Композицію фіксують безбарвним лаком.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки — знак Повітря, і свобода необхідна їм як повітря. Поява Близнюків, де б то не було — сюрприз, причому приємний. Вони на рідкість життєрадісні, комунікабельні і володіють чудовим почуттям гумору. З одного боку, їм властиво впадати в крайнощі. З іншого боку, вони дивним чином вміють підлаштовуватися під будь-яку ситуацію. Якщо у вас є друг-Близнюк, йому можна повністю довіряти. Колірна палітра Близнюків: срібний, білий, світло-блакитний, помаранчевий, всі відтінки жовтого. Манікюр для Близнюка: в якості фонового лаку відмінно підійде срібний. Символ Близнюків наносять блакитним перламутровим лаком і прикрашають камінчиками для нейл-арту. Зверху — безбарвний лак.

 

РАК

Раки — особистості творчі, любителі подорожувати і взагалі вести активний спосіб життя. Вони вразливі, добродушні і завжди готові допомогти іншим. Втім, це не заважає Ракам бути страшними власниками, Крім того, їх часто переслідує манія величі. Манікюр для Раку: нігті покривають ніжним рожевим лаком. Не давши йому до кінця висохнути, з допомогою маленьких «діамантиків» відтворюють символ знака. Коли малюнок буде готовий, покривають його густим шаром прозорого лаку, щоб закріпити і роботу, і бриллиантики.

ЛЕВ

Леви. Народжені під знаком Вогню і під заступництвом Сонця, горді і щедрі, Леви не виносять нічого дрібного. Не дивно, що вони волелюбні і впевнені в собі. Не дивно, що часом почувають себе царями — якщо не людей, то вже звірів як мінімум. Манікюр для Лева: оскільки Леви люблять сонце, то якість фону використовують, звичайно, помаранчевий лак (альтернатива — червоний). Потім приступають до малюнка. Для повноти зображення використовують «золоті» камінці і металеві «перлинки». Потім фіксують композицію товстим шаром прозорого лаку. Замість просто прозорого можна використовувати прозорий золотавий.

 

ДІВА

Діви — природжені реалісти. Їхні почуття і розум знаходяться в повній гармонії. Схоже, вони чекають того ж від оточуючих, але не завжди отримують. Манікюр для Діви: оскільки Діва — знак Землі, за основу беруть темно-коричневий лак або інший лак темного тону. За допомогою тоненького пензлика малюють зодіакальний символ. Можна викласти цей символ ще і камінчиками для нейл-арту, які закріплюють у ще вологому лаку. Після того, як композиція буде повністю готова, її фіксують товстим шаром прозорого лаку.

 

ВАГИ

Терези — знак Повітря. Природно, вони воліють бути вільними, як вітер, і абсолютно самостійними. Представникам цього знака приписують велику фантазію, надзвичайну дипломатичну гнучкість і вміння знаходити компроміс у складних ситуаціях. Манікюр для Терезів: спочатку нігті покривають бежевим лаком і чекають, поки він висохне. Потім наклеюють срібну або золоту самоклеющуюся папірець — з її допомогою буде простіше відтворити зодіакальний символ і покривають прозорим лаком те, що вдалося зробити.

 

СКОРПІОН

Волі і енергії Скорпіона заздрять усі. Це — природжений боєць, який ніколи не відступає від своїх планів. Втім, за такий войовничим виглядом часто ховається така вразлива душа… Манікюр для Скорпіона: як справжній знак Води, Скорпіон зобов’язаний взяти за основу темно-блакитний лак. Якщо цей колір здається надто помітним, йому віддають перевагу більш спокійний. Головне, щоб він був з синьо-блакитний палітри. Після нанесення фонового лаку (не чекаючи, поки він висохне) на нігті садять маленькі білі «перлини» або блискучі камінчики для нейл-арту. Якщо у Скорпіона виникає враження, що блискучих акцентів недостатньо, він може додати перлинок — вже після того, як лак підсохне. На закінчення всі фіксують безбарвним лаком.

СТРІЛЕЦЬ

Можливо, ви замислювалися, звідки у Стрільців такий темперамент. Все просто: Стрілець — знак Вогню. Він обожнює подорожі, зміни та цікаві знайомства. «Все добровільно!» — ось принцип, за яким він будує своє життя і стосунки з оточуючими. На жаль, представники інших знаків не завжди це розуміють. Манікюр для Стрільця: в якості фонового лаку відмінно підійдуть темно-синій, фіолетовий і пурпурний тони. Вважається, що це улюблені кольори Стрільців. Коли основа висохне, на нігті наносять символ Стрільців, споруджуючи його з допомогою самоклеяшихся стрічок для нейл-арту. Кінчик стрілки розфарбовують срібною фарбою або доповнюють срібною стрічкою. Головне — не забути, що при роботі з плівкою, стрічками основа повинна бути абсолютно сухою. І закріпити все безбарвним лаком.

 

КОЗЕРІГ

Вважається, що Козероги — істоти терплячі і постійні, наполегливі, наполегливі, старанні і честолюбні. Зодіакальний гороскоп наказує Козерогам кольори стримані і вагомі одночасно: всі відтінки коричневого, темно-зелений, темно-сірий, чорний і фіолетовий. Манікюр для Козерога: нігті покривають червоним лаком і дають йому висохнути. Для того, щоб підкреслити земну стихію Козерога, малюють на нігті знак Землі білим, чорним, фіолетовим лаками. Після того, як малюнок висохне, його фіксують перламутровим лаком-закріплювачем.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій — знак повітряної стихії: розкутий і захоплива. Має сильно розвиненою інтуїцією. Його кольори — світло-блакитний, інтенсивний блакитний, сірий і колір морської хвилі. Кілька драматичний геометричний дизайн символізує захоплюючий спосіб життя, який вважають представники цього знака. Манікюр для Водолія: в якості основи використовують блакитний або світло-сірий лак. Малюнок наносять темно-блакитним, білим і чорним лаком. Фіксують малюнок безбарвним лаком.

 

РИБИ

Риби — романтики. Вони дуже чутливі і часто слідують своїм внутрішнім настроєм, не попереджаючи оточуючих про наслідки. Риби перламутровы і пастельны, їх кольору водянисты: морська хвиля, ультрамарин, блакитний. Манікюр для Риб: малюнок досить схематично позначає двох Риб, пов’язаних елементом Води. В якості фону на нігті наносять перламутровий лак з голубуватим морозним відтінком. Малюють ультрамарином, фіксують безбарвним лаком.