Найщасливіші спілки зодіакальних пар

 

Починаючи розмову про те, представники яких зодіакальних знаків найбільш добре сумісні, а, отже, щасливі у шлюбі, необхідно зробити одне важливе застереження.

Справа в тому, що сінастрія (галузь астрологічної науки, що займається питаннями міжособистісних відносин) однозначно вважає: ступінь успішності кожного шлюбу, якби він не зареєстрованим або «цивільним», залежить не стільки від знаків Зодіаку подружжя, скільки від їх індивідуальних гороскопів і їх поєднання між собою. Іншими словами, для однозначного і повної відповіді на питання про те, наскільки пара людей підходить один одному в якості можливих подружжя, астролога необхідно скласти і проаналізувати гороскопи народження кожного з них, а головне шляхом «накладання» побачити точки і способи взаємодії цих людей.

Багато в чому саме з цієї причини люди, читаючи популярні книги і статті про сумісність знаків зодіаку, іноді дивуються, чому вони щасливі у шлюбі, хоча їх знаки говорять про протилежне, ну і навпаки.

Тим не менш, безперечним залишається той факт, що сумісність різних представників Зодіаку за їх знаками — це якась відправна точка у вирішенні питання про перспективу їх союзу і, при певному збігу обставин, може дати достатні підстави для висновку про те, чи буде вдалий, посредственен або нещасливий шлюб.

Тепер же, усвідомивши вищесказане, пропоную перейти до питання про «рекомендованих» астрологією шлюбних і любовних спілки за знаками Зодіаку.

Такими є шлюби між людьми, народженими під знаками, так званого «секстиля», ось вони:

 • Овнам підійдуть Близнюки і Водолії,
 • Тельцям — Раки і Риби,
 • Близнюкам — Леви і Овни,
 • Ракам — Діви і Тельці,
 • Левам — Ваги і Близнюки,
 • Дівам — Скорпіони і Раки,
 • Терезам — Стрільці і Леви,
 • Скорпіонам — Козероги і Діви,
 • Стрільцям — Водолії і Ваги,
 • Козерогам — Риби і Скорпіони,
 • Водоліям — Овни і Стрільці,
 • Рибам — Тельці і Козероги.

Всі ці знаки пов’язані між собою різноманітними поєднаннями характерів і цілей: де треба, вони доповнять один одного, а де необхідно буде настільки схожі, що посилять потрібний ефект взаємодії до межі.

До речі, дуже символічно і наочно демонструє їх сумісність, в числі іншого, і той нюанс, що серед цих пар зустрічаються поєднання стихій або «Вогонь-Повітря», або «Земля-Вода». Вловити весь символізм такого союзу не складно: вогонь не може жити без повітря, а земля не народжує життя без води. Втім, це лише один з моментів сумісності «секстильных» знаків.

Зараз же пропоную звернутися до тих основних рис, на яких тримається кожен з наведених спілок.

Овен-Близнюки

Ця пара відрізняється своїм теплим внутрішнім вогнем, дитячим запалом і заповзятливістю. Один одного вони бачать щирість почуттів і готовність піти рука об руку хоч на край світу. А для оточуючих ці двоє стають втіленням молодості, азарту і непосидючість.

Телець-Рак

Це «класична» тиха, абсолютно стабільна сімейна пара, яка живе своїм власним життям заради будинку і дітей (яких у них може бути багато!). Вогонь їх любові не надто яскравий, але він горить повільно, як свічка, згасаючи лише після смерті обох з подружжя.

Близнюки-Лев

Мабуть, найяскравіша пара Зодіаку. Блиск цієї пари здатний засліплювати оточуючих, які побачивши їх разом, можуть тільки тихенько заздрити. Але найголовніше, що за їх зовнішнім іміджем ховається, з одного боку, чесне обожнювання партнером-Близнюком свого «царя або царівни» і, з іншого боку, розуміння партнером-Левом, що він вже ніколи не зможе без свого милого балакучого Близнючки.

