Досі живе повір’я, що під час повного місяця для «обраних» відкривається місячна дорога або канал, через який людина може отримати від планети енергетичну підтримку небувалої сили. Ця підтримка матеріалізується в самих різних сферах людського життя: здоров’я, стосунках, роботі, добробут. Не дивно, що ритуали в повню на любов і виконання бажань дійсно приводять до бажаних результатів. Найпростішим ритуалом є написання «записки бажання». Її особливість у тому, що бажання повинно бути зазначено, як вже справджене, а саме звернення до планеті має носити подячний характер. Наприклад:

«Спасибі тобі Луна-покровителька, спасибі тобі — цілителька за позбавлення від недуги, ворога, труднощів)».

При цьому необхідно покласти записку на вікно на всі три дні, поки триває місяць. Таким же чином планету можна дякувати за багатство, любов або виконання будь-якого іншого бажання. Навичок і спадкових здібностей при цьому не вимагається, необхідний тільки сильний внутрішній настрій на власному бажанні і віра в його матеріалізацію.

Свята вода в допомогу

Багато обряди і ритуали на місяць проводять з використанням святої води. Заговорюють її на любов, позбавлення від пияцтва і хвороб, страхів, на очищення. Пити таку заговоренную воду рекомендується щодня до наступного повного місяця. Якщо вода заговорена на очищення, то її можна не тільки пити, але і використовувати для очищення простору дому чи робочого місця. Вода, замовлений в повний місяць, також хороша для вмивання. Вранці вона діє як ефективний омолоджуючий засіб, увечері — добре очищає від усього енергетичного негативу, накопиченого за день.

Її вживання нормалізує сон, позбавляє від нічних кошмарів і відновлюють ауру. Щоб отримати заговоренную воду для очищення, необхідний прозорий посудина, наповнений святою водою. Розташувати його краще всього на вікні так, щоб він повністю висвітлювався місячним світлом. При цьому необхідно вимовити слова:

«Як ти місяць білого, повна і неподільна, так нехай вода візьме частину твоєї сили, наповнить нею тіло, будинок і душу, очистить все від скверни, очі злого, наповнить силою і збереже всі цілим».