Щороку в березні в усьому світі відзначають день астрології, він був затверджений за ініціативи західних астрологів на рубежі XX-XXI століть н. е. Дата свята — «плаваюча» (19, 20, 21 березня) і знаходиться в прямій залежності від того, на які добу випадає День весняного рівнодення в Північній півкулі планети і осіннього — у Південному.

Сонце в цей час вступає в знак Овна, і, згідно з оцінкою фахівців, переплетення цих значущих небесних подій, як раз-таки символізує завершення колишнього і старт нового астрологічного сонячного циклу.

У 2017 році весняне рівнодення припадає на 20 березня, а значить, і міжнародний день астрології в цей раз також випадає на це число.

Астрологія (від грецького «astro» — зірка і «logos» — слово, вчення) — вчення про вплив зірок на людину та весь земний світ. Астрологія існує з незапам’ятних часів, коли в уяві наших предків усі небесні тіла вважалися не інакше як божественними істотами, яким доступні істинні знання і підвладне управління людською Долею.

Орієнтовно зародження «зоряної науки» датована 5000 — 3000 рр. до н. е., а місцем її виникнення вважається Месопотамія (цивілізація шумерів). До такого висновку прийшли археологи, що виявили в ході розкопок плитки з глини і каменя з висіченими на них численними загадковими символами. Пізніше ці магічні знаки були інтерпретовані як непорушні закони астрології.

З Месопотамії таємнича наука поступово «перекочувала» до Персії, потім проникла в Китай, Єгипет і Елладу. Відомо, що популярну зараз систему 12-ти знаків Зодіаку колись активно використовував у своїх наукових дослідженнях Птолемей. Його праця «Тетрабиблос» і в наші дні користується великою популярністю в якості астрологічного допомоги.

Середньовічні вчені ставилися до астрології з не меншою увагою і цікавістю. А в XVIII — XIX ст. вона в буквальному сенсі отримала «друге дихання», значно примноживши ряди своїх шанувальників і прихильників.

?

Метеоритний дощ Персеїди в ніч на 13 серпня 2015

За два останніх десятиліття астрологія стала особливо популярна в колах політиків і бізнесменів. Багато з них мають персональних зоряних радників, і кожну свою дію попередньо узгоджують з ними. Цікаво, що в ряді країн, таких як Україна, Франція та Індія астрологія цінується дуже високо і навіть числиться в переліку наук з державного значення.

Тривалий час між астрологами і вченими всього світу велися дискусії щодо належності астрології до науки. Зараз окремі її складові все ж визнані науково-обґрунтованими. До них відносяться: астрономічні знання про рух планет, а також розгорнута класифікація, пов’язана з описом психологічних станів, характеру і поведінки людей, і певна систематизація подій.

Астрологія знаходиться на стику астрономії та психології, у зв’язку з чим доблесні представники «зоряної науки» найчастіше використовують у своїй лексиці професійну психологічну термінологію. Не можна заперечувати, що успіх того чи іншого передбачення (крім наявності у фахівця вузькоспеціалізованих астрологічних знань) багато в чому «зав’язаний» на його інтуїції (природного проникливості).

Існує думка, що «небесний» спеціаліст, встановивши щільне взаємодія з звернулися до нього людиною, досягає глибокого ступеня розуміння його проблем, і багато в чому чисто інтуїтивно дає правильне трактування символів певної астрологічної моделі. У свою чергу детальність, відпрацьованість і виразність символьної системи сприяють розвитку «внутрішнього чуття» астрологів, з-за чого окремі випадки зоряних прогнозів порівнянні з ясновидінням.

Стаття по темі:

Вибираємо колір 2015 року

Як би те ні було, до містичного прочитання «зоряних послань» всі люди ставляться по-різному. Одні не сумніваються в істинності або, як мінімум, у високій точності небесних прогнозів, і вдаються до допомоги астрологів в самі складні і відповідальні моменти свого життя. Інші — належать до астрології несерйозно, час від часу розважаючись прочитанням свого щоденного гороскопу. Треті ж і зовсім спростовують будь-яку можливість «зчитування» інформації з небесних світил, називаючи астрологію — вигадкою, а самих зоряних віщунів, не інакше як шарлатанами.

Як кажуть, скільки людей — стільки і думок, незаперечно лише одне — у всі часи людство прагнуло відкрити завісу таємниці свого майбутнього, бажаючи дізнатися, що уготовано йому Долею. Астрологія, в свою чергу, дозволяє «побачити» приблизні обриси майбутніх подій, тим самим готуючи людей до майбутніх змін у їх житті і допомагаючи їм обрати вірний шлях для подальшого руху.

Час загадувати бажання…

Оскільки міжнародний день астрології символізує початок нового астрологічного сонячного циклу (року), то в цей день, так само як і 31 грудня (напередодні Нового року), прийнято загадувати бажання, проводити різні ворожіння і ритуали на залучення в своє життя щастя, любові, удачі, грошового благополуччя і т. д.

Впевнена, ви не раз чули, що наші думки матеріальні. Таким чином, правильно загадуючи те чи інше бажання, ми відправляємо свій енергетично заряджений посил у Всесвіт, яка всіляко сприяє якнайшвидшої реалізації бажаного.

Ось кілька умов для якнайшвидшого втілення в життя задуманого:

  • Виберіть одне-єдине і ваше найзаповітніше бажання на даний момент часу;
  • Чітко і коротко (одним реченням) подумки сформулюйте це бажання;
  • Звернувши погляд у небо, від усього серця попросіть Всесвіт допомогти вам у досягненні поставленої мети;
  • Щоб закріпити віру в швидке виконання свого бажання, запишіть його на папір, дотримуючись початкової формулювання і всюди носіть цей лист паперу з собою;
  • Щодня подумки повертайтеся до загаданого бажанням, нітрохи не сумніваючись у його швидкому виконанні.

Звичайно, не можна пускати все на самоплив — вам особисто доведеться докласти чималих зусиль для здійснення свого потаємного бажання. Однак непорушна віра у виконання своєї мрії і незриме сприяння Вищих сил значно полегшать і істотно прискорять її досягнення!