Сонячні і місячні затемнення трапляються щороку. Затемнення в 2017 році відкриваються лютневим місячним затемненням 11 лютого. Місячне затемнення 11 лютого відбудеться на осі знаків Лев-Водолій, що означає перехід від внутрішньої роботи, яка була на осі Діва-Риби, до зовнішньої реалізації. Це місячне затемнення приведе до розуміння, що прийшла пора винести на зовнішній світ все те, що ви розкривали в собі всі ці роки.

Зодіакальні знаки, енергії яких активуються точками затемнень, будуть визначальними для життя дій, рішень, реакції, за такого типу будуть розгортатися ситуації в найбільш важливих для вас темах життя.

Комбінація знаків затемнень Лев і Риби вказує нам на те, що в січні-лютому найважливіші події будуть пов’язані з творчими проектами і темами мистецтва, з авантюрними підприємствами, перспективи яких можуть бути неясні або сумнівні, романтичними історіями, в деяких випадках — таємними, в інших — досить заплутаними, а так само з пошуком можливостей для самореалізації, самовираження та втілення зовнішньої діяльності внутрішнього розуміння свого шляху.

Під час попередніх затемнень на осі Діва-Риби люди шукали мети свого життя всередині себе, усвідомлювали свою місію, призначення. У 2017-му році, під час зміщення осі затемнень знаки Лева-Водолія потрібно буде реалізувати свій потенціал в активній діяльності, спрямованої на зовнішній світ, співпрацюючи з ним.

Місячне затемнення характеризується тим, що наша планета Земля займає положення між Сонцем і Місяцем.

У час, близький до місячного затемнення, як до нього, так і після, відкриються можливості вирішити або закінчити деякі минулі справи, розпочаті раніше. На роботі можуть бути конфлікти з колегами. Також, затемнення в Рибах відкриє таємниці, які ви хотіли б приховати від сторонніх очей і вух. Всякі дрібні непорозуміння можуть призвести до великих конфліктів в любовних відносинах. Стосунки на межі розвалу або віджилі підійдуть до свого логічного завершення. В цей період і до кінця місяця варто пам’ятати, що всі серйозні рішення краще відкласти на більш пізній термін. Тим більше — факти будуть мати потребу в перевірці.

В період дії затемнення краще присвятити себе тих справах, які ви добре знаєте, немає сюрпризів і де не потрібні зміни. За ситуаціями цього періоду можна буде зрозуміти, що є стримуючим фактором досягнення обраної мети. І відразу ж можна буде позбутися від цього непотрібного.

?

Сонячне затемнення 23 жовтня 2014 року

Місячні затемнення мають справу з завершенням, змінами, трансформацією, повні місячні затемнення приносять з собою обставини для важливих і давно назрілих зрушень в особистому житті і в суспільстві в цілому. Під час місячних затемнень потрібно розлучатися з непотрібним і незручним — шкідливою звичкою, не комфортної моделлю поведінки або руйнують відносинами.

Місячні затемнення можуть викликати ситуації підвищеної емоційної напруженості. Зроблений вами в цей час вибір буде впливати на ваше життя протягом півроку, і далі протягом 18 років.

Затемнення — це гарний час для внутрішньої роботи, роздумів. Місячне затемнення є особливо сильним в повний Місяць, тому в цей день ви можете провести всі потрібні ритуали Повного місяця — на любов, на гроші, на успіх.