Рак-Діва

Ця типова пара домовитих сім’янинів, рідко з’являються в суспільстві, а все більше зайнятих своїми сімейними справами, облаштуванням квартири або дачної ділянки. Іноді вони здаються оточуючим дріб’язковими і надмірно замкнутими, але насправді їм просто ніхто крім них самих не потрібен. До речі, ця пара становить найкращих вихователів в Зодіаку.

Лев-Ваги

Теж, безперечно, дуже красива пара. Від них буквально віє обоянієм і добротою до всього світу. І зазвичай вони найбажаніші гості у своїх знайомих і родичів. Дуже важливо, що в цій парі Ваги зуміли знайти ключ до приборкання свого егоцентричного Лева, який, у свою чергу, надав такої необхідної їх партнерові рішучості і впевненості у власних силах.

Діва-Скорпіон

Пара, тверезо сприймає життя, готова критично ставитися, а головне адекватно сприймати недоліки один одного, взаємних виправленням яких вони, не втрачаючи сил, і займаються все спільне життя. В результаті чого, з роками, і виходить дивовижний, люблячий союз відданою Діви і забув ревнощі пристрасного Скорпіона.

Ваги-Стрілець

Одного разу зустрівшись, і подружніми узами шлюбу свої життя, ці люди жодного дня не перестають вчитися один у одного або спільно чогось одного. Відрізняючись однаковим, позитивним сприйняттям світу вони стають надійною опорою один одному. А головне, відкривають незнані до цього бажання: Стрілець — стати більш «домашнім» і піклуватися про своїх ніжних Вагах, а Ваги — прощати своєму вітряного Стрільцеві надмірне волелюбність, приучаясь чекати стільки, скільки буде потрібно.

Скорпіон-Козеріг

Пара безприкладна по своїй внутрішній силі. Ці хлопці стоять горою один за одного і, якщо когось з них образили, — здатні перетворитися на «термінатора», щоб виручити свою половинку з біди, а головне помститися. Вообщем нещасні ті люди, які захочуть стати ворогами цієї пари. Всередині ж їх сім’ї панує мир і лад, так як Козеріг своєчасно гасить, переливаються через край емоції Скорпіона, а той робить життя свого партнера значно більш насиченою фарбами почуттів і плотських задоволень.

Стрілець-Водолій

Цю пару буває не так просто застати вдома: вони зайняті реалізацією спільних ідей де-небудь в Китаї, то просто вирушають в черговий спільний круїз. Їх прагнення до нового і незвіданого несе їх по хвилях спільного життя в одному човні. А взаємне прагнення до свободи змушує їх з розумінням ставитися до можливих інтрижок один одного, після яких обоє з подружжя обов’язково повертаються додому, з розумінням того, наскільки дорогі один одному.

Козеріг-Риби

Цей союз реаліста з романтиком виявляється дивно гармонійним з тієї причини, що Риби вносять в життя свого серйозного партнера казку і так необхідну йому безмежну любов, Козероги ж дарують Рибам тверду матеріальну основу, захист та впевненість у завтрашньому дні. Іноді такі союзи можуть нагадувати шлюби за розрахунком, але це не так, адже «за очі» ця пара демонструє дитячу закоханість. Ну а, якщо жінка-Риба подарує своєму чоловікові спадкоємця-Козерогові, він буде носити її на руках до кінця життя.

Водолій-Овен

Пара, яка не шукає легких шляхів, йде своєю дорогою і плювати вони хотіли на тих, хто каже, що їх сім’я виглядає незвично. У цьому союзі, крім любові присутня рідкісне взаємоповага, що для пари таких індивідуалістів нечасте явище. Спробуйте сказати одному з подружжя, що-небудь неприємне про їх партнера — ви відразу дізнаєтеся про себе багато «нового» (від Водолія) або отримаєте по обличчю (від Овна).

Риби-Телець

Це подружжя, упиваються красою один одного, будь вона зовнішньої або внутрішньої. Як правило, Тельці виконують в цій парі роль глави сім’ї та забезпечують її матеріальну сторону, Риби ж дбають про духовний наповнює їх шлюбу. Звідси і походить їх гармонія. До речі, такі союзи характерні для щасливих шлюбів людей мистецтва або завзятих колекціонерів яких-небудь предметів старовини.