З 10 березня по 21 квітня Марс буде перебувати в знаку Тельця. Тут він, як планета сили і воїнства, втрачає свої основні гідності. Але цей фактор для деяких може стати гарною підмогою, а для когось і благом. З одного боку, справах і рішень, які вимагають оперативності та швидкодії може не вистачати рішучості і сміливості, а з іншого боку — такий Марс здатний «не наламати дров».

М’яка енергія Марса стане хорошим стримуючим засобом, коли важливі кроки робляться обережно й обдумано. Марс у Тельці не пов’язаний з авантюризмом, якщо не втручаються інші фактори. За час цього транзиту Марс буде практично вільний від аспектів з іншими планетами. Але ось Венера — господиня знаку Тельця буде проходити по знаку Овна, місцем володіння як раз Марса.

У цей період актуальним стає сфери партнерства і фінансів, де буде не просто зробити правильний вибір, і багато чого може йти не за планом. Але в цілому це хороший час для перевірки відносин на міцність. Крім того, такий транзит Марса за підтримки Венери націлює на трудовий ентузіазм і на пошук комфортних умов і задоволень. І тут головною проблемою буде — почати, а далі — не зупинити. У плані здоров’я варто звернути посилену увагу на профілактику хвороб горла і нирок — зараз ці системи більш уразливі.

У цей період Овни, Ваги, Тельці і Скорпіони — всі чотири знака під управлінням Венери і Марса — отримують додаткову динаміку в парних стосунках. При цьому для Тельців і Скорпіонів дію Марса буде відчутніше, так що і відповідальність для них більше. А ось Овнам і Терезам потрібно бути дуже обережними у важливих фінансових операціях.

У Близнюків і Стрільців проблеми можуть виникнути зі здоров’ям та на роботі — у цих сферах краще дотримувати техніку безпеки. У Львів можливі виникнення складнощів в професійних справах, збільшення навантажень. Водоліям доведеться більше уваги приділяти родичам і домашнім справам.

Діви, Козероги, Раки і Риби можуть очікувати позитивну енергію Марса. Але щоб результат став відчутним, їм доведеться постаратися, особливо водним знакам — Ракам і Рибам.