Тетянин день — це досить відомий свято, не тільки народний, але і християнський, церковний. Він має важливе історичне значення, а також стародавні духовні витоки, які крізь час перейшли в сучасний світ.

Молитви Святої мучениці Татіані

«О, свята мучениці Татиано, прийми нині нас, моляться і які припадають до святої ікони твоєї. Молися про нас, (імена), так позбудемося усяких скорбот і хвороб душевних і тілесних і благочестне поживемо в цьому житті, і в майбутньому столітті уподоб нас з усіма святими поклонятися в Тройці славимому Богу, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.»

?

Терміново потрібні гроші? Допоможе молитва!

«О, свята мучениці Татиано! Даруй чистоту тіла і душі, вдихни любов до Божественних істин, на шлях чеснот веди нас, Ангельське охорона випроси у Бога нам. Наші рани і виразки телесныя сотвори безболісні, в злострадании терпіння даруй.
Греховныя виразки уврачуй.
Юність нашу захисти, старість безболезненну і безбедну даруй, в смертнем годині помози!
Поминай наші скорботи, і відраду даруй!
Відвідай нас, сущих у в’язниці гріха: на покаяння настави скоро, возжжи полум’я молитви! Не залиш нас сірих! Так славяще страждання твоя, возсылаем хвалу Господу сил, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»