Місяць і її риси — головні для жінки: це жіночність, чуттєвість, м’якість, материнство, поведінку (від безпосередності до материнської сліпої любові і турботи), глибина емоцій, інтуїція, мінливість і жага змін. Це наші звички, несвідомі інстинкти і реакція на навколишній світ. Для жінок і чоловіків прояв Місяця (жіночої енергії інь) різне.

Розташування Місяця у 12 знаки Зодіаку наділяє різними рисами жінку. Точне положення Місяця покаже, яким чином жінка проявляє себе як мати, дружина, кохана, наскільки успішно вона може пристосуватися до нових умов, проявити турботу та співчуття до близьких і багато іншого. Розгляне положення Місяця в гороскопах у жінок.

 

Місяць в Овні у жінки

Самостійні сильні особистості, таким жінкам сміливості не позичати. Швидкість прозирає в кожному русі, гострий розум і діловий підхід. Вроджена імпульсивність і незалежність заважає при швидкому рішенні, тому допускають багато помилок, які потім важко визнають. Лідерські здібності виявляють не тільки на роботі, але і вдома.

Чоловікам з ними непросто, треба бути ще розумнішими і сильнішими характером, або спокійним і терплячим, щоб стримувати всі починання жінок. Це вічний локомотив для всіх рідних, ніколи не сумує, любить всіма командувати, запропонує масу ідей виходу з будь-якої ситуації. Зазвичай подобаються скромним несміливим чоловікам, але це не завжди їм подобається.

Молоді мами будуть віддавати всю енергію малюкам. Від чоловіка чекає визнати її незалежність, ледве терпить ніжності, чоловік потрібен як друг і вірний партнер. Без бурхливої діяльності їй не жити, врахуйте це при виборі дружини.

 

Місяць у Тельці у жінки

Жінки з такою позицією завжди прагнуть до спокою, рівноваги, комфорту, довго думають, перш ніж прийняти рішення. Вони тверезо мислять, надійні в житті, наполегливі у своїх бажаннях, терплячі до оточуючих. Може здатися, що вони повільні у своїх реакціях і не романтичні.

Але з цих жінок виходять найкращі матері і вірні дружини: хазяйновиті, часто з відмінним смаком, затишок у домі. Велику увагу будуть приділяти чоловікові і дітям, стежать за здоров’ям. Вони не люблять змін, живуть за інерцією, інтуїція слабка, сентиментальні. В будинок намагаються внести максимальний комфорт. Люблять жити в приватному будинку, уникають конфліктів, але вперті, їх майже неможливо переконати.

Дуже важливі для них матеріальні блага, тому головним критерієм при відборі женихів буде достаток, наявність вдома, перспективи. Прагнуть до стабільності, тому розлучення рідкісні, терплять до останнього, але якщо «перегнути палицю», можуть відразу піти, умовити повернутися буде складно.

 

Місяць у Близнюках у жінки

«Місячних» Близнюків пізнаєш відразу — виглядають і ведуть себе як дівчатка. Неймовірно товариські, веселі, дотепні люди. Намагаються все аналізувати, настрій може багато разів змінюватися, одночасно вирішують кілька справ, допитливі, все легко дається, багато знають, цікаві. Часто нервозні і турбуються по дурницях, не люблять рутинну роботу навіть вдома.

Вони відмінні розумні батьки, багато чому навчать дітей, будуть їм і чоловікові хорошими друзями. Це хороші вчителі, але до домашнього затишку і комфорту байдужі. Зате душа компанії, їх всі люблять, у них багато проектів і безмежну уяву. Вразливість і відкритість гідна захоплення, вони знайдуть підхід до будь-якого, хоча не вистачає посидючості й завзятості. Але їх неповторність, вміння швидко реагувати, ніколи не сумувати і застосовуватися в складних ситуаціях, просто вражає.

Жінка буде шукати партнера, хто зможе оцінити її розум, будуть обмінюватися думками, з активною життєвою позицією, щоб не відчувати себе ніяково в емоціях. Це відмінний дружина-друг, з нею легко і престижно піти в театр, подорожі, на пікнік.

 

Місяць у Раку у жінок

Це самі жіночні, загадкові і абсолютно непередбачувані дами. Зайва примхливість і буря емоцій, швидкі зміни настрою, неусвідомлені вчинки. У дитинстві велика прихильність до матері може протривати до кінця днів. Але дорослішаючи, стануть турботливими мамами. Хвилювання навіть за дорослих дітей надмірні, опікають їх до старості. Буває, навпаки, з віком все більше вимагають турботи, перебільшують хвороби, плаксиві.

