Всі любителі астрології зазвичай говорять, що їх характеристики знака збігаються з особливостями їх особистості. Але зазвичай так відбувається тому, що гороскопи складають люди, які лише хочуть вам догодити. Приємно ж вірити у приємні для себе речі. В цей раз все буде навпаки.

 

ОВЕН

В основному ви – мавпа. Овни імпульсивні, агресивні і створюють багато шуму. Вашому характеру не вистачає глибини, тому багато людей вважають, що ви – «фальшивка», що грає на публіку. Багато хочуть знати, що у вас голові, але правда в тому, що в ній – майже нічого немає. Ваша здатність спрощувати реальність редуктора, тобто ви спрощуєте світ не для того, щоб він став більш зрозумілим оточуючим, а для того, щоб він був зрозуміліше особисто вам. Але відсутність далекоглядності робить вас наївним.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ви нудний і дрібний власник. Але найгірше те, що Тельці – найупертіші істоти на планеті. «Моє, моє, моє!». Ось чому ви так любите грати в «Монополію». Гроші стали вашим життям, хоча про це не говорять оточуючі.

 

БЛИЗНЮКИ

У вас синдром дефіциту уваги? Ви можете заперечити, але головна характеристика цього знака Зодіаку – повна нездатність зосередитися і заспокоїтися. У вашій голові постійно проноситься потужний вихор самих різних думок. І ви навіть не в змозі не те що запам’ятати їх, але навіть усвідомити. Загалом, це ще гірше, ніж порожня голова. Ви – справжній майстер по створенню повного хаосу і безладу. Близькі напевно вважають вас нестерпним.

 

РАК

Ви так і не виросли. Раки в принципі не виростають і залишаються дітьми на все життя. А ще ви не вмієте стримувати емоції. Та що там – взагалі не вмієте контролювати свої емоції. Все ваше життя – суцільний нервовий зрив. Тому не дивуйтеся, якщо близькі вважають вас істеричкою. А ще ви егоїстичні. І настільки вимогливі до себе, що перетворюєте на пекло не тільки життя оточуючих, але і свою власну. «Чому я? Чому знову я? Ніхто не дбає про мене. Я так нещасна», – постійно думає Рак.

ЛЕВ

У світі немає більш неуважних людей, ніж Леви. Вони завжди зайняті тільки собою і залученням уваги оточуючих. Ви справді вважаєте себе єдиною людиною, гідним похвали і уваги більше інших? А ще Леви дріб’язкові й скупі. Все, чим вони готові займатися цілодобово безперервно, – це тільки самолюбування. Ну, ще принижувати інших вони теж вміють добре.

 

ДІВА

Діви постійно стривожені: їм потрібно все контролювати. Тому Дівам повинен весь світ! Але і вони допомагають іншим, причому роблять це постійно. Під цим хибним альтруїзмом ховається завуальований нарцисизм. Діви допомагають іншим тільки для того, щоб потім розповідати всім, які вони дбайливі і безвідмовні.

 

ВАГИ

Ви можете бути соціопатом! Люди, подібні до вас, ніколи не знають, які забаганки й вимоги у них з’являться через годину. Догодити Терезам нереально. А ще Терези – майстер-маніпулятор. Вони постійно вивчають своє оточення, дають йому холодні характеристики. Іноді здається, що це люди-роботи. Вони просто запрограмовані на те, щоб говорити потрібні речі в потрібний час потрібним людям. І, нарешті, сама неприємна річ про вас: ваша удавана розумність насправді є відображенням порожнього позерства. Ви намагаєтеся виглядати круто, але оточуючих не обдуриш.

 

СКОРПІОН

Ви – дрібний, мстивий монстр. Ви проецируете свою невпевненість у собі на всіх оточуючих. Ви б’єте в першу чергу по тих, хто значить для вас найбільше. Ви любите дивитися на страждання інших просто тому, що ви переконали себе в тому, що вони заслужили ці страждання.

СТРІЛЕЦЬ

Люди думають, що ви – розумна людина, але це неправда. Просто ви повторюєте ідеї і гасла інших розумних і вдумливих людей. Сыплете цитатами. І, здається, тільки так здатні вести розмову. А ще вам весь час нудно. У будь-якій ситуації і в будь-якій компанії ви швидко втомлюєтеся і зовсім не вмієте приховувати. Тим не менш, ваша голова завжди зайнята роздумами на тему, про що думають і говорять інші. Це також пояснює вашу схильність до гіперболізації. Стрілець – відмінний начальник: йому плювати на інших, він підозрює оточуючих в усіх смертних гріхах, і йому, загалом, плювати, що його ніхто не любить.

 

КОЗЕРІГ

Козероги – найкращі на планеті стукачі. Люди, які готові йти по головах заради своєї мети. Вас не хвилює ніхто, крім себе. І ви готові кинути під автобус будь-якого, щоб отримати те, що хочете. Ви егоїстичні і одержимі своїм соціальним статусом. Навіть творчість для вас – це тільки спосіб прославитися.

 

ВОДОЛІЙ

Ви вважаєте себе «занадто звичайним», тому постійно шокуєте людей, щоб довести свою унікальність. Ви настільки одержимі ідеєю власної індивідуальності, що в кінцевому рахунку близьких людей у вас немає взагалі. Ніхто ж не в змозі зрозуміти вашу тонку творчу натуру. Ви відповідаєте світу взаємністю. Навіщо вам зовнішній світ і його «сірі» мешканці якщо у вас – такий багатий внутрішній світ. Ви хотіли, щоб вас залишили в спокої? Ок, без проблем!

 

РИБИ

Драма!!! Риби кажуть, що не терплять сцен, але самі регулярно їх закочують. Вся життя Риб – одне суцільне нещастя. Ваша нездатність постояти за себе перетворює ваше життя в хаос. А ваша заздрісність робить з вас лузера. Ви – та людина, яка постійно скаржиться на жахливу життя і ніколи не робить нічого, щоб щось змінити. Звичайно, якась там життя, адже ви так завалені роботою! Ви нещасні і робите нещасними всіх людей навколо.