Щоб у 2017 році кожне починання складалося успішно, а труднощі вирішувалися легко, важливо заручитися підтримкою Небес. Молитва на удачу допоможе вийти переможцем навіть з самої непростій ситуації.

Кожен рік — це час виправлення старих помилок, побудови нових планів і надій. Хтось ставить собі за мету зберегти і примножити нажите, деякі планують змінити місце роботи, а хтось і зовсім вирішується на те, щоб почати життя з чистого аркуша. Кожна мета, незалежно від свого масштабу, вимагає від людини великих витрат сил та енергії. Саме в такі моменти ми особливо нуждаемсяв допомогу і заступництво Вищих сил, заручитися підтримкою яких у всі часи допомагала молитва.

Іноді для подолання перешкод на шляху до мети не вистачає зовсім небагато — удачі. Саме про неї можна попросити Вищі сили, щоб 2017 рік став найбільш продуктивним етапом і всі мрії втілилися в життя.

Ранкова молитва на удачу

Молитва на удачу, вимовлена вранці після пробудження, дасть позитивний заряд на весь день і допоможе успішно виконати всі заплановані справи.

Господь Всемогутній, милостивий отче наш! Допоможи мені, рабові Твоєму грішного, у земних справах моїх, нехай вони послужать на славу Твою. Наверни мене на шлях істинний, не залиш мене у хвилини сумнівів. Вкажи мудрою Своєю долонею рішення вірне, просвіти світлом мудрості. Дай сміливості зробити те, що повинно мені, і не загрузнути в безодні бід. Визволи мене від гріховних спокус, вбережи від недобрих людей і неправедних вчинків. Вірую в силу і волю Твою, і всією душею Тобі вверяюсь. Амінь.

Молитва на удачу перед відповідальною справою

Найчастіше результат важливої справи залежить не тільки від прикладених зусиль, але і від обставин, на які ми не можемо вплинути. Щоб все склалося найкращим чином, варто помолитися — молитва допоможе правильно налаштуватися і прийняти найбільш правильне рішення з усіх можливих. Слід пам’ятати, що не можна підносити молитву, відчуваючи корисливі або жадібні спонукання, бажання піднятися за рахунок інших — це є одним із найбільших гріхів.

Господи Ісусе Христе, Сине Божий! На нескінченну милість Твою уповаю, благаю про допомогу Твоєї. Благослови мене на праведну справу, для мого життя важливе, щоб стало воно на благо людей. Освіти дорогу мою, щоб не затнувся я на нелегкому шляху, не звернув мимоволі з праведної дороги. Будь милосердний до земних справах моїм, ниспошли мені думка вірну, захисти від злих наклепів і гріховних помислів. Долю свою Тобі довіряю. Амінь.

Молитва на удачу Миколі Чудотворцю

Молитву про удачу можна підносити святителю Миколаю Угоднику. При житті святого його молитовні слова мали чудотворною силою. Віруючі і донині стають свідками чудес, які відбуваються молитви, зверненої до Миколі Чудотворцю.

Пресвятої Микола Угодник Божий, милосердний наш Заступник! Допоможи мені, грішному рабу Божу, в земній моєму шляху, у справах праведних, на благо людей кояться. Умоли Господа про прощення гріхів моїх вільних і невільних, настав мене на путь праведний, захисти від недоброзичливців. Просвіти світлом мудрості Своєї. На милість Твою уповаю. Амінь.

Вищі сили ніколи не залишають без підтримки того, хто про неї просить. У хвилини сумнівів і труднощів зверніться до молитви — вихід обов’язково буде знайдений, і 2017 рік стане часом удачі та здійснення мрій. Вірте в краще, і воно не змусить себе чекати.