Цей обряд має силу тільки один раз в році — під Старий Новий рік. Це не приворот, тому не варто проводити обряд, щоб приворожити одруженого чоловіка або повернути колишнього коханого. Якщо чоловік і є твоя Доля, то він прийде до тебе сам. Після ритуалу. Тепер сам ритуал…

У ніч на 14 січня в 10-11 годин вечора сісти за стіл в чистої, бажано нової одязі, розпустити волосся. Три свічки — червона, біла і золота зв’язуються разом у пучок червоною ниткою (довжина нитки — тричі обмотати нитку навколо лівого зап’ястя).

Свічки поставити в склянку (краще кришталевий) з водою на кругле дзеркало, запалити і сказати:

«Сила вогню, поверни любов судженого на мене. Нехай буде його любов гарячої, як полум’я, чистого, як вода, і глибокою, як дзеркало. Коли полум’я досягне води, увінчаються успіхом мої труди. Слово моє міцно».

Протягом місяця після обряду ти зустрінеш свого чоловіка. Тобто на день закоханих — 14 лютого вже не доведеться дарувати сердечка віртуального коханому.

Перед тим, як проводити обряд, треба пробачити всіх колишніх, на кого ти ще ображена, відпустити страхи і сумніви, комплекси з приводу своєї самотності. І все вийде.