Кожна з нас володіє якоюсь магією, якою користується щодня, сама того не помічаючи. Хочеш дізнатися, у чому твоя чаклунська сила?

 

ОВЕН

Дар Овна — завжди опинятися в потрібному місці в потрібний час. А в непотрібному місці — не надаватися. Може бути, саме цим даром і пояснюється та сама імпульсивність, яка властива всім дівчатам-Овнам.

Так що, якщо Овен з вами мило розмовляє, і раптом раптово посилає вас до біса і різко йде — не треба ображатися. Краще теж різко зробити ноги з цього проклятого місця. Не виключено, що прямо зараз вам на голову щось звалиться. А дівчина-Овен вас про це не попередила. Але не зі зла, повірте. Вона про це не думає, вона просто робить. А там, куди вона втекла, напевно, тепло і смачно.

 

ТЕЛЕЦЬ

Всі знають, що Тельці по суті своїй — чесні, добрі і шляхетні люди. Тому ніхто навіть не здогадується, що дар Тільця — прокляття. Дівчина-Телець ніколи не кидає в серцях «Та щоб ти здох!», бо знає: а мало що візьме й здохне. Звичайно, ніхто по?справжньому не вмирав. Зате деякі боляче падали зі своїх високих місць виключно тому, що Телець прокляла їх. Тобто, тому що дівчина-Телець на них за щось серйозно образилася.

Але варто зауважити, що ображати дівчину-Тельця потрібно довго і наполегливо, всіляко показуючи, що ви свідомо їй шкодити. Та й дар їх чаклунський працює в обидві сторони: Тельцю не складно начаклувати всяких життєвих благ своїм близьким. Для хороших людей нічого не шкода!

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки майстерно володіють тим, що вважається не зовсім і магією. Дівчата-Близнюки — природжені гіпнотизера. Справжні, не побоїмося цього слова, ляльководи, здатні підкоряти своїй волі оточуючих і примушувати їх робити те, що завгодно Близнюкам.

На щастя, Близнюкам зазвичай не завгодно дійсно нічого поганого. Їм зазвичай завгодно веселитися. Так що, якщо ви вчора пили з дівчиною-Близнюком гарячливе, сьогодні з ранку краще приховайте куди подалі. І прізвище на всяк випадок змініть. І країну.

 

РАК

У дівчат-Раків дуже милий і добрий дар: у них легка рука. За що б вони не бралися — у них все виходить легко і невимушено, а ще дуже, дуже красиво. Особливо Ракам подобається керувати світом рослин і зцілювати болящих. І якщо у дівчини-Раку немає особистого садка, то вона розведе собі сади на всіх підвіконнях. А якщо вона раптом не лікар і не медична сестра, то вона все одно буде лікувати всіх навколо.

І все у неї вийде: суха паличка, встромлена в землю її рукою, назавтра ж розквітне, а який-небудь болезный товариш від її ніжної турботи миттєво підніметься на ноги і побіжить по своїх справах. Хоча, можливо, він просто побіжить куди-небудь подалі від цієї самої ніжної турботи. Якої, зізнаємося чесно, буває забагато.

ЛЕВ

Левиці завжди грають по?крупному, і до магії це теж відноситься. Всяка нісенітниця типу дару ясновидіння і прогнозів їх не цікавить, це дрібно. Левиці вміють посилати запити в небесну канцелярію безпосередньо.

Без шаманських танців з бубнами. Левиця просто чогось бажає, і дороге світобудову негайно їй все це посилає. Але це отримує тільки Левиця. Виконувати чужі бажання їй не дано. І не дуже-то і хотілося.

 

ДІВА

Дар Діви — телепатія. Чужі думки Діви читають, як відкриту книгу, і не тільки думки: деякі ще й подумати не встигають про що-небудь, а Діва вже знає, що вони, по-перше, зараз подумають, а по-друге, потім і зроблять. І вона навіть знає, як саме.

