У суботу, 28 січня 2017 року, о 03:06 ночі за московським часом відбудеться Молодик знаку Водолія. В цей час Місяць знаходиться між Землею і Сонцем, вона звернена до Землі своєю темною стороною і тому невидима. Через два дні після Молодика на вечірньому небі можна побачити тоненький серп молодого місяця. З Молодиком пов’язаний елемент таємничості. У Молодика прийнято загадувати бажання. Причому, не просто мріяти, а візуалізувати те, що ми хочемо в результаті отримати. Давайте уявимо собі, що з нами буде, якими ми станемо саме тоді, коли загадане нами виповниться. Зосередимося не на самому процесі виконання бажання, а на кінцевому результаті, на те, до чого треба прагнути.

Загадувати бажання і чітко уявляти собі його результати рекомендується протягом 1-го місячного дня. Саме в цей день нам надаються неймовірно щедрі можливості, які, якщо не втратимо, то будемо щедро винагороджені.

Як правильно загадати бажання на Місяць

Будь чітко сформульоване намір несе в собі заряд сили, так що перш ніж почати ритуал Молодика, переконайтеся, що ви дійсно готові до того, щоб все це потім отримати. Мудреці всього світу не втомлюються повторювати, що слід бути обережними зі своїми бажаннями, тому що вони можуть здійснитися. Пам’ятайте про це, загадуючи бажання під знаком нового місяця.

?

Молодик 24 жовтня 2014 року

Вплив нічного світила мінливе, місячний цикл — народження, зростання, старіння і вмирання, все це означає постійну зміну. Тому має сенс кожен місячний місяць переглядати загадані на Місяць бажання, співвідносячи їх з поточним станом справ. Для того, щоб відслідковувати ці зміни, заведіть два зошити:

В першу ви будете записувати сформульовані бажання, у другу — вклеювати і (або) малювати картинки, що відображають образи загаданого.

1. Налаштування: молитва, мантри, медитативна музика, глибоке дихання, трав’яні настої з м’ятою, ромашкою, ароматичні палички, свічки. Тихе спокійне місце.

2. Поставте в зошиті дату проведення церемонії. Далі напишіть:

«Я готовий(а) прийняти загадане у своє життя,
заради свого блага і блага всіх тих,
кого це стосується».

Потім починайте записувати свої бажання. У список може входити будь-яку кількість пунктів. Головне, щоб ви дійсно цього хотіли і були готові прийняти в своє життя все загадане. Цей щоденник — територія вашої мрії, не обмежуйте себе. Записуйте все — від дрібниць до заповітних бажань.

3. Якщо протягом наступного після церемонії місячного місяця виповниться хоча б одне з записаних в зошит бажань, знайдіть хвилинку і перепишіть список заново. Залиште колишню запис незайманою, не викреслюйте нічого, просто новий варіант списку буде на пункт (або два, або скільки виповнилося) коротше. Якщо відчуваєте, що в отриманому новому списку якийсь пункт не відповідає зміненим обставинам — вносьте виправлення.

?

Молодик у січні 2017: коли стригти волосся?

4. У другу зошит треба збирати (вклеювати, малювати) різноманітні картинки, так чи інакше відображають загадані бажання. Це може бути як фізичні візуальні образи бажаних речей, так і образи загальної атмосфери, яку вам хотілося б створити в своєму житті. Основа закладається в Новолуння, але матеріал добре б переглядати протягом місяця, щоб підтримувати в актуальному стані.

Не забудьте: все тече, все змінюється

Кожен новий місячний місяць переглядайте обидві зошити. Проводите підготовчі дії, які допоможуть вам налаштуватися на спілкування зі своїм внутрішнім «я» і почути тихий голос потаємних бажань (молитва, медитація, релаксація — в залежності від погляду на життя).

Щоб наситити свої бажання місячної енергетикою, необхідно забезпечити постійно змінюється потік подій.

Список кожен місяць повинен оновлюватися — і чим більше, тим краще. Місячний принцип не сприяє стабільності і незмінності.

Рада — включати у свої списки крім чогось глобального, дрібні радості зразок квитків на концерт, зустрічей з друзями, планів на вихідні.

Вам може здатися, що це занадто незначна для такого заходу як ритуал Молодика, але я вам нагадаю, що рік складається з місяців, а місяць — з днів. І кожна мить має значення для загальної картини речей. Нехтуючи маленькими радощами в очікуванні великого дива, ми, самі того не знаючи, можемо заважати втілення цього дива в життя.

?

Молодик у лютому 2017: коли і як загадувати бажання?

Місячні цикли — повторюване явище. Кожен місяць місяць помирає і народжується знову. Ви ж, переписуючи з місяця в місяць одне-єдине бажання, власноруч позбавляєте себе можливості отримати приплив коштів і задоволення з якихось інших джерел, які могли б для вас розкритися, якщо б ви подумали, що ще в світі може доставити вам радість.