Вже в цю неділю Місяць буде на піку. А значить будуть дуже сильні не лише наші емоції, але й ментальні здібності. Давайте спрямуємо їх на побудову майбутнього.

Медитацію слід проводити сидячи або стоячи (важливо, щоб стопи щільно упиралися в підлогу).

Закрийте очі, дихайте рівно, заспокоюючи думки і розслабляючись. Потім зробіть глибокий, повільний вдих, одночасно представляючи, як через стопи у тіло входить потужний потік енергії Землі. Це щільна, стабільна, сильна енергія, яка наповнює ваше тіло.

Видихніть, уявляючи, як ця енергія концентрується в області сонячного сплетення, наповнюючи вас силою і спокоєм. Зробіть ще 2 таких вдиху і видиху, зосереджуючись на відчутті сили в області сонячного сплетіння. Проникніться відчуттям спокою і нерухомості, яке дає вам ця сила. Відчуйте, як ваші стопи ще щільніше «приросли» до землі.

Зробіть ще один вдих і видих, уявіть, ніби в області сонячного сплетення з цієї потужної енергії Землі народжується квітка. Він дуже красивий, і в нього ніжні, тонкі пелюстки. Це може бути будь-яка квітка, який вам подобається. Уявіть, як енергія Землі живить його. Він росте, набирається сил, що розкривається. Зосередьтеся на образі розкривних пелюсток, і уявіть, що енергія Землі трансформується в них. Тепер це легка, світла, ніжна, тонка енергія.

Публікація від Астролог Регіна Шум (@astrolog.nsk) Мар 9 2017 о 8:10 PST

Уявіть, що разом з енергією Землі квітка втягуються тонкою цівкою, ваші дисонансні, темні енергії (невідпрацьованої карму). Потім ці енергії трансформуються у квітці, миттєво стаючи чистими, світлими, прозорими, легкими.

Зробіть вдих, і уявіть, що ці легкі, чисті енергії, наче аромат квітки, піднімаються від області сонячного сплетення вище, наповнюючи ваше тіло, потім шию і голову, і викликають усмішку на губах. Потім потік цієї енергії йде вище, через маківку, вгору, у нескінченність, але почуття легкості, світла і посмішки залишається всередині вас.

Зробіть повільний видих, уявляючи, як ці легкі, світлі енергії знову входять у ваше тіло через маківку, і, проходячи через все ваше тіло, змивають залишки важких, темних кармічних енергій, несучи їх у глибину землі.

Зробіть ще кілька таких вдихів/видихів, щоб відчути легкість і звільнення від кармічних енергій. Зосередьтеся знову на образі квітки. Це ваші самі ніжні і тонкі почуття, це багатство вашої душі. Подумки вдихніть його аромат. Потім можна відкрити очі.