Правда, самі вони зневажають людей з містичним мисленням і в магію не вірять. Вони вважають, що якщо б всі роззули очі і почали користуватися головою за призначенням, то навколо були б одні телепати.

 

ВАГИ

А ось дівчата-Ваги — справжні провидиці. Ваги це знають, а тому із задоволенням беруться за тлумачення снів, ворожіння на картах і на кавовій гущі і готові пророкувати всім бажаючим абсолютно безкоштовно, по доброті душевній. Але ми, чесно сказати, не радимо звертатися до Ваг з цих питань.

Тому що Ваги всім передбачають кошмари, локальні апокаліпсиси, мор, голод, страх і чуму. А нічого доброго вони ніколи не передбачають. Не тому, що Ваги — похмурі типи, а рівно навпаки: дівчата-Терези обожнюють хороші новини і бажають, щоб все хороше залишалося сюрпризом. А інакше, на їх думку, нецікаво.

 

СКОРПІОН

Всі знають, що Скорпіон — самий містичний знак зодіаку, і всі вважають, що дівчата-Скорпіони — справжні відьми. Тільки ніхто не розуміє, що ж це насправді означає. А дар Скорпіона — веліти нечистю. Ні, звичайно, ніякої нечисті насправді не буває: жодних будинкових, ніяких лісовиків.

Але це у всіх інших знаків не буває, а у Скорпіона є цілий пантеон внутрішніх демонів. І наше з вами щастя в тому, що дівчині-Скорпіону зазвичай вдається тримати їх у вузді. Тому що, коли її внутрішні чудовиська вириваються на свободу — починається страшне.

СТРІЛЕЦЬ

Дар Стрільців — втілювати мрії. У Стрільців в голові цілий каталог красивих, детально опрацьованих зображень, які завжди стають реальністю. Рано чи пізно, так чи інакше. І в цьому є проблема. Тому що пізно дівчині-Стрільцеві не треба, і інакше вона теж не бажає. Але зробити з цим вже нічого не може.

Зате, на відміну від Левиць, Стрільці вміють втілювати і чужі бажання. Правда, картинка про чужі бажання у них теж своя. І нема чого обурюватися, вона так бачить!

 

КОЗЕРІГ

Козероги і магія — речі несумісні. По?перше, жодна дівчина-Козеріг не вірить у всю цю нісенітницю, а по-друге, навіть якщо вона раптом повірить, то все одно не зрозуміє, навіщо це потрібно. Де гарантії, що це спрацює, а? Немає гарантій? До побачення. А самі вони абсолютно невразливі.

Ніяке страшне колдунство на них не діє. Навіть скорпионье. Просто тому, що як же може діяти те, чого немає?

 

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв надзвичайно ніжні стосунки з прикметами. В прикмети, які обіцяють гарне, Водолій вірить, і вони неодмінно збуваються. Крім того, Водолії вміють придумувати власні прикмети буквально на рівному місці, в той самий момент, коли їм навіщось потрібна удача.

Зате погані прикмети у дівчини-Водолія збуваються, але не так, як у всіх. А тому, що вона тлумачить їх однозначно: це до грошей. Кішка перебігла дорогу — до грошей. Дзеркало розбилося — до грошей. І до речі, це теж збувається.

 

РИБИ

Дар Рибок — любовна магія. Жодна Рибка не вміє варити кашу, борщ і компот: що б вона не варила — все одно виходить приворотне зілля вбивчою потужності. Деяким досить навіть не пробувати, а разочок понюхати — і все, клієнт готовий. Тепер він буде все життя тягатися за Рибкою, захоплено мыча і безглуздо обертаючи очима, відволікаючись лише на заробляння грошей: любовне зілля Риб саме так і діє.

Приворожених чоловіків, по-перше, в принципі не бачить інших панночок, а по-друге, висловлює свої почуття в матеріальному еквіваленті, закидаючи Рибку подарунками. Тому що терпіти закоханих бовдурів просто так, без подаруночків Рибка не стане!