Новий рік — це універсальний рік Одиниці, який принесе всім нам свіжий ковток енергії, здоров’я і краси. Тому ніхто з нас не повинен боятися змін — потрібно дивитися в майбутнє з оптимізмом!

Вібрації цього року стосуються всіх. Крім того, кожен з нас живе у своєму індивідуальному нумерологічному циклі, який триває 9 років. Енергія кожного року має різний відтінок і якихось справах сприяє більшою, а яким-то — в меншій мірі. Варто мати це розуміти і використовувати цифровий гороскоп 2017, щоб у відповідному році зробити правильні дії.

Як отримати свій нумерологічний прогноз на 2017 рік?

Якщо ви хочете дізнатися, яким роком вашого індивідуального циклу будуть настали 12 місяців і яким буде нумерологічний прогноз на 2017-ый, що він вам принесе, потрібно розрахувати найбільш важливе для себе число, тобто число життєвого шляху.

Складіть всі цифри, складові дату вашого народження — день, місяць і повний рік. Додавання виконайте стільки разів, поки ви не отримаєте єдину цифру. Приклад: людина народилася 02.01.1984 року. 0+2+0+1+1+9+8+4=25, а 2+5=7. Тобто ця людина — сімка.

До цього числа додаємо суму цифр, що складають 2017, тобто 1 (2+0+1+7=10=1+0=1). Таким чином, 2017 рік буде для описаного в прикладі людини восьмим роком (7+1=8) індивідуального нумерологічного циклу. Нижче шукайте цифру, яка вийшла в результаті всіх дій, це і буде ваш прогноз.

1 рік нумерологічного циклу

Енергетичний потенціал цього року дуже великий, так що тепер давайте старт реалізації будь-яких ідей, що стосуються життя професійному та особистому. Ви можете змінити роботу, професію, квартиру, одружитися, заснувати компанію. Не хвилюйтеся, що не впораєтеся, тому що ви отримуєте в даний час з космосу настільки великий заряд енергії, що зможете вести кілька справ одночасно. Якщо тільки до своїх завдань і завдань ви будете ставитися з ентузіазмом та зацікавленістю, то з величезною ймовірністю досягнете мети. Цифровий гороскоп попереджає, що вам не можна бути пасивними і ігнорувати великі можливості, які цей рік перед вами відкриває.

2 рік нумерологічного циклу

Цей рік принесе досвід емоційної та духовної природи. Сповільніть темп життя і більше часу присвятіть побудови та підтримання хороших стосунків з родиною та друзями. Ви дізнаєтеся себе зі своєю чутливою боку. Будете часто проявляти добру інтуїцію і такт. Подумайте про те, чи не пригодитесь ви кому-то в якості радника, посередника або опікуна в критичний момент життя. Складні адміністративні або юридичні справи сприятливо завершаться завдяки вашій ввічливості і тактовності. Не йдіть проти подій, віддайтеся їх хвилі і візуалізуйте щасливе закінчення різних сценаріїв.

3 рік нумерологічного циклу

Цифровий гороскоп запевняє, що ви отримаєте великий заряд оптимізму. Це самий спокійний рік протягом всього циклу. Робота, сім’я, хобі, розваги і подорожі — все це знайдуться час і сили. Частіше, ніж в інші роки, супроводжувати вас буде гарний настрій. Цей рік сприяє старту нових, амбітних проектів, закладу цінних знайомств. Трійка — це число спілкування і контактів. Якщо ви самотні, то зустрінете любов. Робота принесе вам задоволення, а якщо ні, то ви знайдете іншу. Не бійтеся ризику — тільки завдяки йому здійсняться мрії.

4 рік нумерологічного циклу

Це рік для того, щоб займатися матерією, а не задоволеннями. Четвірка любить конкретність, порядок дії у відповідності з планом. Успіх нумерологічний 2017 рік принесе тим трійкам, хто розумно йде перевіреним шляхом і не піддається лінощів, слабкості або страхам. Втім, життя вам сама не дозволить це зробити. Є шанс, що ви зміните роботу, і вам потрібно буде проявити себе, або ви займете іншу посаду. Не влаштовуйте зараз революції, але завжди виконуйте взяті раніше зобов’язання. Полюбіть рутину і не чекайте сюрпризів або премій.