Велике значення надають будинку, сім’ї і дітей. Часто рано виходять заміж, егоїстично перекладаючи на плечі чоловіка проблеми. В основному, це хороші господині і домоседки. Люблять часто скаржитися, чіпляються за минуле, болісно переживають кожне образливе слово. Їх сумніви і страхи можуть привести до депресій, люблять маніпулювати близькими. В свій будинок гостей запрошують рідко.

Чекають від чоловіка безпеки, турботи, терпіння і рішеннях всіх їхніх проблем. Дуже важлива емоційна підтримка партнера, щоб цінував її домовитись.

Місяць у Леві у жінки

Це дами люблять бути в центрі уваги, чекають від оточуючих похвали, компліментів. За це вони дарують тепло близьким, люблять дітей. Домашні обожнюють її, вона несе радість і турботу дітям. Не краща господиня, холодна і егоїстична, але зовні здається з бурхливими емоціями.

Потребує шанувальників, часто запрошує гостей. Творчо підходять до підготовки свят. Вони трохи ліниві, люблять проявляти свою владу. Більше потребують любові і турботи до себе, ніж можуть подарувати самі. До змін ставляться з побоюванням, довго планують. Це прекрасні актриси, які схильні до демонстративного поведінки і перебільшення все, можуть ображатися і довго зберігати образи.

Жінки будуть шукати чоловіка з сильним характером, впевненого в собі, щоб був опорою. Вона шукає любов і тепло партнера, щоб ним пишатися і захоплюватися. Діти стануть також брати участь у святах, весельях. Їх будуть виховувати, навчати, щоб з часом ними також можна було пишатися.

 

Місяць у Діві у жінки

Такі жінки здаються стриманими, не емоційними, вони занадто розсудливі, щоб вірити в почуття. З філософським підходом, вона аналізує все і всіх. Може бути іпохондриком, тільки і думати про своїх відчуттях, болісно реагувати на кожне слово, з віком нити і скаржитися. Але є й відмінні економні (навіть занадто) сентиментальні господині, які люблять все контролювати.

Від неї не варто вимагати ніжності, пристрасті і ласки, їй це важко зрозуміти. Але турбота про правильне харчування і здоров’я (власне і своїх близьких) може навіть дратувати, так боїться захворіти. Вони цінують простоту, йдуть від стресів, постійно знаходяться в неспокої. Їм треба відчувати себе необхідними і корисними, багато метушаться, тримають на відстані. Їм важко побачити проблему в цілому, т. к. вони грузнуть в деталях. Для них робота — найкраще хобі, де можна проявити себе. Практичність і невибагливість в житті, але страх і боязкість в почуттях, що не піддається розумним поясненням. Можуть бути самокритичними або критикувати інших.

Шукають у чоловіка надійності, довірчих відносин, акуратності і спокою, щоб справлявся з домашніми обов’язками. Люблять керувати своїм маленьким світом, ретельно планують майбутнє, не любить сюрпризів і змін.

 

Місяць у Терезах у жінки

Ці дами вносять красу в наше життя, гарні господині, вони з вродженим смаком оформлять будинок, внесуть затишок і гармонію. Дама нагородить душевним спокоєм, якщо їй створити комфорт і уникати змін в житті. Найбільше вона цінує спокій, сильно потребує постійного партнера, щоб відчувати себе захищеною. В ній внутрішня невпевненість у власних силах, довгі коливання і сумніви перед рішенням будь-якого питання.

Вона завжди буде прагнути виправити все неправильне і негарне. У цих дам ідеалістичне світобачення, вона буде з різних сторін судити про ситуації. Якщо зберігати постійну рівновагу, до яких так прагнуть Ваги, щоб перестати хвилюватися, ви побачите її в повній красі і чарівності.

Жінки люблять світлі відтінки, вишуканий одяг, дорогий парфум і розкіш. При скромному достатку вона прикрасить диван яскравими подушками, стіни виробами дітей, завжди знайде красиві дрібнички.

 

Місяць у Скорпіоні у жінки

Мимо такого не пройдеш, про них кажуть «жінки вамп». Часто яскрава зовнішність, приваблива манера одягатися, хода, погляд — все продумано для «пастки» партнера.

