Риби і Телець

Земля і Вода проводять багато часу разом, як і ця пара. Емоційність і глибина Риб можуть допомогти занадто практичному Тельцю розширити його/її горизонти. У свою чергу, Телець дисциплінує і вкаже напрям мрійливим, чутливим Рибам.

Терези та Овен

Ці двоє — соціальні метелики, і це робить їх сильними і щасливими разом. Якщо ви коли-небудь були на великій вечірці, швидше за все, ця пара організовувала її!

Овен і Близнюки

Відмінна пара, як фізично, так і інтелектуально. Вогонь і повітря потребують один одного і можуть добре працювати разом для спільної мети.

Скорпіон і Рак

Це два досить пристрасних знака. Їх глибокий зв’язок сильна і любов взаємна. Вони обидва потребують захисту, тому разом будуть відчувати себе в безпеці в цьому суєтному світі.

Стрілець і Лев

А тут жарко. Ці знаки вогню — великі любителі пригод, і просто не можуть всидіти на місці. Тримайтеся подалі від вогню в походах, від лісових пожеж тощо.

Діва, Водолій

Протилежності притягуються, і коли це відбувається, настає блаженство. Діва — теоретична й аналітична, в той час як Водолій — емоційний і веселий. Вони тримають один одного в тонусі, не чекаючи, що один зміниться заради іншого.

Козеріг і Телець

Ця пара — локомотив продуктивності. Як говориться: «будь босом, зустрічайся з босом, побудуй свою імперію». Ця пара, швидше за все, реалізується краще будь-якої іншої пари зодіаку.

Риби і Скорпіон

Цю пару чекає запаморочливий секс, який не зрівняється з тим, що було з іншими знаками.

Близнюки і Діва

Ця пара — інтелектуальний оргазм. Вони можуть обговорювати все на світі і глибоко цінують це. Якщо вони пам’ятають, що потрібно ще й виражати свої почуття, то вони будуть дуже щасливі.

Овен і Козеріг

Це виграшна комбінація двох пристрасних і практичних людей. Правильність і структурність Козерога змішується з пристрастю Овна і створює ідеальну пару.

Телець і Скорпіон

Ще одне прекрасне поєднання Землі і Води. У цієї пари є те, що потрібно, щоб бути вільними, але разом. В цьому союзі дуже багато любові і пристрасті!

Близнюки і Терези

Ця пара — дотепність і чарівність. Ще один прекрасний інтелектуальний союз.

Близнюки — нейтральні і нерішучі. Ваги — також нейтральні, але можуть зриватися. Коли ці двоє знаходять один одного створюється дуже хороший союз.

Овен і Стрілець

Від цієї пари виходять тонни енергії. Ці два знаки вогню запалюють один одного пристрастю скрізь.

Діва, Телець

Любов до Діви — це щось особливе для Тельця. Тримайте і не відпускайте один одного.

Риби і Рак

Це приклад пристрасті і справжньої, міцної любові. Рак дуже романтичний, а Риби настільки глибокі і емоційні, що цей роман варто оцінити.