5 рік нумерологічного циклу

Почніть думати про себе. Дозвольте собі веселощі, забави, подорож своєї мрії, трохи божевілля. Подумайте про те, чи не дрімають у вас художні таланти, які ви раніше не мали сміливості в собі визнати і проявити. Вас чекають зустрічі з мистецтвом і з цікавими людьми. А також пригоди, любов і приємні подарунки від друзів і від долі. Ви можете надихнутися на такі життєві зміни, які в інші роки були б неможливі. Не бійтеся ризику. Будь-яка смілива інновація, яку ви введете в своє життя, з великою ймовірністю буде успішною.

6 рік нумерологічного циклу

Головними темами цього цифрового року будуть будь-які починання, що стосуються сім’ї та домашнього вогнища. Непогано б п’ятірці вийти заміж, народити дитину або взяти на себе догляд за хворим або нужденним людиною. Це гарний час для капітального ремонту будинку. Благотворно воно і для закладки нових сімейних ритуалів та внесення свіжої енергії в старі схеми. Ви переконаєтеся, скільки радості подарують вам прояв позитивних емоцій на адресу своїх друзів і незнайомих людей, а також будь-які дії, пов’язані з допомогою, заступництвом, як ви будете щасливі ділитися любов’ю, ніжністю і теплом.

7 рік нумерологічного циклу

Тепер повинна бути зроблена ставка на інтелектуальний розвиток, поглиблення знань і духовності. Оберіть область, в якій ви можете самовдосконалюватися. Ви можете розраховувати в цьому році на художні досягнення. У вас є шанс дочекатися визнання і слави. Грошей, швидше, не варто чекати, хоча вони можуть з’явитися в якості нагороди, гонорару.

Ваші відносини з людьми стануть тонше і красивіше. Ви будете відмінно відчувати потреби тіла і душі своїх близьких, чудово виступіть як покровитель, психолог і письменник описує глибини людської душі.

8 рік нумерологічного циклу

Ви відчуєте влада грошей, вирішите боротися за високу зарплату або щедрі гонорари за свої твори. Якщо ви художник, людина мистецтва, то зараз почнете проявляти особливо жваву зацікавленість в тому, щоб вигідно продати свої роботи. Якщо ви займаєтеся бізнесом, будете домагатися зростання прибутку. А якщо працюєте по найму, захочете зажадати підвищення зарплати.

Може посилитися апетит до влади. Зростуть ваші амбіції в будь-якій сфері життя. Повинні стати вдалими солідні покупки, такі як придбання будинку, земельної ділянки, яхти, автомобіля. Однак, якщо ваше матеріальне становище покращиться, не забувайте про близьких.

9 рік нумерологічного циклу

Проаналізуйте справи, питання, стереотипи, які вас обмежують і блокують ваш розвиток, шлях до гармонії. Позбавтеся від них раз і назавжди. Якщо ж ви цього не зробите, це зробить за вас життя. Ви втратите щось, що вам подобається, або обставини змусять вас змінити спосіб життя, харчування, місця проживання.

Не приймайте зараз важливих життєвих рішень, віддайтеся того, що несе з собою доля. Це рік підбиття підсумків, переоцінки, зміни напрямку мислення. Подумайте, чого ви хочете навчитися, і займіться цим. Варто також відправитися в подорож своєї мрії, записатися на курс іноземної мови. Наступний цикл буде щасливим, якщо правильно «закрити» той, що закінчується зараз.

Таким чином, нумерологічний розрахунок на 2017 рік більшості з нас несе енергію змін, новизни, активності. Не відкладайте нове життя на потім, не розпочинайте її з «традиційного» нового року — почніть свій шлях до мрій прямо зараз!