Чи були ви коли-небудь у відносинах, коли що б ви не робили-нічого не виходить? Ось начебто і ви любили один одного, але постійно відбувалися сварки? І зрештою, після образ і розчарувань, ви розлучалися.

Астрологи стверджують, що можна заздалегідь дізнатися-виходити у вас стосунки чи ні. І таким чином уникнути багатьох розчарувань. Завдяки астрології можна прояснити – до чого потрібно бути готовими, якщо ви вступаєте у відносини з несприятливими для вашого знака людьми.

Ці 12 пар-найбільш невдалі пари за гороскопом. Їм дуже важко бути разом і не сваритися. Читайте цю статтю і дізнайтеся самого несприятливого партнера для свого знака Зодіаку.

Овен і Телець

Овни надзвичайно вольові, а Тельці вперті, тому коли виникає проблема, її може бути дуже важко вирішити. Телець постійно хочуть знати, на якому етапі відносин він знаходяться, а це сильно дратує Овна. При розставанні Овен хоче просто піти і забутися, а Телець вічно вимагає пояснень.

Телець і Стрілець

Телець вважає за краще проводити час в спокійній домашній обстановці, а Стрільцю постійно потрібні якісь пригоди. Тельці просто не витримують величезної енергії Стрільців. Та й останні зазвичай не приймають все всерйоз і мають за плечима багатий досвід відносин.

І Козеріг близнюки

Цей союз — справжня катастрофа. Близнюки дуже люблять веселощі і постійні розмови, а Козероги дуже працьовиті і люблять планувати кожну деталь свого життя. Козерогам не властива спонтанність, що дуже набридає Близнюкам.

Рак і Водолій

Раки більше домосіди, а Водолії волелюбні. Ракам потрібно знати і відчувати, що їх люблять, бо їх буде дратувати схильність Водоліїв прямо вказувати на помилки і критикувати.

Лев і Скорпіон

Скорпіон не буде хвалити і робити компліменти Леву, які йому потрібні. Леви вважають себе дуже прекрасними, що не підходить Скорпіонам, які зазвичай ревниві.

Діва і Стрілець

Ніхто з них не схильний до серйозних стосунків. Стрільці занадто безтурботні (на думку Дів) і не думають, як їх вчинки можуть зачіпати почуття інших. Коли вони зникають на кілька тижнів, це не нормально для Дів.

Ваги і Діва

Діви схильні критикувати Ваги, що змушує тих сумніватися в собі. Діви завжди повинні бути праві, і це сильно діє на нерви.

Скорпіон і Овен

Це дуже вибухонебезпечний і напружений союз, який хороший, якщо ви герої шекспірівської п’єси, але не для реального життя. Обидва знака сильні, вольові, хочуть мати абсолютний контроль і бути на вершині.

Стрілець, Козеріг

Стрільці завжди будуть дорікати Козерогів, що ті не дають їм достатньо свободи для веселощів. Крім того, між цими знаками мало сексуального тяжіння.

Риби і Діва

Риби — це самий мрійливий і чуттєвий знак Зодіаку, а Діви дуже практичні і приземлені. Так, протилежності притягуються, але у вашому випадку це конфлікт інтересів. Риби, не позбавляйтеся від Дів у вашому житті, тому що у вас може бути відмінна довговічна дружба.

Водолій і Телець

У цих знаків не може бути нормального спілкування. Телець буде пручатися і стояти на своєму, що тільки відштовхне Водолія. Водолії такі богемні і незвичайні, в той час як Тельці більш материалистичны і консервативні.

Близнюки і Рак

Цей союз може вийти, якщо в обох є гарне почуття гумору. Близнюки люблять спілкування та відпочинок, а Раки — сидіти вдома, але якщо ви проявите трохи більше терпіння і поблажливості, все може вийти. Це не найгірший варіант, але у нього є свої нюанси.