Прийнято вважати, що найкраще сумісні знаки однієї стихії — Вогню, Землі, Повітря або Води. А ось причиною конфліктів може стати характер різних знаків Зодіаку: наочний тому приклад — ці шість пар з різних планет.

ОВЕН — КОЗЕРІГ

Овен — вогненний знак активних людей, які надають великого значення фізичній стороні життя. Овни наділені великою відвагою, хоча часом проявляють необережність, а в складних відносинах — образливість або навіть бажання помститися. Народжені під цим знаком, люблять зміни і швидко до них пристосовуються. Навпаки, стабільність ризикує їм здатися нудною, стримує і монотонною.

Козеріг — справжнє дитя Землі, втілення практичного сенсу. Він завжди прагне досягти намічених цілей і старанно готує для цього кошти. Таким чином, цей знак зазвичай вважають одним з найбільш наполегливих та завзятих. Народжені під знаком Козерога також наділені змагальним духом — можливо, навіть більшою мірою, ніж Овни, і таке суперництво може стати серйозною перешкодою для гармонії в парі. На відміну від Овна, Козерога великі амбіції, які постійно ведуть його вперед і вгору по службових сходах. Ще одне можливе джерело конфліктів — пристрасть до пригод, якої відрізняються Овни, і яка навряд чи сподобається трохи консервативним Козерогам.

ТЕЛЕЦЬ — ЛЕВ

Телець — з тих, кого у відносинах нерідко називають власниками; в цілому він наділений досить сильним і прямолінійним характером. Народжений під цим знаком людина як правило володіє розвиненим естетичним почуттям: він помічає і цінує все прекрасне в тому, що його оточує. Тельці практичні і раціональні, однак їх не можна назвати запеклими матеріалістами. У професійному плані вони не завжди амбітні, зате для них важлива приємна робоча обстановка. Їх головні цінності в житті — це сім’я і хороші друзі.

Лев у відносинах — точно такий же великий власник: ні при яких умовах він не готовий розлучитися зі своєю здобиччю. А там, де зустрічаються такі сильні і однополярні відчуття, легко може спалахнути полум’я ревнощів. До того ж Леви обожнюють захоплення оточуючих, вони звикли блищати серед натовпу — і це тільки підливає масла у вогонь. У конфліктах обидва партнери прагнуть залишити за собою останнє слово, а левова гордість стикається з упертістю, яким відрізняється Тілець.

БЛИЗНЮКИ — РИБИ

Близнюків зірки наділили дуже відкритим і товариським характером. Їм дуже подобається бути в центрі уваги, вони вміють привернути до себе симпатію оточуючих. Близнюки вміло ведуть переговори, але якщо їм не вдається домогтися свого напряму, вони скористаються хитрістю або навіть можуть вдатися до обману. Характер народжених під цим знаком, можливо, не самий романтичний, зате спонтанний і радісний. Близнюки люблять пригоди і далеко не відразу готові вступити у серйозні стосунки.

Риби не уявляють собі щасливого життя в парі без відносин, в яких партнеру можна цілком довіряти. Якщо самі вони закохані, то часто готові піти на поступки і компроміси. На жаль, їх турботу і делікатність не завжди здатні оцінити Близнюки — і це може викликати у Риб прикрощів і розчарування.

РАК — ВАГИ

Рак дуже прив’язаний до своїх близьких, хоча зірки наділили його характер і деякою часткою егоїзму. Якщо не все йде так, як йому хочеться, народжений під цим знаком людина іноді здатний виявити такі риси, як авторитарність, жорсткість, похмурість. Раками нерідко керують їхні емоції; насамперед вони прислухаються до своєї інтуїції — і тільки потім до голосу розуму. Компроміси даються їм нелегко — навіть, якщо це необхідно для блага коханої людини.

Ваги мають репутацією романтиків, але насправді цей знак непогано орієнтується в реаліях повсякденного життя. Терези завжди віддадуть перевагу красиву річ, але не забудуть при цьому і про її матеріальної цінності. Питання фінансів чи естетики може викликати конфлікт між партнерами — де кожен буде прагнути настояти на своєму, не до кінця розуміючи і приймаючи відповідальність за свої слова і вчинки.

ДІВА — ВОДОЛІЙ

Діва — це знак, наділений великим почуттям реалізму і ідеальної організованістю. Для ділового життя ці якості підходять чудово, але в особистих стосунках вони повинні бути врівноважені доброзичливим спілкуванням і душевною теплотою. Кар’єра для Діви дуже важлива, хоча народжені під цим знаком люди вміють поєднувати її з добре налагодженою сімейним життям.

Водолій по своїй природі — мрійник. Звичайно, якщо буде потрібна допомога, близькі можуть на нього розраховувати, але основну частину часу він схильний витати в хмарах. У нього багата уява, креативні здібності і досить великі професійні амбіції. В цілому таким партнерам досить складно один одного зрозуміти — вони буквально живуть у різних сферах.

СКОРПІОН — СТРІЛЕЦЬ

Скорпіон знаходиться під впливом стихії Води, а тому досить легко адаптується до нових ситуацій. Цей знак наділений шармом і сексуальністю; нерідко в любовних відносинах у такої людини багато партнерів, які змінюють один одного протягом усього життя. В людях його особливо приваблює характер і інтелект, хоча перше і дуже важливе для нього — судження він часто виносить, дивлячись на зовнішність. Харизматичний, проникливий і трохи таємничий Скорпіон без праці завоює серця тих, хто йому цікавий.

Стрілець — навпаки, вогненний знак. Він відкритий і товариський; навіть у великій компанії його важко не помітити, однак він рідко прагне до того, щоб опинитися в центрі загальної уваги — просто це не доставляє йому особливого задоволення. Як і Скорпіон, Стрілець володіє яскравим, сильним характером, а тому основною проблемою в такій парі може стати постійна боротьба самолюбства.