Бурхливі емоції, в яких через край усіх почуттів: любов і ненависть, ніжність і ревнощі, підозрілість та ін. Відкрито відразу не показують свою прихильність, намагаються почекати близькості. Невичерпна в любовних відносинах, своєю ревністю часто все псує. «Фатальна» жінка при зустрічах, ставши дружиною, стане надійним партнером, але зради не простить ніколи.

Сувора до дітей, завжди буде їх захищати. Вона надасть їм частку свободи, дозволить обрати свій шлях у житті.

Від чоловіка жамы чекають емоційної опори для безпеки, підвищення самооцінки, обов’язкової вірності. Але для себе будуть вимагати свободи для самоствердження, несвідомо біжать від тиску і підпорядкування. Люблять всім подобатися, щоб нею захоплювалися, ніж доставляє чоловікові масу турбот і ревнощів.

Місяць у Стрільці у жінки

Ці жінки сповнені гордості, почуття власної гідності. Їх оптимізму вистачить на всіх, енергія та емоції з широкою душею. З великим честолюбством, часто люблять повчати інших, завжди з веселою вдачею, кажуть все безпосередньо. Гнучкості й такту їм явно не вистачає. У родині люблять лідирувати, всіх намагаються вчити жити. Прагнуть незвично прикрасити свій будинок.

Завдяки вродженій інтуїції, розуміють, що для чоловіка кар’єра і положення — головне. Своїм чоловікам («лейтенантам») всіляко допомагають, щоб стати дружинами генералів, досягти очікуваних висот. Їм потрібно, щоб ними і їхніми чоловіками пишалися. Велике бажання бути прикладом для інших.

 

Місяць у Козерозі у жінки

Для дам стійка емоційна реакція, деяка скутість, пізніше емоційний розвиток. Внутрішній аскетизм може давати штучно вигадані проблеми і комплекси. Зовні здаються холодними, їм не вистачає інтуїції і інтуїції, складно пристосуватися до нових обставин. У будинку, зазвичай, суворо, без надмірностей, головне — це практичність речей, а не краса. При неприємності будуть страждати мовчки, довго терплять.

Виховують дітей у строгості, зазвичай, дітей мало і народжуються пізно. Дітям намагаються дати кращу освіту, виховують і готують з раннього дитинства до самостійності. З великим терпінням направляють і підтримують своїх чад. Дами готові жертвувати всім заради дітей, тільки після успішного виконання материнських обов’язків, переключаються на себе.

Від партнера чекають серйозності і цілеспрямованості. Цінують традиційні шлюби з чітким поділом сімейних обов’язків.

 

Місяць у Водолії у жінки

Такі дами володіють дивною загадковістю, незбагненним чаром. Вони самі не зможуть передбачити, що зроблять в наступний момент. Чоловікам часто подобаються непередбачувані дівчата, вони кожен день різні.

Жінка, швидко закохуючись, скоро розуміє, що сімейні обов’язки — тягар, втрата свободи. З дітьми не послідовна, може сьогодні заборонити, що вчора було можна. Будинок схожий на вічний експеримент, любить зміни у всьому. Побут і господарство — обов’язок, не кращі господині.

Холодна дама без емоцій, очікує пристрасті тільки від партнера. Її приваблюють різні товариства, спілкування з друзями. Діти також обтяжують, турботи і проблеми обмежують її свободу.

Шукає партнера, щоб поважав її особисту свободу, цінував її інтелект, з цікавістю слухав численні ідеї.

 

Місяць у Рибах у жінки

Сама емоційна жінка, з деякою таємничістю, готова на жертви заради сім’ї і чоловіка. Буде піклуватися про близьких, друзів, всіх жаліти. Їм часто скаржаться, так як вони сприймають чужі емоції, як свої. Полюбляють усамітнення, мають чудову інтуїцію, але погано адаптуються у непростих ситуаціях, не люблять змін. Емоції часто через край, про все судять суб’єктивно, на основі власних емоцій, а не розуму. Часто пливуть за течією, важливий емоційний відгук чоловіки. Велика жага бути корисними суспільству. Вибирають професії медиків, вихователів, педагогів, опікують старих…

В партнері шукають турботу і розуміння її потреб. Дама буде повністю занурена в сім’ю і дітей, за свою вірність чекає подяки, а зрада її сильно ранить. Навіть якщо чоловік жорстокий, а діти хулігани, буде виправдовувати їх. Образиться на холодність чоловіка, але буде терпіти примхи дітей. Відмінна мати, заради них готова закинути господарство і навіть чоловіка. Діти для неї — вся всесвіт.