Святки — прекрасний час для того, щоб будувати плани, бажання загадувати, гадати і ворожити на майбутнє — про прийдешнє тонкий світ питати. Під час Святок здавна дівчата ворожили на свою долю, на судженого, на заміжжя, на весілля і дітей. У нас зібрана підбірка святочних ворожінь онлайн. Вважається, що в цей час відкривається небо і людям приходить сама точна інформація про майбутнє.

Ворожіння на відносини

Це гадання на святки допоможе дізнатися про майбутнє відносин з коханою людиною. У ніч на старий новий рік візьміть тарілку, налийте в неї води і насипте по дрібці цукру, солі та золи. Добре все перемішайте. Потім покладіть у воду прядки волосся своїх і коханого і залиште їх на ніч. Вранці подивіться, що з ними стало. Якщо прядки з’єдналися — значить ваші стосунки складуться якнайкраще, якщо ні — ваші шляхи в новому році розійдуться.

Ворожіння на виконання бажання

Для цього гадання вам знадобляться два чистих склянки. В один з них наберіть трохи більше половини води. Напередодні старого нового року загадайте бажання, а потім почніть переливати воду з однієї склянки в іншу. Закінчивши, погляньте на стіл, над яким ви це робили. Якщо на ньому залишилося дві-три краплі вологи або зовсім нічого немає — бажання збудеться. Якщо ж води розлилося набагато більше, задумане навряд чи здійсниться.

Ворожіння на чотирьох склянках

Потрібно чотири склянки, які треба наповнити до половини водою. У перший стакан додайте пів чайної ложки цукру, у другій -стільки ж солі, в третій покладіть хліб, а в четвертий опустіть кільце. Потім відверніться, попросіть, щоб вам зав’язали очі, і оберніться навколо своєї осі 2 рази. В цей час ваш друг або ваша подруга має переставити місцями склянки.

Читайте також:

Ворожіння на Старий Новий Рік 2017

Зупинившись, виберіть один з них. Якщо взяли склянку з цукром, значить, новий рік буде багатим на щасливі моменти, принесе гармонію в особистому житті і успіх у грошовій сфері. Якщо у склянці виявилася сіль — у новому році будьте готові до зустрічі з труднощами, доведеться поборотися за успіх, домагатися всього своєю працею. Склянку з хлібом обіцяє хороший прибуток в новому році, фінансова сфера буде в повному порядку. Ну а кільце говорить про швидке заміжжя (одруження) або ж поповнення в сімействі.

Святочне ворожіння на дзеркалі

Потрібно взяти невелике дзеркало, облити його водою і рівно опівночі винести на мороз. Коли на поверхні з’являться візерунки, занесіть дзеркальце в будинок і уважно його роздивіться.

Якщо на ньому видно кола — значить, весь рік будете жити в достатку, якщо помітили ялинову гілку — доведеться багато працювати. Квадрати передвіщають різні життєві труднощі, а трикутники обіцяють велике везіння і успіх у будь-яких справах.

Ворожіння на аркушиках

Напишіть свої заповітні бажання на 12 аркушах, додайте один порожній і покладіть під подушку в ніч перед Різдвом. На наступний ранок дістаньте навмання один — бажання, яке там написано, обов’язково здійсниться в новому році. Ну а якщо вийняли порожній лист, задуманому не судилося збутися.

Ворожіння на бажання під Старий Новий рік

За пару хвилин до настання старого Нового року напишіть на папері бажання. Коли почнуть бити куранти, підпаліть листок. Встигне догоріти в старому році — бажання неодмінно збудеться, згорить вже в новому — навряд чи здійсниться.

Ворожіння на майбутнього чоловіка

Щоб побачити свого майбутнього чоловіка, споконвіку дівчата вдавалися до наступного ворожіння. В ніч перед Різдвом незаміжня дівчина повинна перед сном покласти під свою подушку ножиці і хліб. Після цього можна ні з ким розмовляти, а треба відразу ж лягати спати. У сні ви обов’язково побачите майбутнього чоловіка.

А щоб не забути вранці сон, прокинувшись не дивіться у вікно, а постарайтеся як можна більш чітко запам’ятати побачений у сновидінні образ судженого.

Ворожіння під старий новий рік з дзеркалом і графином

У ніч з 13 на 14 січня поставте прозорий скляний графин з водою на рівну поверхню. Позаду нього має бути дзеркало, а з боків три палаючі свічки. Як тільки годинник проб’є північ, уважно вдивіться в дзеркало крізь графин. Швидше за все, ви побачите в ньому те, що чекає вас в майбутньому році.

Ворожіння для вагітної на стать дитини

У святочні вечори вагітні з допомогою простого ворожіння дізнавалися, хто у них народитися — хлопчик чи дівчинка. Для цього візьміть голку і просмикніть в неї нитку довжиною близько двадцяти сантиметрів. Якщо над долонею голка рухається по колу — буде дівчинка. Якщо похитується з боку в бік — чекайте хлопчика.

Святочне ворожіння на воску

В один із святкових вечорів розтопіть віск і вилийте його в глибоку тарілку з холодною водою. Віск швидко застигне, і з’являться обриси предметів, за якими можна судити про майбутнє. Так, підкова обіцяє велику радість, зірочка — отримання довгоочікуваного известия. Ці фігурки можна зберігати і носити з собою як талісман. Якщо ж вам важко визначити форму, покличте на допомогу фантазію. Вона напевно вам що-небудь підкаже.